COGITO FIT watch

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

Elegantné ručičkové hodinky so vstavaným monitorom aktivity a s notifikáciami priamo na ciferníku.


COGITO FIT connected watch
Inteligentné hodinky COGITO FIT pre iOS a Android rozšíria možnosti Vášho smartfónu a pomôžu Vám lepšie spravovať svoj pripojený život. Hodinky COGITO FIT sú navrhnuté tak, aby Vám zjednodušili život. Tiež môžete na diaľku ovládať fotoaparát alebo prehrávanie hudby. S hodinkami COGITO FIT už nemusíte sústavne kontrolovať svoj smartfón a nezmeškáte pritom žiadnu dôležitú správu alebo hovor. Netreba ich nabíjať - extra dlhá výdrž na batérie, japonský strojček. Sú vodotesné do 10 ATM. 

COGITO FIT funkcie

COGITO FIT funkcie

Activity monitor

COGITO FIT umožňujú sledovať Vašu aktivitu - kroky, kalórie, vzdialenosť a spánok.

COGITO FIT activity monitor

O pripojených hodinkách COGITO FIT

Zostaňte v spojení kedykoľvek a kdekoľvek s hodinkami COGITO FIT, ktoré rozšíria možnosti vášho smartfónu, pomôžu Vám lepšie spravovať svoj pripojený život a budú sledovať Vašu aktivitu vo dne aj v noci.

Váš smartfón nemusí byť vždy po ruke - ale hodinky COGITO FIT áno!

Už ste niekedy zmeškali hovor, pretože Ste nepočuli váš telefón? Alebo Ste sa pristihli, že neustále kontrolujete nové správy, e-mail alebo Facebook? Hodinky COGITO FIT Vám dajú vedieť, čo sa deje na vašom telefóne v reálnom čase - dokonca aj keď ho nemôžete vidieť alebo ho nemáte pri sebe.

Na čom Vám záleží? Mať notifikácie pod kontrolou

Spolu s poslednou verziu aplikácie pre iOS a Android sú hodinky COGITO FIT navrhnuté tak, aby Vám zjednodušili život. Preto majú hodinky COGITO FIT krásny analógový ciferník s ľahko čitateľnými ikony, ktoré zobrazujú informácie, ktoré potrebujete - kedykoľvek a kdekoľvek . Inteligentné a užívateľsky prívetivé rozhranie Vám umožní byť v spojení a pomôže spravovať svoj telefón , aplikácie a sociálne siete .

S COGITO FIT môžete prijímať nasledovné notifikácie:
  • prichádzajúce hovory
  • zmeškané hovory
  • Správy a príspevky z Facebooku a ďalsích aplikácií:
  • Twitter, Skype WhatsApp, Line, QQ, WeChat
  • pripomienky z kalendára
  • SMS
  • E-mail
  • vybitá batéria na smartfóne
Stlačením tlačidla, môžete na diaľku ...
  • Urobiť Foto: ideálne pre zhotovovanie skupinových snímok!
  • Ovládať prehrávanie hudby: Stlačte tlačidlo na spustenie alebo alebo zastavenie prehrávania hudby, alebo podržte tlačidlo pre preskočenie na ďalšiu skladbu.

* Funkcie sa môžu líšiť v závislosti od verzie operačného systému a zariadenia.

Mimoriadne dlhá životnosť batérie a bez nabíjania!

Typické chytré hodinky vyžadujú týždenné alebo dokonca denné dobíjanie. COGITO FITO 2 hodinky netreba nabíjať. Používajú štandardnú gombíkovú batériu CR2032, ktorú si môžete ľahko vymeniť sami a bez špeciálnych nástrojov.

Už sa Vám vybil telefón, keď Ste to najmenej potrebovali?

Hodinky COGITO FIT Vám pripomenú, keď je batéria Vášho telefónu slabá, takže ju môžete včas nabiť, kým sa Váš telefón vybije.

Všetko máte pod kontrolou!

Hodinky COGITO FIT zobrazujú to, čo potrebujete vedieť - na prvý pohľad. Dajú Vám práve toľko informácií na zápästí, aby Ste nezmeškali žiadnu dôležitú správu.

COGITO FIT inteligentné hodinky
Hodinky COGITO FIT spájajú eleganciu ručičkových hodiniek s integrovaným monitorom aktivity a notifikačnými funkciami. K dispozícii sú v rôznych štýlových prevedeniach. Inteligentné hodinky COGITO FIT pre iOS a Android rozšíria možnosti Vášho smartfónu, pomôžu Vám lepšie spravovať svoj pripojený život a odsledujú Vašu aktivitu vo dne aj v noci. Hodinky COGITO FIT sú navrhnuté tak, aby Vám zjednodušili život. Tiež môžete na diaľku ovládať fotoaparát alebo prehrávanie hudby. S hodinkami COGITO FIT už nemusíte sústavne kontrolovať svoj smartfón a nezmeškáte pritom žiadnu dôležitú správu alebo hovor. Netreba ich nabíjať - extra dlhá výdrž na batérie, japonský strojček. Sú vodotesné do 10 ATM. Farebné prevedenia: Black Chic, Black Steel, Blue Navy, Orange Dark, Red Marshala, White Snow.

83 € / 99 €

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.