Odolné telefóny RugGear

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Výpredaj HP ZBook Mobile Workstation

Profesionálne výkonné notebooky HP ZBook za super ceny. K vybraným modelom, ktoré sú skladom, možnosť objednania so 4 ročnou zárukou zadarmo! Akcia platí do 22.9.2017.

iGO Navigation Pack

iGO navigation Pack je kompletné riešenie pre GPS navigáciu s navigačným softvérom iGO na veľkom 7" displeji za priateľnú cenu. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.

Lenovo Legion

Herné notebooky Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

Garmin Fénix 5

Akcia: Ku hodinkám Fénix 5 dostanete od nás navyše ďalší originálny remienok zadarmo! Nová séria Garmin fénix 5 ponúka osvedčenú výbavu a rôzne vylepšenia, ktoré si zamilujete.

Brother PocketJet 700

Mobilné tlačiarne PocketJet série 700 prinášajú vyššiu rýchlosť tlače, lepšiu výdrž na batérie flexibilné pripojenie cez Bluetooth alebo Wifi.

Kategórie

Inovovaná ponuka odolných telefónov, smartfónov a tabletov značky RugGear.


Odolné smartfóny RugGear

RugGear RG-100

Ruggear RG - 100 je cenovo dostupný odolný telefón v klasickej konštrukcii. Telefón disponuje certifikáciou IP68 , vďaka čomu vydrží ponorenie do 2m hĺbky po dobu 30 minút . Ďalej je napríklad testovaný na pád zo 2 metrov na betón , vystavenie extrémnym teplotám , tlakom a chemikáliám . Pri vhodení do vody navyše pláva . Všetky porty a otvory sú dokonale chránené a odolajú aj mikroskopickým čiastočkám nečistôt.

RugGear RG-100
Ruggear RG - 100 je cenovo dostupný odolný telefón v klasickej konštrukcii. Telefón disponuje certifikáciou IP68 , vďaka čomu vydrží ponorenie do 2m hĺbky po dobu 30 minút . Ďalej je napríklad testovaný na pád zo 2 metrov na betón , vystavenie extrémnym teplotám , tlakom a chemikáliám . Pri vhodení do vody navyše pláva . Všetky porty a otvory sú dokonale chránené a odolajú aj mikroskopickým čiastočkám nečistôt. Čierne prevedenie

115 € / 138 €

RugGear RG-300

RugGear RG-300 je odolný telefón klasickej konštrukcie od nemeckého výrobcu Ruggear, ktorý sa môže pochváliť extrémnou odolnosťou. Telefón má zosilnenú pogumovanou konštrukciu. Disponuje certifikáciou odolnosťi IP68, čo predstavuje odolnosť voči prachu a všetkým mechanickým čiastočkám a schopnosť vydržať 30 minút ponorený v hĺbke 2 metre. Odolnosť proti pádu bola testovaná podľa vojenských štandardov MIL-STD 810G upustením z 2 metrov na betónový povrch. Prevádzka je zaistená pri teplotách -20 až 60 ° C.

RugGear RG-300
RG-300 je odolný telefón klasickej konštrukcie od nemeckého výrobcu Ruggear, ktorý sa môže pochváliť extrémnou odolnosťou. Telefón má zosilnenú pogumovanou konštrukciu. Disponuje certifikáciou odolnosťi IP68, čo predstavuje odolnosť voči prachu a všetkým mechanickým čiastočkám a schopnosť vydržať 30 minút ponorený v hĺbke 2 metre. Odolnosť proti pádu bola testovaná podľa vojenských štandardov MIL-STD 810G upustením z 2 metrov na betónový povrch. Prevádzka je zaistená pri teplotách -20 až 60 ° C. Čierno-žlté alebo čierno-šedé prevedenie.

239 € / 286 €

RugGear RG-500

RugGear RG-500 je extrémne odolný smartphone od nemeckého výrobcu Ruggear, ktorý disponuje radom funkcií a tiež podporou Dual-Sim. Telefón je určený do extrémnych podmienok. Vypovedá o tom aj stupeň odolnosti IP68, ktorý zaručuje odolnosť proti prachu a vniknutiu akýchkoľvek čiastočiek špiny. RugGear RG-500 taktiež zvláda ponorenie do 2m hĺbky po dobu 30 minút. Vojenský certifikát odolnosti MIL-STD 810G, zaručuje odolať pádu z 2 metrov na betónový povrch.

RugGear RG-500
RugGear RG-500 je extrémne odolný smartphone od nemeckého výrobcu Ruggear, ktorý disponuje radom funkcií a tiež podporou Dual-Sim. Telefón je určený do extrémnych podmienok. Vypovedá o tom aj stupeň odolnosti IP68, ktorý zaručuje odolnosť proti prachu a vniknutiu akýchkoľvek čiastočiek špiny. RugGear RG-500 taktiež zvláda ponorenie do 2m hĺbky po dobu 30 minút. Vojenský certifikát odolnosti MIL-STD 810G, zaručuje odolať pádu z 2 metrov na betónový povrch. Čierno-žlté prevedenie.

