Bluetooth reproduktory

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Kategórie

Vybrali sme tie najlepšie Bluetooth reproduktory na sezónu 2017 pre smartfóny, tablety, PC. Prenosné, outdoorové, vodotesné alebo do kancelárie.


Bluetooth Reproduktory

Outdoorové Bluetooth reproduktory

Outdoorové bluetooth reproduktory
Najlepším zástupcom outdoorových reproduktorov je VEHO VECTO. Bezdrôtový reproduktor VECTO bol navrhnutý pre outdoorový životný štýl. Vďaka svojej robustnej konštrukcii a vodeodolnému prevedeniu je reproduktor VECTO dokonalým spoločníkom pre kempovanie, festivaly, trekking, plachtenie, na pláž, pikniky alebo leňošenie pri bazéne.

Kľúčové vlastnosti:

  • Bluetooth 4.0 s nízkou spotrebou a párovanie cez NFC pre maximálny dosah a konektivitu
  • Robustná konštrukcia a kryt odolný proti vode (IP64), navrhnutý pre vonkajšie použitie.
  • Veľký 6000mAh Power Banka - nabije smartfón 4 krát
  • Dva akustické meniče spolu s dvomi výkonnými reproduktormi poskytujú široké zvukové spektrum
  • Vstavaný handsfree mikrofón a microSD slot pre samostatné prehrávanie MP3

Outdoorové Bluetooth reproduktory:

JBL Clip 2
Clip 2 od JBL je mimoriadne ľahký, mimoriadne odolný a mimoriadne výkonný prenosný reproduktor. S úplnou vodotesnosťou, poskytuje Clip 2 od JBL 8 hodín prehrávania, vďaka čomu môžete vziať vašu hudbu všade, kam sa len vyberiete, či už na súši alebo na vode. Streamujte hudbu bezdrôtovo prostredníctvom Bluetooth, alebo pripojte reproduktor k akémukoľvek smartfónu alebo tabletu pomocou jeho pripojeného audio kábla. Môžete taktiež pripojiť bezdrôtovo dva reproduktory Clip 2 dohromady a vychutnať si tak zosilnený zvuk. Použite kombináciu mikrofónu a reproduktora na uskutočnenie jasných telefonických hovorov bez hluku a ozveny. Clip 2 od JBL je pokrytý odolným vodotesným povrchom a k svojmu názvu prišiel vďaka modernizovanej karabíne, ktorú je možné pripnúť k vášmu odevu alebo batohu a vyraziť na akékoľvek dobrodružstvo.

teraz iba  41 € / 49 €
   49 €
JBL Flip 4
Spoločník na všetky účely a do každého počasia.
Flip 4 od spoločnosti JBL je ďalšou generáciou ocenenej série Flip, ide o prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý prináša prekvapivo výkonný, stereo zvuk. Tento kompaktný reproduktor, je napájaný 3000 mAh dobíjateľnou Li-ion batériou, ktorá poskytuje 12 hodín nepretržitého prehrávania vysoko kvalitného zvuku. Športovo odolné a vodotesné materiály použité pri tomto reproduktore sú dostupné v 7 žiarivých farebných prevedeniach, vďaka čomu je Flip 4 spoločník na všetky účely a do každého počasia a tým dokáže vytvárať párty kdekoľvek. Je taktiež vybavený reproduktorom potláčajúcim šum a ozveny, pre uskutočnenie čistých konferenčných hovorov a možnosťou pripojenia JBL Connect+, ktorá dokáže bezdrôtovo spojiť viac ako 100 JBL Connect+ vybavených reproduktorov dohromady, pre posilnenie zážitku z počúvania. Jednoduchým stlačením tlačidla, môžete aktivovať a hovoriť so Siri alebo Google Now z vášho JBL Flip 4.

