C-Pen TS1

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Withings BPM Connect

Nový bezdrôtový tlakomer s Wifi, Bluetooth a zabudovaným displejom iba za 99 €.

Withings BPM Core

Bezdrôtový tlakomer, Electrocardiogram (EKG) a digitálny stetoskop v jednom.

Garmin Forerunner 45/245/945

Nové športové GPS hodinky Garmin Forerunner 45,245,945.

NAS pre firmy

Čo je to NAS a prečo ho potrebujete vo firme?

Invoxia Pet Tracker

Najľahší a najmenší GPS lokátor pre domácich miláčikov s dlhou výdržou na batérie.

NAS pre domácnosti

Čo je to NAS a prečo ho potrebujete v domácnosti?

Kategórie

Ručný skener s funkciou text-to-cursor teraz v novej edícii s praktickým stojanom na stôl v balení.


Ručný skener C-Pen TS1

Nový vylepšený ručný skener s funkciou text to Speech s pripojením cez USB. Rýchlosť čítania dosahuje až 25cm/s a veľkosť písma bola zväčšená na 28 bodov. Dodáva sa s novým textovým editorom pre Windows s integrovanou funkciou prerozprávania textu a s možnosťou okamžitého prekladu textu. Zberač informácií, ktorý číta text a číslice a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbooku, elektronického prekladača a pod. Ideálny pre spojenie s prekladovým softvérom, OCR a pod. Pripojenie je možné takmer k akémukoľvek počítaču prostredníctvom USB portu. Dodáva sa vynikajúcim OCR softvérom ABBYY FineReader. Podporuje Windows 10/8/7/Vista/XP v 32/64-bit verzii a Mac OS X 10.7 a vyšší

Skenovať môžete zľava do prava aj opačne.

Ručný scanner C-Pen TS1 Vás oslobodí od písania na klávesnici. Aby ste sa vyhli chybám a získali čas, stačí posúvať pero riadok po riadku po texte, alebo číslach alebo čiarového kódu a tieto informácie sa okamžite objavia vo Vašej aplikácii. Hlavnou charakteristikou scanneru C-Pen TS1 sú miniatúrne rozmery (117x14x22 mm) a hmotnosť iba 50g. Veľkosť skenovaného písma môže byť v rozmedzí 5 až 28 tlačových bodov. Rýchlosť čítania skenera je 25 cm / s! Pripojiť ho môžete takmer k PC prostredníctvom USB portu. Veľmi dobre ho môžete využiť napr. s prekladovým slovníkom pre Windows.

C-Pen TS1 dostanete teraz v novej edícii spolu s praktickou dokovacou kolískou na stôl. Skener Vám tak nebude zavadzať na stole a budete ho mať po ruke pripravený na okamžité použitie. Po skenovaní odložte skener späť do kolísky. Okrem praktického použitia tým chránite skenovaciu hlavu (snímač) pred poškodením alebo znečistením.

Za malý doplatok oproti cene C-Pen TS1 si môžete objednať verziu Deluxe s Anglicko-Slovenským hovoriacim slovníkom pre Windows, rozšírenou zárukou (36/24m), inštalačným CDROM a prednostnou technickou podporou.

Text-to-Cursor

Prístroj spĺňa úlohu ručného skeneru. Vďaka jednoduchej obsluhe a taktiež malým rozmerom robí ho veľmi nápomocným v každodennej práci v úrade, v škole, v domácnosti... C–Pen TS1 skenuje nielen tlačený text ale taktiež bankové OCR znaky a má špeciálny režim pre čítanie čísel.

Skenerom C–Pen TS1 je možné jednoduchým spôsobom zadávať do počítača text z knižiek, dokladov, článkov, vďaka čomu práca s dokladmi je ešte viac ľahšia. C–Pen TS1  umožňuje rýchle a ľahké zadávanie tlačených dát do počítača, preto je tiež často využívaný osobami, ktoré si cenia pohodlie šetrenie časom a taktiež starajú sa o pracovný komfort. 

C-Pen TS1 svojim vzhľadom pripomína fixku. Skenovanie textu sa vykoná presunutím zariadenia ponad tlačený text. Zoskenovaný text sa ukáže v počítači vo vybranej aplikácii, na mieste kde bol postavený kurzor. Vysokú kvalitu prevodu textu zabezpečuje ABBYY FineReader OCR softvér s podporou viac ako 180 jazykov (vrátane slovenčiny)

C-Pen TS1 rozlišuje:

 • text napísaný vo viac ako 180 jazykoch, medzi inými:
  poľský, anglický, bulharský, český, dánský, estónsky, francúzsky, grécký, holandský, španielský litovský, lotyšský, nemecký, nórský, portugalský, ruský, slovenský, švédsky, talianský a veľa iných,
 • bankové znaky:
  OCR-A, OCR-B, MICR (magnetic ink character recognition) - E13B, CMC-7,
 • jednorozmerné čiarové kódy (iba OS Windows trial funkcia):
  Check Code 39, Check Interleaved 25, Code 128, Code 39, EAN 13, EAN 8, Interleaved 25, CODABAR (bez kontrolnej sumy), UCC Code 128, Code 2 z 5 (Industrial, IATA, Matrix), Code 93, UPC-A, UPC-E i Postnet,
 • má špeciálny mód pre skenovanie čísiel.