279 € / 334 €
RugGear RG-500 NFC
RugGear RG-500 s NFC je extrémne odolný smartphone od nemeckého výrobcu Ruggear, ktorý disponuje radom funkcií a tiež podporou Dual-Sim. Telefón je určený do extrémnych podmienok. Vypovedá o tom aj stupeň odolnosti IP68, ktorý zaručuje odolnosť proti prachu a vniknutiu akýchkoľvek čiastočiek špiny. RugGear RG-500 taktiež zvláda ponorenie do 2m hĺbky po dobu 30 minút. Vojenský certifikát odolnosti MIL-STD 810G, zaručuje odolať pádu z 2 metrov na betónový povrch. Čierno-žlté prevedenie.

329 € / 394 €

RugGear RG-700, RG-730

Ruggear RG-700, RG-730 sú najlepšie vybavené telefóny od nemeckého výrobcu Ruggear, ktorý si však zachováva rovnako vysokú mieru ochrany, ako jeho slabší súrodenci . Je ho možné ich používať s dvomi SIM kartami. Telefón vyniká vysokou odolnosťou IP68, zaručuje odolnosť proti mikroskopickými časticami špiny a odolnosť proti vode pri ponorení do hĺbky 2 metre po dobu 30 minút . Mimo to vydrzí aj pád z 2m výšky na betónový povrch a je mimoriadne odolný proti extrémnym teplotám, tlaku, vibráciám a chemikáliám.

RugGear RG-700
Ruggear RG - 700 je momentálne najlepšie vybavený telefón od nemeckého výrobcu Ruggear , ktorý si však zachováva rovnako vysokú mieru ochrany, ako jeho slabší súrodenci . RugGear RG-700 je Dual - Sim a je ho možné používať s dvomi SIM kartami. Telefón vyniká vysokou odolnosťou IP68 , zaručujúcou odolnosť proti mikroskopickými časticami špiny a odolnosť proti vode pri ponorení do hĺbky 2 metre po dobu 30 minút . Mimo to vydrzí aj pád z 2m výšky na betónový povrch a je mimoriadne odolný proti extrémnym teplotám, tlaku, vibráciám a chemikáliám. Čierno-žlté alebo čierno-šedé prevedenie.

399 € / 478 €
RugGear RG-730
Ruggear RG - 730 je momentálne najlepšie vybavený telefón od nemeckého výrobcu Ruggear s Andoid 5.1 a 15MPIX camerou, ktorý si však zachováva rovnako vysokú mieru ochrany, ako jeho slabší súrodenci . RugGear RG-730 je Dual - Sim a je ho možné používať s dvomi SIM kartami. Telefón vyniká vysokou odolnosťou IP68 , zaručujúcou odolnosť proti mikroskopickými časticami špiny a odolnosť proti vode pri ponorení do hĺbky 2 metre po dobu 30 minút . Mimo to vydrzí aj pád z 2m výšky na betónový povrch a je mimoriadne odolný proti extrémnym teplotám, tlaku, vibráciám a chemikáliám. Čierne prevedenie.

469 € / 562 €
RugGear RG-740
Ruggear RG - 740 je momentálne najlepšie vybavený telefón od nemeckého výrobcu Ruggear s Andoid 5.1.1 a 13MPIX camerou, ktorý si však zachováva rovnako vysokú mieru ochrany, ako jeho slabší súrodenci . RugGear RG-740 je Dual - Sim a je ho možné používať s dvomi SIM kartami. Telefón vyniká vysokou odolnosťou IP68 , zaručujúcou odolnosť proti mikroskopickými časticami špiny a odolnosť proti vode pri ponorení do hĺbky 2 metre po dobu 30 minút . Mimo to vydrzí aj pád z 2m výšky na betónový povrch a je mimoriadne odolný proti extrémnym teplotám, tlaku, vibráciám a chemikáliám. Čierno-žlté prevedenie.

499 € / 598 €

RugGear RG-900 - odolný tablet

Ruggear RG-900 je high-end odolný tablet, špecialne navrhnutý k použitiu v extrémnom prostredí.Je to jeden z prvých tabletov, ktorý dosiahol certifikát IP67 a súčasne vojenský štandard MIL-STD 810G. Toto výkonné zariadenie je perfektné pre špecifické ale aj všeobecné outdoorové využitie. Odolá tekutinám, špine a pádom bez akých koľvek problémov. Čierno-žlté prevedenie.

