Netatmo Presence

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Kategórie

Vonkajšia inteligentná kamera so svetlometom, ktorá rozoznáva ľudí, zvieratá a autá.


Netatmo Presence

Iba u nás dostanete k Netatmo Presence: Konzultácie a technickú podporu zadarmo!

Netatmo Presence je inteligentná kamera, ktorá rozoznáva ľudí, zvieratá a autá. Je vhodná do každého domu. V cene u nás máte aj bezplatné zaškolenie a technickú podporu na diaľku. Bezplatné zaškolenie platí aj pre osobný odber v predajni. (Pri objednávkach cez internet dostanete v balení podrobný návod na zapojenie a tel. číslo na technika, s ktorým môžete zapojenie a nastavenie konzultovať.)

Chytrá vonkajšia bezpečnostná kamera, ktorá rozozná ľudí, autá a zvieratá do vzdialenosti až 20m. Pri detekcii pohybu Vás kamera upozorní ultrapresnými notifikáciami, takže vždy budete vedieť, čo sa deje okolo vášho domu. Kamera Vám poskytne ochranu domova cez deň aj v noci. Inštaluje sa jednoducho - ako vonkajšie svetlo. Dáta sú bezpečne uložené priamo v kamere na SD karte (až do 32GB) a je ich možné odosielať na FTP server. Neplatíte žiadne poplatky na záznam. Kamera má štýlový design, je vyrobená z hliníka, má Full HD objektív s vynikajúcim obrazom a nočným videním, je odolná voči počasiu (IP66). Chráňte svoj domov 24 hodín po 7 dní v týždni.

Hlavné vlastnosti:

 • vonkajšia kamera s funkciou rozpoznávania ľudí, zvierat a áut
 • elegantný dizajn s hliníkovým telom
 • vodeodolná kamera je schopná rozpoznávať až do vzdialenosti 20m
 • v reálnom čase detekuje a hlási pomocou notifikácia, či sa niekto nachádza okolo Vášho domu, či prišlo auto na príjazdovú cestu, alebo či je váš maznáčik na záhrade
 • ultra-presné upozornenia Vám umožňujú okamžite vedieť o tom, čo sa deje pred Vašim domom
 • možnosť sledovania živého prenosu
 • v noci môžete diskrétne sledovať dianie okolo domu pomocou infračerveného nočného videnia alebo zapnúť svetlo kamery
 • chytré svetlo môže byť pomocou aplikácie zapnuté manuálne a alebo nastavené tak, aby sa rozsvietilo pri detekcii človeka, autá a alebo zvieraťa
 • kamera Vám umožňuje pozrieť sa na aktuálne dianie u Vás doma, ale aj čo sa dialo v minulosti - všetko sa ukladá na micro SD kartu s možnosťou nahrania dát na FTP server
 • rozmery: 50x200x110 mm
 • rozlíšenie až do: 1920x1080
 • bezdrôtové pripojenie pomocou Wi-Fi 802.11 b / g / n (2.4G)
 • kompatibilita s mobilnými telefónmi a tabletmi, ktoré majú iOS 8 a vyššie alebo Android 4.3 a vyššie

TimelineDetekuje prítomnosť osoby, auta alebo so zvieraťa

Presence detekuje a reportuje v reálnom čase, ak niekto sa motá okolo vášho domu, ak auto vstúpi do vašej príjazdovej cesty alebo Váš maznáčik je vo dvore.

Predchádzajte vlámaniu alebo poškodeniu na majetku

Ultra-presné upozornenia Vám dajú okamžite vedieť o tom, čo sa deje okolo Vášho domova. Použite živú kameru pre zobrazenie, čo sa deje na Vašom pozemku v reálnom čase.

 

Presence v noci

 

Ochrana cez deň aj v noci

V noci môžete sledovať diskrétne pomocou infračerveného nočného videnie alebo môžete zapnúť nočné svetlo.

Inteligentný svetlomet môže byť zapnutý ručne v aplikácii, alebo sa zapne automaticky, keď zistí osobu, auto, alebo zviera - alebo pre všetky naraz. To vám pomôže zabezpečiť svoj domov v noci a odradiť prípadných nechcených návštevníkov.

 

Inštalácia Presence

 

Inštaluje sa jednoducho ako vonkajšie osvetlenie

Presence jednoducho nahradí akékoľvek vonkajšie svietidlá.

Počas niekoľkých minút máte prepracovaný bezpečnostný systém s výkonným reflektorom.

Pozrite si toto inštalačné video:

 

Ukladanie videa je zadarmo

Video môžete ukladať nasledovne:

 • na microSD kartu
 • na Dropbox - po nastavení sa videá automaticky odošlú na Váš účet Dropbox,
 • alebo si môžete zvoliť zálohovanie videa automaticky na váš osobný FTP server (napr. na domáci NAS).

Presence Notifikácie

Dostávajte upozornenia na to, čo je dôležité

Každý domov je jedinečný. Vďaka Presence dostanete také upozornenia, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám.

Funkcia Alert-Zones umožňuje vybrať konkrétne oblasti pre upozornenia - takže viete okamžite, keď niekto vstúpi do zóny, ktorú Ste vybrali.

Majte kontrolu nad vašim domovom za všetkých okolností

V aplikácii sledujte živú kameru z ľubovoľného zariadenia, kedykoľvek. Prechádzajte nahraté zábery a sťahujte svoje obľúbené videá.

Pozrite sa na deň za minútu za minútou

Sledujte, čo sa stalo počas dňa bez námahy s funkciou Timelapse - rýchlo sledujte - zábavne zdieľajte.