107,5 € / 129 €
Veho Vecto Wireless Water Resistant Speaker
Bezdrôtový reproduktor VECTO od Veho bol navrhnutý pre outdoorový životný štýl. Vďaka svojej robustnej konštrukcii a vodeodolnému prevedeniu je reproduktor VECTO dokonalým spoločníkom pre kempovanie, festivaly, trekking, plachtenie, na pláž, pikniky alebo leňošenie pri bazéne. 6000mAh powerbanka nabije smartfón až 4x. Má tiež integrovaný mikrofón a microSD slot pre priame prehrávanie MP3

teraz iba  108 € / 129 €
   124,9 €
TDK TREK MAX - Outdoor Bluetooth Repro
TDK Life on Record TREK Max poskytuje najlepšiu kvalitu zvuku a funkčnosť. TREK Max ponúka nový štandard prenosných reproduktorov v štýlovom a odolnom prevedení. S bezdrôtovým Bluetooth streamovaním, tento reproduktor umožňuje odpojiť zariadenia a získať skutočne bezdrôtový zážitok bez kompromisov.
Bluetooth párovanie je ľahké jediným dotykom s NFC zariadením podporujúcim technológiu Bluetooth. So vstavaným ovládáním, Trek Max umožňuje prepínať hudbu bez Bluetooth zariadenia v dosahu. Integrovaný mikrofón poskytuje funkcie hlasitého hands free a je kompatibilný s takmer každým zariadením. Kompaktný a robustný, TREK Max je postavený na pohyb, či už doma, alebo vonku.

115 € / 138 €
Veho Vecto Wireless Water Resistant Speaker Orange
Bezdrôtový reproduktor VECTO v prémiovom oranžovom prevedení od Veho bol navrhnutý pre outdoorový životný štýl. Vďaka svojej robustnej konštrukcii a vodeodolnému prevedeniu je reproduktor VECTO dokonalým spoločníkom pre kempovanie, festivaly, trekking, plachtenie, na pláž, pikniky alebo leňošenie pri bazéne. 6000mAh powerbanka nabije smartfón až 4x. Má tiež integrovaný mikrofón a microSD slot pre priame prehrávanie MP3. V balení je naviac prenosné puzdro, karabínka a 4GB pamäťová karta.

124,9 € / 149 €

Ultraprenosné Bluetooth reproduktory

Ultraprenosné bluetooth reproduktory
Reproduktor Marley Chant si môžete zobrať všade so sebou. Je síce maličký, ale prekvapivo dobre hrá. A rovnako dobre aj vyzerá.
Ak hľadáte univerzálny malý reproduktor na časté prenášanie s ľudovou cenovkou ale prekvapivo dobrým zvukom, náš tip je JBL Go.
Do prírody, k bazénu, na pláž a na nosenie stále so sebou je výbornou voľbou JBL Clip 2. Je charakteristický vstavanou karabínkou a vodotesnosťou (IPX7)
Ak si potrpíte na kvalitnejší zvuk doporučujeme JBL Flip 3, ktorý je teraz vo výhodnej cene, alebo novinku JBL Flip 4, ktorý má najlepší zvuk v danej triede a ponúka neuveriteľnú výdrž na batérie. Navyše je aj vodotesný (IPX7) a teda je vhodný aj na pláž, k bazénu alebo do prírody.
Z luxusnejších reproduktorov ponúka najlepšiu kvalitu pri čo najmenších rozmeroch Beoplay A1 - utrakompaktný reproduktor s priemerom 13cm s výkonom 2x30W a výdržou na batérie až 24 hodín:

Ultraprenosné Bluetooth reproduktory:

JBL GO
Obrázok produktu JBL GO Plne vybavený prenosný reproduktor s úžasným zvukom. JBL GO prináša kvalitný JBL zvuk všade. Riešenie reproduktora all-in-one, GO zdieľa hudbu cez Bluetooth zo smartfónov a tabletov, je napájaný nabíjateľnou batériou s časom prehrávania až 5 hodín. J

24,9 € / 29 €
Cestovné puzdro pre JBL Flip 2
Obrázok produktu Cestovné puzdro pre JBL Flip 2 Originálne cestovné puzdro pre JBL Flip 2. Spoľahlivo ochráni reproduktor pri prenášaní. Puzdro je pevné a z vnútra jemné. Čierna farba

29 € / 34 €
JBL GO 2
Obrázok produktu JBL GO 2 Zober a choď.
JBL GO 2 je plne vybavený vodotesný Bluetooth reproduktor, ktorý si môžete vziať so sebou kdekoľvek. Bezdrôtovo streamujte hudbu prostredníctvom Bluetooth, pre až 5 hodín nepretržitého zvuku kvality JBL. Vďaka svojmu novému IPX7

