Zníženie cien Lenovo Thinkpad Edge E550

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

Veľké zníženie cien notebookov ThinkPad Edge E550. Až o 100 €!


Lenovo ThinkPad Edge E550

Lenovo ThinkPad Edge E550

Technológia Lenovo OneLink

Využite svoj napájací kábel naplno! Technológia OneLink predstavuje nové rozhranie na jednoduché pripojenie na dokovaciu stanicu ThinkPad OneLink pomocou jediného kábla. Dokovacia stanica OneLink ponúka vlastný videokonektor, porty USB 3.0, konektor pre sieťové pripojenie Gigabit Ethernet a zvukový konektor – a súčasne dokáže nabíjať váš notebook.Notebook Lenovo ThinkPad E550

Ocenená klávesnica

Plnohodnotná ergonomická klávesnica Thinkpad odolná voči poliatiu je preslávená vynikajúcim komfortom pri písaní a polohovacím zariadením TrackPoint®. Klávesnica je optimalizovaná pre operačný systém Windows 8.1 a ponúka nové multimediálne tlačidlá, zamykanie funkcií a rýchly prístup k aplikáciám. Veľký TrackPad navyše možno rôzne nakonfigurovať prostredníctvom ponuky Nastavenia. Voliteľné podsvietenie uľahčuje prácu pri zlých svetelných podmienkach.

Dlhá výdrž batérie

Na jedno nabitie môžete pracovať celý pracovný deň až 9 hodín.

Rýchly prenos údajov

Rýchlo presúvajte údaje medzi notebookom E550 a inými zariadeniami pomocou rozhrania USB 3.0 SuperSpeed, ktoré je až 10-krát rýchlejšie pri prenose súborov ako predchádzajúca technológia USB. Zažite bleskurýchle kopírovanie veľkých mediálnych súborov, ako aj plynulé pripojenie medzi periférnymi zariadeniami so zvukovým obsahom a videom.

Integrovaná webová kamera HD a mikrofón

Už nič nepremeškáte počas webových konferencií: svetlocitlivá webová kamera 720p HD s veľkými pozorovacími uhlami a funkciou Face-Tracking spolu s duálnymi mikrofónmi potláčajúcimi hluk okolitého prostredia ponúkajú krištáľovo čisté VoIP schôdze v privátnom a konferenčnom režime. Pohodlné multimediálne tlačidlá navyše poskytujú rýchly prístup k ovládacím prvkom mikrofónu, reproduktorom a webovej kamere.Notebook Lenovo ThinkPad E550

3D kamera (voliteľná)

S kamerou, ktorá vidí a dokáže zaznamenávať fotografie, môžete ovládať svoje zariadenia a reagovať novými spôsobmi počas hrania, spolupráce a vytvárania obsahu. Kombinácia farebnej kamery s rozlíšením 1080p a senzorom hĺbky umožňuje prirodzenú interakciu v reálnom čase. (Poznámka: Vyžaduje sa súvisiaci softvér a podpora aplikácie.)

Stereo reproduktory s technológiou Dolby® Advanced Audio™

Balík zvukovej technológie od spoločnosti Dolby poskytuje čistý a jasný priestorový zvuk pri počúvaní hudby, sledovaní filmov, hraní hier a ďalších aktivitách. Vypočujte si každý detail jasne a vychutnajte si zábavu v celej kráse, nech už ste kdekoľvek.

Stereo reproduktory JBL® (voliteľné)

Spoločnosť JBL®, založená Jamesom B. Lansingom v dvadsiatych rokoch minulého storočia, stojí na čele vývoja zvukovej techniky a zvukovej technológie už takmer celé storočie. Vybrané systémy s integrovanými reproduktormi JBL ponúkajú vynikajúci stereo výkon, ktorý dáva filmom a hudbe život.

Lenovo Cloud Storage

Chráňte dôležité údaje a súčasne zabezpečte jednoduchý a pohodlný prístup k informáciám a zdieľaniu súborov. Automaticky zálohujte a synchronizujte údaje v rámci organizácie a získajte prístup k týmto údajom z viacerých zariadení. Na zaručenie dodatočnej ochrany sú údaje pri prenose šifrované.

Vyberte si ThinkPad Edge E550:

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.