Inteligentný kamerový systém

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Kategórie

Monitorovací systém, ktorý Vám umožní sledovať čo sa deje doma alebo vo firme priamo z Vášho smartfónu odkiaľkoľvek.


monitorovací kamerový systém Smart Camera Home

Smart Camera Home je inteligentný kamerový monitorovací systém, ktorý Vám umožní mať prístup do Vášho domova odkiaľkoľvek.  Jeho inštalácia je jednoduchá a používanie je tiež veľmi jednoduché a intuitívne. Jediné, čo potrebujete, je mať pri sebe smartfón alebo tablet.

V skratke

Systém využíva domácu/firemnú Wifi sieť, do ktorej sa pripájajú kamery bezdrôtovo. Na mobilný telefón (iOS/ Android) dostávate notifikácie, môžete sledovať čo sa doma deje a dokonca môžete vďaka funkcii "intercom" komunikovať aj obojsmerne. Kamery majú integrovaný mikrofón, reproduktor a nočné videnie, ktoré umožňuje snímať zábery aj v úplnej tme až do 5 metrov. Udalosti sú zaznamenávané do úložiska v kamere, odkiaľ sa dá video prekopírovať do fotogalérie v smartfóne alebo zdieľať. Krátke videá za posledných 7 dní sa zálohujú aj do Cloudu. Počas sledovania videa môžete vyhotovovať fotografie a videozáznam. Systém je modulárny, v objednávke si môžete zvoliť počet kamier a veľkosť úložiska. Zapojenie a nastavenie zaberie len niekoľko minút. Ak si však na inštaláciu netrúfate, alebo sa tým jednoducho nechcete zaoberať, môžete si objednať systém aj s inštaláciou. Kamery Vám odborne nainštalujeme a nastavíme podľa Vašich požiadaviek.

 

Hlavné prínosy

  • prístup k domovu alebo do firmy odkiaľkoľvek
  • žiadne prevádzkové náklady - systém využíva infraštruktúru, ktorú už máte (smartfón, Wifi sieť). Nepotrebujete dokonca ani "centrálnu jednotku" alebo "video server". Video sa nahráva do interného úložiska v kamere, Cloudové služby a aplikácie pre smartfóny sú bezplatné
  • jednoduchá inštalácia - pripojenie a konfigurácia systému je za pár minút.
  • jednoduché používanie - stačí otvoriť aplikáciu v smartfóne pozrieť sa "čo sa deje"
  • pokročilé inteligentné funkcie - možnosť monitorovania z rôznych zariadení, delegovanie prístupu, časové profily, zóny detekcie pohybu...

 

Možnosti využitia 

Domáci monitorovací systém

Zostaňte v spojení

Okamžitý prístup do vášho domova odkiaľkoľvek

Všetci sme citovo viazaní na miesto, nazývame "domov". Je to jediné miesto, ktoré by ste chceli mať prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodina

Predstavte si, že Ste uviazli v práci a Vaše dieťa práve prišlo domov školy. Cez smartfón môžete sledovať či si robí svoje domáce úlohy. Pochváľte ho integrovanému reproduktoru a uvidíte, ako sa jeho tvár sa rozžiari!

Dieťa

Potrebujete dávať pozor na vaše dieťa ako si podriemáva a pritom si užívať večeru s priateľmi v obývačke? Chcete mať ho pod dohľadom, keď ste na služobnej ceste? Stačí umiestniť kameru v detskej izbe. Vďaka nočnému videniu sledovať, čo sa deje aj v úplnej tme, alebo sa mu môžete prihovoriť cez intercom..

Domáci miláčikovia

Kontrolujte svojho domáceho miláčika po celý deň - sledujte ho ako zrieme na gauči, ako sa hrá s jeho hračkou ... Moment. Sú to vaše tenisky v jeho ústach? Priblížte, aby ste si boli istí. Nakláňaním mobilu si vyberiete časť obrazu, ktorý Vás zaujíma.

Firemný monitorovací systém

Umiestnite kamery do svojej obchodnej prevádzky alebo do skladu. Kamery môžu byť nainštalované v rôznych fyzických lokalitách a ku všetkým máte prístup z jedného miesta, z jednej aplikácie. Pri každej detekcii pohybu je video zaznamenávané do interného úložiska (8 až 32 GB). Krátke videá sú tiež zálohované v Cloude v prípade odcudzenia kamery. Ak si chcete prehrať záznam z minulosti jednoducho sa posuniete prstom po časovej osi. Obojsmernú komunikáciu je možné využiť na komunikáciu s pracovníkmi alebo zákazníkmi. Kamery môžu byť napájané aj zo záložného zdroja, takže svoju monitorovaciu funkciu plnia aj pri výpadku elektrickej energie.

Funkcie 

Vynikajúci obraz

Kamery sú vybavené kvalitnými sklenenými šošovkami. Poskytujú čistý, plynulý obraz v HD kvalite (1280x720 bodov) pri 20 snímkoch za sekundu. Adaptívna streamovacia technológia prispôsobuje kvalitu obrazu prenosovým podmienkam siete. Obraz je tak zobrazovaný v najlepšej možnej kvalite podľa momentálnych podmienok siete.

111° širokouhlý záber

Širokouhlý objektív zachytáva panoramatické video. Vďaka podpore gyroskopu v smartfónoch jednoduchým nakláňaním smartfónu pohybujete obrazom. Široké zorné pole pokryje celú izbu.

4x digitálny zoom

ePTZ technológia umožňuje zväčšovanie a zmenšovanie z HD videa. Stačí 2x ťuknúť na displej, aby ste si mohli pozrieť tie najmenšie detaily.

Nočné videnie

Keď slnko zapadne kamery sa prepnú na nočné videnie, pomocou neinvazívneho infračerveného svetla vidia aj úplnej v tme.

Obojsmerná  komunikácia

Nielenže vidíte a počujete, čo sa doma alebo vo firme deje. Stlačením tlačidla na telefóne môžete aj rozprávať a komunikovať obojsmerne.

Nenechajte si ujsť žiadny moment

Dostávajte notifikácie na smartfón, vždy keď sa niečo deje. Systém je Vám k dispozícii 24 hodín denne. Alebo si nastavte upozornenia podľa časového rozvrhu..

Majte prehľad o každom dni

Zakaždým, keď kamera zistí udalosť, uloží video do interného úložiska a krátky klip odošle do Cloudu. Prechádzaním prstom po časovej osy si môžete prehrať spätne, čo vás zaujíma. 

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80004005'

[Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified

/LM/w3svc/70/ROOT/inshop/global.asa, line 2120

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.