29 € / 34 €
JBL Clip 2
Obrázok produktu JBL Clip 2 Clip 2 od JBL je mimoriadne ľahký, mimoriadne odolný a mimoriadne výkonný prenosný reproduktor. S úplnou vodotesnosťou, poskytuje Clip 2 od JBL 8 hodín prehrávania, vďaka čomu môžete vziať vašu hudbu všade, kam sa len vyberiete, či už na súši alebo n

teraz iba  41 € / 49 €
   49 €
MARLEY Chant Bluetooth - Harvest
Obrázok produktu MARLEY Chant Bluetooth - Harvest Použite všade, kde chcete jamovať. Jednoduchý, prenosný a elegantný Chant môžete hravo prepraviť všade, kam cestujete a použiť, keď chcete počúvať hudbu. Marley Chant Bluetooth ponúka jednoduché pripojenie pre zariadenia s Bluetooth technológiou. Zár

65 € / 78 €
JBL Flip 3
Obrázok produktu JBL Flip 3 Flip 3 od spoločnosti JBL je ďalšou generáciou ocenenej série Flip; ide o komplexný prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý prináša prekvapivo výkonný, miestnosť zapĺňajúci stereo zvuk kdekoľvek. Tento mimoriadne kompaktný reproduktor, je napájaný 3000

teraz iba  83 € / 99 €
   99 €
JBL Charge 2+
Obrázok produktu JBL Charge 2+ Vynovený JBL Charge 2+ je oproti predchádzajúcemu modelu odolný voči postriekaniu vodou. Tento prenosný stereo reproduktor poskytuje najlepší zvuk vo svojej triede s dvojitými meničmi a dvojitými pasívnymi žiaričmi poskytujúcimi hlboké, presné basy,

teraz iba  99 € / 119 €
   116 €
JBL Flip 4
Obrázok produktu JBL Flip 4 Spoločník na všetky účely a do každého počasia.
Flip 4 od spoločnosti JBL je ďalšou generáciou ocenenej série Flip, ide o prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý prináša prekvapivo výkonný, stereo zvuk. Tento kompaktný reproduktor, je napájaný 3

107,5 € / 129 €
Beoplay A1 Ultra- portable Bluetooth speaker
Obrázok produktu Beoplay A1 Ultra- portable Bluetooth speaker Nové farebné prevedenia!
Luxusný ulraprenosný Bluetooth reproduktor Bang & Olufsen so špičkovým zvukom pre tých, ktorí chcú počúvať hudbu kdekoľvek. Reproduktor poskytuje čistý zvuk s výkonom až 2x30W. Na batérie vydrží neuveriteľných až 24 ho

208 € / 249 €

Hovorí sa, že je lepšie jeden krát vidieť ako sto krát počuť. My hovoríme, že je lepšie jeden krát počuť ako sto krát vidieť. Ak si neviete predstaviť, čo dokážu tieto skvelé reproduktory, príďte si ich k nám vypočuť do Senca. Na mieste ich môžete porovnať navzájom a vybrať si ten najvhodnejší.

Bluetooth reproduktory na párty so špičkovým zvukom

Ultraprenosné bluetooth reproduktory
JBL Charge 2 poskytne je pri malých rozmeroch a hmotnosti 540g jeden z najkvalitnejších bluetooth reproduktorom vo svojej triede. Pokiaľ to však chcete rozbaliť na plno a hľadáte jeden z najkvalitnejších bluetooth reproduktorov, potom je to Marshall Stanmore alebo Beoplay A2.

Bluetooth reproduktory na párty so špičkovým zvukom:

JBL Charge 2+
Vynovený JBL Charge 2+ je oproti predchádzajúcemu modelu odolný voči postriekaniu vodou. Tento prenosný stereo reproduktor poskytuje najlepší zvuk vo svojej triede s dvojitými meničmi a dvojitými pasívnymi žiaričmi poskytujúcimi hlboké, presné basy, ktoré môžete skutočne vidieť, ako sa trasú – keď ich zvuk zasiahne vaše uši. Obsahuje 6000 mAh Li-ion batériu, ktorá poskytuje až 12 hodín hudby, Charge 2+ je zostavený tak, aby prežil všetky nočné párty – ako aj nabíjal ostatné prenosné zariadenia cez svoj USB port. A s univerzálnou funkciou Bluetooth® môžete nosiť Charge 2+ so sebou kdekoľvek a stále počúvať hudbu. JBL Charge 2+ obsahuje taktiež hands-free konferenčný reproduktor s technológiou rušenia echa a šumu, ktorá prináša lepšiu rezonanciu a čistotu vašim telefónnym hovorom. A nakoniec Charge 2+ má Bluetooth® Social Mode, ktorý umožňuje trom rôznym používateľom striedať svoje vlastné zoznamy hudby na jednom reproduktore. Bez ohľadu na farbu – čierna, biela, červená, modrá alebo fialová – idete ďalej – a hlasnejšie – s Charge 2+ ne