Text-to-Speech

Okrem základnej funkcie Text-to-Cursor je C-Pen TS1 prvým skenerom, ktorý sa dodáva priamo s funkciou Text-To-Speech. V cene je softvér na pre premenu textu na zvuk a hlas v jednom voliteľnom jazyku. Táto funkcia Vám umožní počúvať text, ktorý C-Pen skenuje. Je to vynikajúci doplnok na výuku jazykov.

TS/X Editor

C-Pen TS1 sa dodáva s plnohodnotným textovým editorom pre Windows, ktorý využíva všetky funkcie C-Pen. V tejto aplikácii môžete vytvárať, editovať a ukladať akýkoľvek text vo formátoch .doc, .docx, .rtf, a .txt. Obsahuje tiež nástroje pre ovládanie funkcie Text-to-Speech a pre prekladanie.

Príklady použitia:

 • Zadávanie údajov z faktúr pre finančno-účtovnícke systémy.
 • Priame zadávanie tlačených informácií do bázy dát .
 • Skenovanie časti textov z tlačených materiálov takých ako:
  knihy, časopisy, doklady pre vedecké a výskumné účely, vizitky.
 • Skenovanie textov priamo do prekladateľských aplikácií.
 • Zadávanie dát pre internetové účtovníctvo.
 • Umožňuje osobám s dyslexiou zavádzanie textu do počítača, ktorý je následne spracovaný programom meniacim text na reč (SW na premenu textu na reč je súčasťou dodávky - 1 jazyk v cene). Nové

Tip: Príklady využitia mobilných skenerov C-Pen

Hlavné funkcie

 • Nový design
 • Malé rozmery: 117 x 14 x 22 mm 
 • Rozmer skenovania (veľkosť písma): 5-28 bodov 
 • Rýchlosť skenovania: 25 cm / s
 • TS/X textový editor pre Windows

TIP: Ak chcete využiť skener C-Pen TS1 naplno, doporučujeme C-Pen TS1 Deluxe. C-Pen TS1 Deluxe obsahuje:

 • USB Skener C-Pen TS1
 • Rozšírenú záruku (36 mesiacov pre spotrebiteľov, 24 mesiacov pre firmy)
 • Anglicko-slovenský hovoriaci slovník pre Windows
 • Inštalačné CD s ovládačmi a C-Pen aplikáciami pre Windows, Mac OS X, hlasy Text-To-Speech (vrátane slovenského) pre Windows.
 • Prednostnú technickú podporu a servis.

Viac info tu.

Videoprezentácia:

Scanner C-Pen TS1
Nová edícia s Dockom - kolískou na stôl v cene!
Nový vylepšený ručný skener s funkciou text to Speech s pripojením cez USB. Rýchlosť čítania dosahuje až 25cm/s a veľkosť písma bola zväčšená na 28 bodov. Dodáva sa s novým textovým editorom pre Windows s integrovanou funkciou TTS a s možnosťou okamžitého prekladu textu. Zberač informácií, ktorý číta text a číslice a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbooku, elektronického prekladača a pod. Ideálny pre spojenie s prekladovým softvérom, OCR a pod. Pripojenie je možné takmer k akémukoľvek počítaču prostredníctvom USB portu. Rozoznávanie textu zabezpečuje vynikajúci OCR softvér ABBYY FineReader s plnou podporou slovenčiny. Podporuje Windows 10/8/7/Vista/XP v 32/64-bit verzii a Mac OS X 10.6 a vyšší

teraz iba  109 € / 131 €
   119 €
Scanner C-Pen TS1 Deluxe
Nová edícia s Dockom - kolískou na stôl v cene!
Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR, CDROM so softvérom a rozšírená záruka 36/24 s technickou podporou!
Nový vylepšený ručný skener s funkciou text to Speech s pripojením cez USB. Rýchlosť čítania dosahuje až 25cm/s a veľkosť písma bola zväčšená na 28 bodov. Dodáva sa s novým textovým editorom pre Windows s integrovanou funkciou TTS a s možnosťou okamžitého prekladu textu. Zberač informácií, ktorý číta text a číslice a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbooku, elektronického prekladača a pod. Ideálny pre spojenie s prekladovým softvérom, OCR a pod. Pripojenie je možné takmer k akémukoľvek počítaču prostredníctvom USB portu. Rozoznávanie textu zabezpečuje vynikajúci OCR softvér ABBYY FineReader s plnou podporou slovenčiny. Podporuje Windows 10/8/7/Vista/XP v 32/64-bit verzii a Mac OS X 10.6 a vyšší

139 € / 166 €

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.