Jawbone UP3

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

Najpokročilejší monitor aktivity s bioimpedančnými senzormi, vibračným Smart-Alarmom a funkciou Smart Coach.


Jawbone UP3

Jawbone UP3

Jawbone UP3 prináša bioimpedančné senzory, ktoré sledujú činnosť srdca, dýchanie, galvanickú reakciu kože (GSR), teplotu kože a okolitú teplotu. Inteligentný tréner Vám doporučí, ako rýchlejšie dosiahnuť Vaše ciele. UP3 komunikuje cez bezdrôtovú technológiu Bluetooth vďaka, ktorej prenáša dáta v reálnom čase do aplikácie. Tá sleduje Váš pokrok a upozorní Vás Push notifikáciami alebo Vás zobudí diskrétne vibráciami vo fáze ľahkého spánku (Smart Alarm).

 

Hlavné funkcie

Zdravie srdca

Je toho viac ako len sledovať údery za minútu. Naše pokročilé bioimpedančné senzory sú schopné automaticky sledovať Vašu pokojovú srdcovú frekvenciu a použiť tieto informácie na starostlivosť o najdôležitejší orgán v tele.

Inteligentný tréner

Pretože UP3 zachytáva tak veľa informácií, inteligentný tréner je ešte múdrejší. Využíva všetko, čo vie o Vašej činnosti, spánku, jedle a tepovej frekvencii v kľude a tak Vám môže poskytnúť hlbší prehľad a osobné tipy k rýchlejšiemu dosiahnutiu vašich cieľov.

Pokročilé sledovanie spánku

UP3 využíva pokročilé senzory na sledovanie Vašich pravých spánkových fáz - REM, ľahké, a hlboké. Inteligentný tréner je potom schopný dať vám návrhy na maximalizáciu Vášho spánku a zlepšenie kvality života.

Pokročilé sledovanie aktivity

Čím viac budete budete UP3 nosiť, tým múdrejší bude. UP3 sa učí rozpoznávať a automaticky zaznamenávať všetky Vaše aktivity od behu až po športové hry. Je dosť chytrý, aby vedel, čo robíte. UP3 vám dáva podrobný obraz o spálených kalóriách.

Ďalšie funkcie:

 • bezdrôtová synchronizácia
 • automatické sledovanie rôznych druhov aktivít
 • vodotesný do 10m - môžete s ním plávať a potápať sa
 • aktualizácie - nové funkcie cez aplikáciu UP
 • automaticky upozorní pri nečinnosti
 • Smart Alarm - ticho zobudí v optimálny čas spánkového cyklu
 • Kroky
 • Spálené kalórie
 • LED indikátor
 • Zaznamenávanie jedla a pitia
 • Ciele - nastavenie cieľov: aktivita, spánok, hmotnosť...

Dostupný koncom Januára 2015.

Jawbone UP3 Bluetooth Activity Wristband
Jawbone UP3 je napokročilejší bezdrôtový tracker vo forme elegantného náramku, ktorý má bioimpendačné senzory, ktoré merajú kľudový tep. Ten Vám dáva obraz o tom v akej kondícii je Vaše srdce. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, počet krokov, aktívny čas a automaticky sleduje Vaše cvičenia. V noci sleduje kvalitu Vášho spánku, ráno Vás zobudí vibráciami v ľahkej hladine spánku - Smart Alarm a ihneď po prebudení Vám zmeria kľudový tep. Namerané údaje prenáša v reálnom čase prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) mobilu s iOS alebo Android. Náramok má nastaviteľnú veľkosť- je vhodný pre každé zápästie. Dostupný v 6 farebných prevedeniach: čierna, strieborná, červená, tmavomodrá, piesková, tmavozelená). Farbu si zvolíte v objednávke.

149,9 € / 179 €

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.