teraz iba  99 € / 119 €
   116 €
MARSHALL STANMORE black edition
Menší brat stereo reproduktora Hanwell s menom Stanmore. Aktívny stereo bluetooth reproduktor Stanmore je zasadený vo drevenom ráme a má menšie rozmery, ale stále ponúka čistý a precízny zvuk aj pri vysokých úrovniach reprodukcie. farba: black edition

teraz iba  299 € / 359 €
   333 €
MARSHALL STANMORE brown
Menší brat stereo reproduktora Hanwell s menom Stanmore. Aktívny stereo bluetooth reproduktor Stanmore je zasadený vo drevenom ráme a má menšie rozmery, ale stále ponúka čistý a precízny zvuk aj pri vysokých úrovniach reprodukcie. farba: brown - hnedá

teraz iba  299 € / 359 €
   333 €
MARSHALL STANMORE cream edition
Menší brat stereo reproduktora Hanwell s menom Stanmore. Aktívny stereo bluetooth reproduktor Stanmore je zasadený vo drevenom ráme a má menšie rozmery, ale stále ponúka čistý a precízny zvuk aj pri vysokých úrovniach reprodukcie. farba: cream edition

teraz iba  299 € / 359 €
   333 €
Beoplay A2 Bluetooth speaker
luxusný Bluetooth reproduktor Bang & Olufsen so špičkovým zvukom s hmotnosťou iba 1.1kg. Reproduktor poskytuje čistý zvuk s výkonom 2x30W (maximálny výkon je až 180W). Na batérie vydrží neuveriteľných až 24 hodín. Dostupné farebné prevedenia: Natural (silver), Grey, Charcoal Sand

333 € / 399 €

Slúchadlá vhodné na šport

Beoplay H3 Lightweight earphones
luxusné slúchadlá Bang & Olufsen so špičkovým zvukom pre tých, ktorí sa radi pohybujú. Teraz si svoju obľúbenú hudnu môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek. Dostupné vo farbách black, natural, champagne. (2. generácia)

124 € / 148 €
Beoplay H5 Wireless earphones
Nové farebné prevedenia!
Luxusné bezdrôtové slúchadlá Bang & Olufsen so špičkovým zvukom pre tých, ktorí sa radi pohybujú. Teraz si svoju obľúbenú hudnu môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek. H5 su tiež ideálne na šport. Sú veľmi pevné, odolné voči vlhkosti. Dostupné v čiernomm, ružovom (Dusty Rose), pieskovom (Charcoal Sand) alebo zelenom (Moss Green) prevedení.

208 € / 249 €

Bluetooth reproduktory do kancelárie, k počítaču

Harman/Kardon Aura je multimediálny bezdrôtový systém s vynikajúcim zvukom, prešpikovaný technológiami a s neopozeraným luxusným designom. Aura podporuje pripojenie nielen cez Bluetooth, ale aj cez Apple Airplay alebo DLNA. Nebudete chcieť uveriť, aký kvalitný zvuk vie Aura vyprodukovať.

To najlepšie do kancelárie, k počítaču:

Harman/Kardon Aura Black
Harman/Kardon Aura bezdrôtový reproduktorový systém má zvuk taký bohatý a obohacujúci, ako to už jeho vzhľad naznačuje. Prostredníctvom je 6 X 1.5” výškových a stredorozsahových meničov a 4.5” subwoofera dodávajúceho všesmerový, 360º zvuk, má Aura oveľa väčší šmrnc, ako by mohli jeho nenáročné stopy naznačovať. Vybavený prvotriednymi materiálmi a špičkovými funkciami – vrátane vstavaného Bluetooth® pripojenia na streamovanie zvuku z vašich Bluetooth® zariadení, WiFi pre Apple® AirPlay® a DLNA® streamovanie vo vašej domácej sieti – dodáva Harman/Kardon Aura vzhľad a pocit, pri ktorom budete hrdí na to, že ho môžete zahrnúť do vašej domácnosti.