RugGear RG-900 - odolný tablet
Ruggear RG900 je high-end odolný tablet, špecialne navrhnutý k použitiu v extrémnom prostredí.Je to jeden z prvých tabletov, ktorý dosiahol certifikát IP67 a súčasne vojenský štandard MIL-STD 810G. Toto výkonné zariadenie je perfektné pre špecifické ale aj všeobecné outdoorové využitie. Odolá tekutinám, špine a pádom bez akých koľvek problémov. Čierno-žlté prevedenie.

499 € / 598 €

Prečo kúpiť smartfóny RugGear u nás?

K zariadeniam u nás môžete si zakúpiť rôzne príslušenstvo, či už originálne alebo od iných renomovaných výrobcov. U nás dostanete napríklad klipy na opasok, aktívne držiaky do auta (RugGear, Brodit), dokovacie stanice/dobíjačky na stôl, powerbanky a mnoho iného. Ak už smartfón zn. RugGear vlastníte, uvedené príslušenstvo Vám samozrejme dodáme aj samostatne.

Vyberte si odolné smartfóny a tablety RugGear:

RugGear RG-100
Obrázok produktu RugGear RG-100 Ruggear RG - 100 je cenovo dostupný odolný telefón v klasickej konštrukcii. Telefón disponuje certifikáciou IP68 , vďaka čomu vydrží ponorenie do 2m hĺbky po dobu 30 minút . Ďalej je napríklad testovaný na pád zo 2 metrov na betón , vystavenie extrém

115 € / 138 €
RugGear RG-300
Obrázok produktu RugGear RG-300 RG-300 je odolný telefón klasickej konštrukcie od nemeckého výrobcu Ruggear, ktorý sa môže pochváliť extrémnou odolnosťou. Telefón má zosilnenú pogumovanou konštrukciu. Disponuje certifikáciou odolnosťi IP68, čo predstavuje odolnosť voči prachu a vše

239 € / 286 €
RugGear RG-310
Obrázok produktu RugGear RG-310 Nový outdoorový, multifukkčný a robustný telefón s operačným systémom Android. Telefón je ideálnym partnerom pre každodenné použitie v priemysle, poľnohospodárstve, lesníctve, stavebníctve, remeselníctve a ďalších odvetviach. RugGear RG310 pracuje na

259 € / 310 €
RugGear RG-500
Obrázok produktu RugGear RG-500 RugGear RG-500 je extrémne odolný smartphone od nemeckého výrobcu Ruggear, ktorý disponuje radom funkcií a tiež podporou Dual-Sim. Telefón je určený do extrémnych podmienok. Vypovedá o tom aj stupeň odolnosti IP68, ktorý zaručuje odolnosť proti prach

279 € / 334 €
RugGear RG-500 NFC
Obrázok produktu RugGear RG-500 NFC RugGear RG-500 s NFC je extrémne odolný smartphone od nemeckého výrobcu Ruggear, ktorý disponuje radom funkcií a tiež podporou Dual-Sim. Telefón je určený do extrémnych podmienok. Vypovedá o tom aj stupeň odolnosti IP68, ktorý zaručuje odolnosť proti

329 € / 394 €
RugGear RG-600
Obrázok produktu RugGear RG-600 Mimoriadne odolný dual SIM telefón s certifikátom odolnosti IP68 a MIL-STD 810G. Čierno-žlté prevedenie.

349 € / 418 €
RugGear RG-700
Obrázok produktu RugGear RG-700 Ruggear RG - 700 je momentálne najlepšie vybavený telefón od nemeckého výrobcu Ruggear , ktorý si však zachováva rovnako vysokú mieru ochrany, ako jeho slabší súrodenci . RugGear RG-700 je Dual - Sim a je ho možné používať s dvomi SIM kartami. Telefó

399 € / 478 €
RugGear RG-730
Obrázok produktu RugGear RG-730 Ruggear RG - 730 je momentálne najlepšie vybavený telefón od nemeckého výrobcu Ruggear s Andoid 5.1 a 15MPIX camerou, ktorý si však zachováva rovnako vysokú mieru ochrany, ako jeho slabší súrodenci . RugGear RG-730 je Dual - Sim a je ho možné používa

469 € / 562 €
RugGear RG-740
Obrázok produktu RugGear RG-740 Ruggear RG - 740 je momentálne najlepšie vybavený telefón od nemeckého výrobcu Ruggear s Andoid 5.1.1 a 13MPIX camerou, ktorý si však zachováva rovnako vysokú mieru ochrany, ako jeho slabší súrodenci . RugGear RG-740 je Dual - Sim a je ho možné použí

499 € / 598 €
RugGear RG-900 - odolný tablet
Obrázok produktu RugGear RG-900 - odolný tablet Ruggear RG900 je high-end odolný tablet, špecialne navrhnutý k použitiu v extrémnom prostredí.Je to jeden z prvých tabletov, ktorý dosiahol certifikát IP67 a súčasne vojenský štandard MIL-STD 810G. Toto výkonné zariadenie je perfektné pre špecifické

499 € / 598 €

© Copyright 1998-2017 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.