Váš domov na dosah ruky - z akéhokoľvek zariadenia

Presence zariadenia

V skratke:

 • elegantné hliníkové telo
 • špičková Full HD kvalita videa s funkciou Pinch-To-Zoom
 • zaznamenáva iba to na čom záleží
 • odolná voči počasiu - navrhnutá na vonkajšie použitie (HZO štandard)
 • ultra-ďaleká detekcia ľudí, zvierat a áut až do 20m
 • najvyššia ochrana zabezpečenia šifrovaním

Nech už je váš dom je plný života, alebo prázdny, Netatmo Presence je stále v službe. Vždy Vás informuje o stave vašich priestorov, kedykoľvek. Kameru je možné doplniť o dodatočné senzory pohybu a otvorenia/zatvorenia - tagy.

Dodatočné senzory - tagy (voliteľné príslušenstvo)

Netatmo Presence môžete rozšíriť o dodatočné senzory, ktoré reagujú na pohyb, otvorenie dverí, okien, brán, alebo napr. na poštovú schránku. Umožnia Vám ešte lepšie zabezpečiť svoj domov. Budete vedieť o návšteve ešte skôr ako vôjde, alebo či máte novú poštu v schránke. Tagy môžete použiť doma aj vonku. Sú vodeodolné, komunikujú bezdrôtovo s dosahom až 100m a vydržia na batérie až 2 roky.

Vonkajšiu kameru Netatmo Presence, možete tiež využiť spolu s vnútornou kamerou Netatmo Welcome.

 

Netatmo Tags - senzory pre kameru Welcome/ Presence 3ks
Dodatočné senzory pre kameru Netatmo Welcome alebo Presence, ktoré reagujú na pohyb, otvorenie dverí, okien, brán, alebo napr. na poštovú schránku. Umožnia Vám ešte lepšie zabezpečiť svoj domov. Budete vedieť o návšteve ešte skôr ako vôjde, alebo či máte v schránke novú poštu. Tagy môžete použiť doma aj vonku. Sú vodeodolné, s kamerou komunikujú bezdrôtovo s dosahom až 100m a vydržia na batérie až 2 roky. V balení sú 3ks.

89 € / 106 €
Netatmo Welcome - HD kamera s rozpoznávaním tvárí
Domáca kamera s vynikajúcou kvalitou obrazu s technológiou rozpoznávania tváre. Umožní Vám zostať v spojení s vašimi milovanými, vďaka notifikáciám budete vedieť, kto je práve doma. Pre každého člena rodiny si môžete nastaviť notifikácie alebo záznam videa. Dáta sú bezpečne uložené priamo v kamere na SD karte (až do 32GB). Neplatíte žiadne poplatky na záznam. Kamera má štýlový design, je vyrobená s eloxovaného hliníka, má s 130 st. širokouhlý Full HD objektív s vynikajúcim obrazom a nočným videním. Chráňte svoj domov 24 hodín po 7 dní v týždni. Kamera môže byť rozšírená o ďalšie senzory pohybu alebo otvorenia dverí (Tagy) s dosahom až 100m. Prístup ku kamere je zabezpečený cez webovú aplikáciu, aplikáciu pre iOS (8.0 a vyšší) a pre Android (4.3 a vyšší).

166 € / 199 €
Netatmo Presence - outdoorová bezpečnostná kamera
Chytrá vonkajšia bezpečnostná kamera, ktorá rozozná ľudí, autá a zvieratá do vzdialenosti až 20m. Pri detekcii pohybu Vás kamera upozorní ultrapresnými notifikáciami, takže vždy budete vedieť, čo sa deje okolo vášho domu. Kamera Vám poskytne ochranu domova cez deň aj v noci. Inštaluje sa jednoducho - ako vonkajšie svetlo. Dáta sú bezpečne uložené priamo v kamere na SD karte (až do 32GB) a je ich možné odosielať na FTP server. Neplatíte žiadne poplatky na záznam. Kamera má štýlový design, je vyrobená z hliníka, má Full HD objektív s vynikajúcim obrazom a nočným videním, je odolná voči počasiu (IP66). Chráňte svoj domov 24 hodín po 7 dní v týždni. Prístup ku kamere je zabezpečený cez webovú aplikáciu, aplikáciu pre iOS (8.0 a vyšší) a pre Android (4.3 a vyšší).

teraz iba  248 € / 298 €
   259 €
Netatmo Welcome + Presence
Balík 2 kamier od spoločnosti Netatmo pre zabezpečenie a monitorovanie domácnosti. Netatmo Welcome je vnútorná domáca kamera s vynikajúcou kvalitou obrazu s technológiou rozpoznávania tváre. Zozozná členov Vašej domácnosti alebo neznámych ľudí. Netatmo Presence je vonkajšia kamera s umelou inteligenciou, ktorá rozoznáva ľudí, autá a zvieratá. Kamery Vám umožnia zostať v spojení s vašimi milovanými, vďaka notifikáciám budete vedieť, kto je práve doma, alebo čo sa deje pred domom. Videozáznamy sú bezpečne uložené priamo v kamere na SD karte (až do 32GB), príp. ich môžete nahrať na FTP server. Neplatíte žiadne poplatky na záznam. Kamery májú štýlový design. Welcome je vyrobená s eloxovaného hliníka, má s 130 st. širokouhlý Full HD objektív s vynikajúcim obrazom a nočným videním. Presence je určená na vonkajšie použitie a je odolná voči vode a počasiu. Chráňte svoj domov 24 hodín po 7 dní v týždni. Kamery môžu byť rozšírené o ďalšie kamery, senzory pohybu alebo otvorenia dverí (Tagy) s dosahom až 100m. Prístup ku kamerám je zabezpečený c

teraz iba  404 € / 485 €
   415 €

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.