308 € / 369 €
Harman/Kardon Aura White
Harman/Kardon Aura bezdrôtový reproduktorový systém má zvuk taký bohatý a obohacujúci, ako to už jeho vzhľad naznačuje. Prostredníctvom je 6 X 1.5” výškových a stredorozsahových meničov a 4.5” subwoofera dodávajúceho všesmerový, 360st. zvuk, má Aura oveľa väčší šmrnc, ako by mohli jeho nenáročné stopy naznačovať. Vybavený prvotriednymi materiálmi a špičkovými funkciami – vrátane vstavaného Bluetooth® pripojenia na streamovanie zvuku z vašich Bluetooth® zariadení, WiFi pre Apple® AirPlay® a DLNA® streamovanie vo vašej domácej sieti – dodáva Harman/Kardon Aura vzhľad a pocit, pri ktorom budete hrdí na to, že ho môžete zahrnúť do vašej domácnosti.

308 € / 369 €
Beoplay M5 Wireless speaker
Bezdrôtový reproduktor Beoplay M5, ktorý Vás očačí zvukom True360 od Bang & Olufsen. Môže fungovať ako samostatný reproduktor alebo v zostave vo viacerých izbách. Okrem Bluetooth podporuje Beoplay M5 Apple Airplay, Google Chromecast a Beolink Multiroom. Môžete ho teda integrovať aj napr. s Beoplay A6 alebo A9. Dostupný v prevedení natural a black.

499 € / 598 €

Vyberte si z našej ponuky:

JBL GO
Obrázok produktu JBL GO Plne vybavený prenosný reproduktor s úžasným zvukom. JBL GO prináša kvalitný JBL zvuk všade. Riešenie reproduktora all-in-one, GO zdieľa hudbu cez Bluetooth zo smartfónov a tabletov, je napájaný nabíjateľnou batériou s časom prehrávania až 5 hodín. J

24,9 € / 29 €
JBL GO 2
Obrázok produktu JBL GO 2 Zober a choď.
JBL GO 2 je plne vybavený vodotesný Bluetooth reproduktor, ktorý si môžete vziať so sebou kdekoľvek. Bezdrôtovo streamujte hudbu prostredníctvom Bluetooth, pre až 5 hodín nepretržitého zvuku kvality JBL. Vďaka svojmu novému IPX7

29 € / 34 €
Nabíjačka pre reproduktory JBL + USB kábel
Obrázok produktu Nabíjačka pre reproduktory JBL + USB kábel Originálny AC adaptér JBL pre Bluetooth reproduktory JBL Flip, Charge, prípadne iné zariadenia. Umožňuje nabitie reproduktora do siete 220V v najkratšom možnom čase (2,3 A). Súčasťou dodávky je aj originálny USB kábel. Čierna farba

29 € / 34 €
Cestovné puzdro pre JBL Flip 2
Obrázok produktu Cestovné puzdro pre JBL Flip 2 Originálne cestovné puzdro pre JBL Flip 2. Spoľahlivo ochráni reproduktor pri prenášaní. Puzdro je pevné a z vnútra jemné. Čierna farba

29 € / 34 €
TDK Smartphone Headphones
Obrázok produktu TDK Smartphone Headphones Uzavreté slúchadlá radu TDK Life on Record majú v kábli integrovaný mikrofón a diaľkové ovládanie pre telefonovanie, voľbu skladieb a ovládanie hlasitosti na vybraných zariadeniach iPod® a iPhone® a telefónoch Samsung Galaxy S II / SIII / S4. Slúchad

29 € / 34 €
Premium Notebook Headset
Obrázok produktu Premium Notebook Headset Slúchadlá Logitech Premium Notebook Headset boli špeciálne navrhnuté pre potreby používateľov notebookov. Vyznačujú sa nízkym profilom, sú nastaviteľné a uchytenie za hlavou je pohodlné a bezpečne drží. Pokiaľ slúchadlá nepoužívate, složte ich do poh

