HP Pro x2 612

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Kategórie

HP Pro x2 612 je zariadenie typu 2 v 1 - výkonný utrabook a tablet v jednom. Teraz za super ceny.


HP Pro x2 612

HP Pro x2 612

Vychutnajte si elegantný dizajn zariadenia HP Pro x2 612 G1 typu 2 v 1, ktorý môžete zmeniť na tablet a byť tak v pohybe s maximálnou rýchlosťou. K dispozícii s voliteľnými procesormi Intel®2 zaisťujúcimi optimálny výkon. Po odpojení voliteľnej napájacej klávesnice HP Pro x2 612 G13 môžete pracovať s tabletom, ktorý je nabitý funkciami zabezpečenia na ochranu zariadenia a vášho podniku.

K dispozícii Windows 8.1 Pro alebo iné operačné systémy
Navrhnutý na podnikanie.
Pochváľte sa elegantným dizajnom zariadenia HP Pro x2 612 G1 typu 2 v 1 s odnímateľným displejom, ktoré je vybavené veľkou obrazovkou HD alebo FHD s uhlopriečkou 31,75 cm (12,5 palca)3 na vytváranie obsahu. Tablet je vybavený portom USB 3.0 na prenos dát, voliteľným výkonným perom Wacom HP Pro x2 612 G111.
Viacero možností pri kúpe.
Môžete si hneď kúpiť plne vybavený prenosný počítač s odnímateľným displejom alebo si vytvárať zostavu postupne. HP Pro x2 612 G1 funguje s voliteľnými klávesnicami3, ktoré poskytujú riešenia na plnohodnotnú náhradu prenosného počítača alebo splnenie potrieb pri cestovaní. Môžete si kúpiť tablet HP Pro x2 612 G1 alebo zariadenie 2 v 1 s odnímateľným displejom s napájacou klávesnicou a voliteľnou cestovnou klávesnicou.
Zabezpečenie pre firmu.
Vymeňte svoj tradičný prenosný počítač za zariadenie HP Pro x2 612 G1. Riešenia 2 v 1 vám umožňujú podávať maximálne výkony vďaka voliteľným procesorom Intel® Core™ i3/i5 4. generácie,2 rýchlym diskom SSD a dlhšej výdrži batérie pri spojení s voliteľnou napájacou klávesnicou HP Pro x2 612 G1.
Zabezpečenie pre firmu.
Chráňte svoje zariadenie HP Pro x2 612 G1 a v ňom uložené údaje s funkciami zabezpečenia HP. Funkcie HP Sure Start, HP BIOSphere, HP Client Security a voliteľná čítačka odtlačkov prstov3 v tablete udržujú vaše zariadenie zabezpečené.

Funkcie
Využite bezproblémovú a presnú interakciu s vybranými modelmi s použitím voliteľného pera Wacom HP Pro x2 612 G111 s mimoriadne vysokou citlivosťou na tlak a inteligentnou technológiou na odmietanie dotyku dlaňou.
Funguje ako plnohodnotný prenosný počítač s využitím dvoch portov USB 3.0, portov DisplayPort a VGA a portu RJ45 na napájacej klávesnici HP Pro x2 612 G1.3 Napájacia klávesnica tiež podporuje podnikové dokovanie s bočným konektorom pre voliteľnú dokovaciu stanicu HP UltraSlim.3
Cestovná klávesnica HP Pro x2 612 G16 vám umožňuje cestovať naľahko a zachovať si produktivitu aj na cestách.
Pracujte prakticky na ľubovoľnom mieste na svete s rýchlymi, spoľahlivými a zabezpečenými bezdrôtovými pripojeniami pomocou voliteľnej možnosti pripojenia Qualcomm® Gobi™ 4G LTE10, využite dátové paušály prispôsobené vašim obchodným potrebám a vyhnite sa tak dodatočným nákladom za spoplatnené WiFi hotspoty na cestách.
Využite jednoduchú integráciu s riešeniami správy klientskych zariadení HP, voliteľným softvérom LANDesk7 a technológiou Intel® vPro.
Chráňte svoje kritické údaje s modulom TPM, čítačkou pamäťových kariet Smart Card a voliteľnou čítačkou odtlačkov prstov.
HP BIOSphere udržuje kriticky dôležité údaje a systémy chránené prostredníctvom prispôsobiteľného zabezpečenia.
Chráňte svoje údaje, zariadenie a identitu so softvérom HP Client Security.

Vyberte si HP Pro x2 612:

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80004005'

[Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified

/LM/w3svc/70/ROOT/inshop/global.asa, line 2120

Technická špecifikácia v PDF
Produktový leták v PDF
Prezentácia produktu 

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.