Letné prekvapenie pre cestovateľov od iGO

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

V podobe fantastického letného darčeka pre užívateľov iGO Vám ponúkame aktualizáciu máp Chorvátska,
Rumunska, Grécka a Turecka.


Táto aktualizácia je dostupná pre súčasných užívateľov iGO.  Ako bonus dostanete okrem máp máp Chorvátska,
Rumunska, Grécka a Turecka
tiež mapu Maďarska so všetkými aktuálnymi zmenami a sieťou hlavných ciest vedúcich k pobrežiu, ktoré budú tiež súčasťou balíku prekvapení.

Tieto mapy poskytujú navigáciu door-to-door najviac navštevovaných prímorských stredísk,  upgrade obsahuje 
všetky významné cesty štátov, ktoré doteraz neboli zahrnuté v žiadnom balení. Softvér tiež pozná hlavné cesty Albánska, Srbska, Čiernej Hory, Macedónska a Bulharska čo umožňuje užívateľom cestovať priamo na miesto určenia. iGO je schopné plánovanať trasy aj cez hraničné prechody krajín bez potreby prepínania medzi mapami štátov. Všetko čo musíte urobiť je zvoliť trasu a nasledovať inštrukcie softvéru .

iGO je užitočný sprievodca pre všetkých cestovateľov počas prázdnin v navigácií k obľúbeným reštauráciam, hotelom, kempingom a ďalším miestam použitím tisícov POI bodov ( bodov záujmu ) zadefinovaných priamo v programe.

Letná aktualizácia iGO tiež ponúka niečo  pre tých,  čo sa rozhodli stráviť čas prázdnin na území Maďarska. Voľne prístupný upgrade mapy Maďarska dokonca obsahuje najaktuálnejšie zmeny v cestnej sieti. Od tisícov menších zmien až po detailné informácie o aktuálne spustených úsekoch ciest pre motorové vozidlá M6 a cesty M35, ktoré  poskytujú vysoký stupeň komfortu počas cestovania. Ako mimoriadnu funkciu v podobe  recyklačného koša a bodov geocaching ( hľadanie pokladov ), ktoré boli pridané do zoznamu POI ( bodov záujmu ) v dostupnej aktualizácii mapy Maďarska.

Upgrade je prístupný zadarmo k stiahnutiu pre užívateľov iGO Eastern-Europe 2006 a iGO Europe. Aktualizáciu Vám tiež bezplatne nahráme na počkanie u nás v predajni.

iGO SD Europe
Andorra, Belgicko, Bosna a Herc., Česká republika, Chorvátsko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Írsko, Luxembursko, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, 
Rumunsko, San Marino, Slovensko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Rakúsko, Taliansko, Veľká.Británia + prejazdová mapa Slovinska

iGO SD Eastern Europe 2006
Bosna a Herc., Česká republika, Chorvátsko, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Slovensko + prejazdová mapa západnej Európy a Slovinska

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.