39 € / 46 €
JBL Clip 2
Obrázok produktu JBL Clip 2 Clip 2 od JBL je mimoriadne ľahký, mimoriadne odolný a mimoriadne výkonný prenosný reproduktor. S úplnou vodotesnosťou, poskytuje Clip 2 od JBL 8 hodín prehrávania, vďaka čomu môžete vziať vašu hudbu všade, kam sa len vyberiete, či už na súši alebo n

teraz iba  41 € / 49 €
   49 €
Bluetooth Multimedia Stand - multimediálny stojan pre tablet
Obrázok produktu Bluetooth Multimedia Stand - multimediálny stojan pre tablet Prenosný bezdrôtový Bluetooth reproduktor kombinovaný s univerzálnym stojanom pre tablet, 2v1. Perfektný doplnok k tabletu na prehrávanie multimediálneho obsahu. Vďaka implementovanej technológii "pasívneho žiariča" produkuje veľmi čistý a mocný zvuk

teraz iba  41 € / 49 €
   49 €
Bluetooth Smart LED speaker TimeBox Mini - bluetooth reproduktor
Obrázok produktu Bluetooth Smart LED speaker TimeBox Mini - bluetooth reproduktor Toto malé prenosné zariadenie vo veľkosti iba 9cm spája niekoľko užitočných funkcií v jednom. Je to prenosný Bluetooth reproduktor s výkonom 5 watov s pasívnym žiaričom a prekvapivo kvalitným zvukom. Má integrovaný mikrofón, takže umožňuje aj handsf

49 € / 58 €
HP Wireless Audio
Obrázok produktu HP Wireless Audio Základňová stanica - receiver. Prémiový zvukový výkon: prekvapte svojich priateľov. HP Wireless Audio premení váš reproduktorový systém 5.1 (Bluetooth a Wi-Fi ® podporuje len 2.1) v bezdrôtový zázrak. Hudba znie ako živý koncert, film znie ako v kine

teraz iba  55 € / 66 €
   79 €
Bluetooth Smart LED speaker TimeBox - bluetooth reproduktor
Obrázok produktu Bluetooth Smart LED speaker TimeBox - bluetooth reproduktor Toto malé prenosné zariadenie spája niekoľko užitočných funkcií v jednom. Je to prenosný Bluetooth reproduktor s výkonom 5 watov s pasívnym žiaričom a prekvapivo kvalitným zvukom. Má integrovaný mikrofón, takže umožňuje aj handsfree volania. Ďalej m

59 € / 70 €
MARLEY Chant Bluetooth - Harvest
Obrázok produktu MARLEY Chant Bluetooth - Harvest Použite všade, kde chcete jamovať. Jednoduchý, prenosný a elegantný Chant môžete hravo prepraviť všade, kam cestujete a použiť, keď chcete počúvať hudbu. Marley Chant Bluetooth ponúka jednoduché pripojenie pre zariadenia s Bluetooth technológiou. Zár

65 € / 78 €
HP Wireless Audio Kit
Obrázok produktu HP Wireless Audio Kit Balík obsahujúci bezdrôtový vysielač a prijímač. Všetko, čo potrebujete na bezdrôtový prenos hudby v špičkovej kvalite!
Prémiový zvukový výkon: prekvapte svojich priateľov. HP Wireless Audio premení váš reproduktorový systém 5.1 (Bluetooth a

teraz iba  66 € / 80 €
   89 €
JBL Flip 3
Obrázok produktu JBL Flip 3 Flip 3 od spoločnosti JBL je ďalšou generáciou ocenenej série Flip; ide o komplexný prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý prináša prekvapivo výkonný, miestnosť zapĺňajúci stereo zvuk kdekoľvek. Tento mimoriadne kompaktný reproduktor, je napájaný 3000

teraz iba  83 € / 99 €
   99 €
JBL Charge 2+
Obrázok produktu JBL Charge 2+ Vynovený JBL Charge 2+ je oproti predchádzajúcemu modelu odolný voči postriekaniu vodou. Tento prenosný stereo reproduktor poskytuje najlepší zvuk vo svojej triede s dvojitými meničmi a dvojitými pasívnymi žiaričmi poskytujúcimi hlboké, presné basy,

teraz iba  99 € / 119 €
   116 €
JBL Flip 4
Obrázok produktu JBL Flip 4 Spoločník na všetky účely a do každého počasia.
Flip 4 od spoločnosti JBL je ďalšou generáciou ocenenej série Flip, ide o prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý prináša prekvapivo výkonný, stereo zvuk. Tento kompaktný reproduktor, je napájaný 3

