Samsung uvádza: najrýchlejšia DVD napaľovačka

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Kategórie

Spoločnosť Samsung Electronics oznámila, že zahajuje sériovu výrobu najrýchlejšej DVD napaľovacej mechaniky na svete, SH-S182D 18X Super-WriteMaster™. Novinka dokáže zapisovať rýchlosťami na DVD±R 18X, DVD-RAM 12X, DVD±R Double Layer 8X, DVD+RW 8X a DVD-RW 6X. Rýchlosť zapisovania na médiá DVD±R a DVD-RAM predstavuje v súčasnosti tú najvyššiu rýchlosť na trhu.


Nové zariadenie od spoločnosti Samsung, 18X Super-WriteMaster™, dokáže zapísať 4,7 GB dát na DVD±R disk za 5 minút a 34 sekúnd (to je zápis takmer o jednu minútu rýchlejší než pri štandardných šestnástich rýchlostných mechaník). Aj rýchlosť zápisu na disk DVD-RAM je rýchlejšia – 4,7 GB dát bude zapísáných za dobu kratšiu než sedem minút (bez zápisu check modu), čo je o pät minut rýchlejšie, než šestnásť rýchlostnej zapisovacej mechaniky. V blízkej dobe chce spoločnosť takisto začať sériovo vyrábať 18X LightScribe DVD Writer a18X External DVD Writer. Táto mechanika spľňa požiadavky európskej smernice RoHS, ktorá obmezuje využívanie niektorých nebezpečných látok v elektrických a elektronických zariadeniach.Spoločnosť Samsung ponúka svojim zákazníkom program Firmware LiveUpdate, ktorý im umožní zadarmo si stiahnuť z internetu aktualizované verzie softwaru pre zapisovaciu mechaniku.

Rovnako ako ostatné mechaniky značky Samsung WriteMaster™ je i táto vybavená technológiami, ktoré zaručujú optimálny výkon.Ide predovšetkým o tieto technológie: SAT[1] (Speed Adjustment Technology), TAC[2](Tilt Actuator Compensation) a Double OPC[3](Optimum Power Control). Jednotka disponuje aj technológiou Buffer Under Run Free Technology[4], ktorá sa stará o plynulosť rýchleho zapisovania, ďalej uživateľovi ponúka nástroj Buffer Under Run Error, Magic Speed[5] a v neposlednej rada i WBS (Weight Balanced System)[6], ktorý obmedzuje vibrácie a hluk.

Túto mechaniku si môžete u nás objednať v bielej či čiernej farbe pod linkom:
DVDRW/RAM Samsung SH-S182D 8x8x18x18x bulk
DVDRW/RAM Samsung SH-S182D 8x8x18x18x čierna bulk

 

[1] SAT (Speed Adjustment Technology): Samostatne si zistí typ média a tomu prispôsobí rýchlosť zapisovania, aby sa zabránilo poškodeniu disku, alebo vzniku chyby pri čítaní či zapisovaní. Pokiaľ nie je disk dobrej kvality, obmedzuje toto zariadenie aj hlučnosť.
[2] TAC (Tilt Actuator Compensation): Aby zapisovanie prebiehalo optimálne i v prípade menej kvalitných diskov, ktoré sú skrútené, postará sa táto technológia o vhodné naklonenie laserovej šošovky, aby bol uhol medzi zapisovacím laserovým lúčom a povrchom disku optimálny.
[3] Double OPC (Optimum Power Control): Táto funkcia optimalizuje intenzitu laserového lúča a kontroluje kvalitu zápisu na oboch vrstvách, zapisovanie tak prebieha čo najspoľahlivejšie.
[4] Buffer Under Run Free Technology : zabraňuje vzniku chyby typu buffer under run, a to i pri veľmi rýchlom zapisovaní .
[5] Magic Speed : Umožňuje voľbu dvoch režimov ; zapisovanie nízkou hlučnosťou, alebo veľmi rýchle zapisovanie.
[6] Weight Balanced System: Tento systém sa stará o redukciu vibrácií hluku, ku ktorým pri veľmi rýchlom zapisovaní dochádza.

 

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.