107,5 € / 129 €
Fitbit Flyer - Wireless Fitness Heaphones
Obrázok produktu Fitbit Flyer - Wireless Fitness Heaphones Bezdrôtové slúchadlá vytvorené na šport. Sú malé, odolné voči potu a neskutočne odolné. Slúchadlá Flyer Vám dajú slobodu a pohodlie aj pri tých najťažších cvičeniach. Umožňujú tiež ovládanie hudby, príjem hovorov. Majú 2 mikrofóny s potlačením okolit

108 € / 129 €
Veho Vecto Wireless Water Resistant Speaker
Obrázok produktu Veho Vecto Wireless Water Resistant Speaker Bezdrôtový reproduktor VECTO od Veho bol navrhnutý pre outdoorový životný štýl. Vďaka svojej robustnej konštrukcii a vodeodolnému prevedeniu je reproduktor VECTO dokonalým spoločníkom pre kempovanie, festivaly, trekking, plachtenie, na pláž, pikniky

teraz iba  108 € / 129 €
   124,9 €
TDK TREK MAX - Outdoor Bluetooth Repro
Obrázok produktu TDK TREK MAX - Outdoor Bluetooth Repro TDK Life on Record TREK Max poskytuje najlepšiu kvalitu zvuku a funkčnosť. TREK Max ponúka nový štandard prenosných reproduktorov v štýlovom a odolnom prevedení. S bezdrôtovým Bluetooth streamovaním, tento reproduktor umožňuje odpojiť zariadenia a zí

115 € / 138 €
Beoplay H3 Lightweight earphones
Obrázok produktu Beoplay H3 Lightweight earphones luxusné slúchadlá Bang & Olufsen so špičkovým zvukom pre tých, ktorí sa radi pohybujú. Teraz si svoju obľúbenú hudnu môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek. Dostupné vo farbách black, natural, champagne. (2. generácia)

124 € / 148 €
Veho Vecto Wireless Water Resistant Speaker Orange
Obrázok produktu Veho Vecto Wireless Water Resistant Speaker Orange Bezdrôtový reproduktor VECTO v prémiovom oranžovom prevedení od Veho bol navrhnutý pre outdoorový životný štýl. Vďaka svojej robustnej konštrukcii a vodeodolnému prevedeniu je reproduktor VECTO dokonalým spoločníkom pre kempovanie, festivaly, trekkin

124,9 € / 149 €
Beoplay P2 Bluetooth speaker
Obrázok produktu Beoplay P2 Bluetooth speaker Beoplay P2 je skutočne osobitý a plne prenosný Bluetooth reproduktor s bohatým, široko dimenzovaným zvukom. Reproduktor P2 ľahko strčíte to tašky alebo do vrecka a bol navrhnutý tak, aby vylepšil vaše zvukové zážitky všade tam, kam sa vydáte. Zatrast

141 € / 169 €
Apple AirPods
Obrázok produktu Apple AirPods Slúchadlá AirPods s čipom Apple W1 pomocou optických senzorov a akcelerometra poznajú, kedy sú v ušiach. Či používaš obe alebo len jedno, čip W1 automaticky smeruje zvuk tam kam má a aktivuje mikrofón. Pretože čip W1 pracuje s batériou obzvlášť šetrn

149 € / 178 €
Beoplay H5 Wireless earphones
Obrázok produktu Beoplay H5 Wireless earphones Nové farebné prevedenia!
Luxusné bezdrôtové slúchadlá Bang & Olufsen so špičkovým zvukom pre tých, ktorí sa radi pohybujú. Teraz si svoju obľúbenú hudnu môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek. H5 su tiež ideálne na šport. Sú veľmi pevné, odol

208 € / 249 €
Beoplay A1 Ultra- portable Bluetooth speaker
Obrázok produktu Beoplay A1 Ultra- portable Bluetooth speaker Nové farebné prevedenia!
Luxusný ulraprenosný Bluetooth reproduktor Bang & Olufsen so špičkovým zvukom pre tých, ktorí chcú počúvať hudbu kdekoľvek. Reproduktor poskytuje čistý zvuk s výkonom až 2x30W. Na batérie vydrží neuveriteľných až 24 ho

208 € / 249 €
The Dash Pro - inteligentné slúchadlá
Obrázok produktu The Dash Pro - inteligentné slúchadlá Počúvajte hudbu kryštálovo čistej kvalite, sledujte svoju aktivitu a cvičenia alebo komunikujte handsfree bez káblov. Okrem toho majú slúchadlá aj funkciu monitorovania aktivity (pulz, kalórie, čas, kroky, vzdialenosť, kadenciu, rýchlosť, dýchanie, d

290 € / 348 €
MARSHALL STANMORE cream edition
Obrázok produktu MARSHALL STANMORE cream edition Menší brat stereo reproduktora Hanwell s menom Stanmore. Aktívny stereo bluetooth reproduktor Stanmore je zasadený vo drevenom ráme a má menšie rozmery, ale stále ponúka čistý a precízny zvuk aj pri vysokých úrovniach reprodukcie. farba: cream editio

teraz iba  299 € / 359 €
   333 €
MARSHALL STANMORE brown
Obrázok produktu MARSHALL STANMORE brown Menší brat stereo reproduktora Hanwell s menom Stanmore. Aktívny stereo bluetooth reproduktor Stanmore je zasadený vo drevenom ráme a má menšie rozmery, ale stále ponúka čistý a precízny zvuk aj pri vysokých úrovniach reprodukcie. farba: brown - hned

teraz iba  299 € / 359 €
   333 €
MARSHALL STANMORE black edition
Obrázok produktu MARSHALL STANMORE black edition Menší brat stereo reproduktora Hanwell s menom Stanmore. Aktívny stereo bluetooth reproduktor Stanmore je zasadený vo drevenom ráme a má menšie rozmery, ale stále ponúka čistý a precízny zvuk aj pri vysokých úrovniach reprodukcie. farba: black editio

teraz iba  299 € / 359 €
   333 €
Harman/Kardon Aura Black
Obrázok produktu Harman/Kardon Aura Black Harman/Kardon Aura bezdrôtový reproduktorový systém má zvuk taký bohatý a obohacujúci, ako to už jeho vzhľad naznačuje. Prostredníctvom je 6 X 1.5” výškových a stredorozsahových meničov a 4.5” subwoofera dodávajúceho všesmerový, 360º zvuk, má Au

308 € / 369 €
Harman/Kardon Aura White
Obrázok produktu Harman/Kardon Aura White Harman/Kardon Aura bezdrôtový reproduktorový systém má zvuk taký bohatý a obohacujúci, ako to už jeho vzhľad naznačuje. Prostredníctvom je 6 X 1.5” výškových a stredorozsahových meničov a 4.5” subwoofera dodávajúceho všesmerový, 360st. zvuk, má Aura

308 € / 369 €
Beoplay A2 Bluetooth speaker
Obrázok produktu Beoplay A2 Bluetooth speaker luxusný Bluetooth reproduktor Bang & Olufsen so špičkovým zvukom s hmotnosťou iba 1.1kg. Reproduktor poskytuje čistý zvuk s výkonom 2x30W (maximálny výkon je až 180W). Na batérie vydrží neuveriteľných až 24 hodín. Dostupné farebné prevedenia: Natural

333 € / 399 €
Beoplay M5 Wireless speaker
Obrázok produktu Beoplay M5 Wireless speaker Bezdrôtový reproduktor Beoplay M5, ktorý Vás očačí zvukom True360 od Bang & Olufsen. Môže fungovať ako samostatný reproduktor alebo v zostave vo viacerých izbách. Okrem Bluetooth podporuje Beoplay M5 Apple Airplay, Google Chromecast a Beolink Multiro

499 € / 598 €

Nenašli Ste "ten svoj" reproduktor? Alebo hľadáte niečo iné? Neváhajte nás kontaktovať online, alebo telefonicky.
Chcete nás navštíviť?

Potrebujete vybrať ten najlepší reproduktor? Príďte si ho vypočuť!

Adresa:

SYNETICS s.r.o.
J. Farkasa 10
90301 Senec

Prevádzková doba: PO-PI: 8:30-16:30

Tel: 02/4564 7094

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.