Lenovo ThinkPad X1 Carbon New

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

Nový 14" notebook X1 Carbon váži len 1,28 kg, no vďaka konštrukcii z uhlíkových vlákien je zároveň odolný a plný prémiových funkcií, ako je napríklad adaptívna klávesnica, ktorá sa mení podľa používaných aplikácií, technológia rýchleho nabíjania batérií RapidCharge, patentovaný chladiaci systém a úžasný displej ThinkPad ColorBurst.


ThinkPad X1 Carbon New

ThinkPad X1 Carbon nová genegácia

Nový 14" ultrabook ThinkPad X1 Carbon je majstrovským dielom v konštrukcii z uhlíkových vlákien, ktorý spojením krásy a odolnosti posúva hranice možností. Spoločnosť Lenovo predstavuje novú definíciu vynikajúcej kvality s každým starostlivo zapracovaným detailom v tele, ktoré je odolné a súčasne ľahké ako pierko. Jeho dizajn poskytuje neprekonateľnú kombináciu sily a ľahkosti a je nepochybne krásny a spoľahlivý. Každý centimeter bol majstrovsky navrhnutý a skonštruovaný. Notebook X1 Carbon ponúka legendárnu spoľahlivosť notebookov ThinkPad a novú technológiu na interakciu s používateľom pre zákazníkov, ktorí požadujú dynamický a osobný používateľský zážitok.

Dych vyrážajúce funkcie

K dispozícii s 10-bodovým viacdotykovým displejom

10-bodový viacdotykový displej ponúka lepšiu presnosť, vďaka čomu je dotykové prehľadávanie a vyberanie položiek rýchlejšie a presnejšie.

Adaptívna klávesnica notebooku Lenovo ThinkPad X1 CarbonOslobodzujúce ovládacie prvky: Ovládanie hlasom a gestami

Použite X1 Carbon na multimediálnu prezentáciu bez jediného dotyku! Vďaka ovládaniu hlasom a 10 rôznym gestám rukou sa budete na interakciu s vaším notebookom dívať inak.

Mimoriadne intuitívna adaptívna klávesnica

Jedinečná adaptívna klávesnica automaticky mení rad funkčných klávesov podľa aplikácie, ktorú práve používate. Menej chaosu, lepšia funkčnosť a optimalizovaná klávesnica, ktorá dokáže predpokladať vaše potreby.

Úžasný displej

Displej ThinkPad ColorBurst (WQHD, 2560 x 1440) a úprava proti odrazom znamenajú ostrejší text, žiarivejšie obrázky a vernejšie farby. 300 cd/m2 s technológiou IPS poskytujúcou takmer 180-stupňové pozorovacie uhly. Navyše je odolný voči šmuhám. K dispozícii aj s displejom s rozlíšením HD+ (1600 x 900).

Notebook Lenovo ThinkPad X1 CarbonPrakticky nezničiteľný: testovaný podľa vojenských špecifikácií

Vďaka konštrukcii z uhlíkových vlákien používaných pri výrobe satelitov je model X1 Carbon najodolnejším notebookom radu ThinkPad, aký bol kedy vyrobený. V skutočnosti vykonávame osem samostatných vojenských testov v extrémnych podmienkach s prachom, vibráciami, teplom, chladom, nadmorskou výškou, vodou a vlhkosťou, takže sa nad rozliatím kávy, pádom, vystavením teplu alebo čímkoľvek, čo by sa mohlo stať, môžete iba pousmiať.

Bezpečnosť podnikovej triedy

X1 Carbon je k dispozícii s čítačkou odtlačkov prstov, umožňuje použitie biometrických údajov na prihlásenie, takže z potiahnutia prstom sa razom stane heslo. Bezpečnostné funkcie Intel® s voliteľnou technológiou vPro na zvýšenie zabezpečenia a zlepšenie možností správy pri zavádzaní inovácií. Čip Trusted Platform Module (TPM) navyše šifruje vaše dôležité údaje.

Patentované chladenie: Revolučná nová technológia riadenia teploty

Aj napriek svojmu ultraštíhlemu dizajnu ostáva nový X1 Carbon chladnejší než kedykoľvek predtým. Naše patentované lopatky ventilátora sme v skutočnosti skonštruovali úplne nanovo, vďaka čomu X1 Carbon poskytuje ten chladný a tichý výkon, ktorý od modelu radu ThinkPad očakávate.

Nekompromisne štíhly

S hmotnosťou už od 1,28 kg je nový X1 Carbon najľahší 14" Ultrabook™ na tejto planéte. Vďaka hrúbke len 17,72 mm je najštíhlejším modelom ThinkPad, aký tu kedy bol.

Dlhšia výdrž batérie

S novým modelom X1 Carbon získate až 9 hodín výdrže batérie na jedno nabitie. A ak sa vám to máli, nezúfajte: vďaka technológii rýchleho nabíjania RapidCharge sa batéria nabije na 80 % za necelú hodinu.

Vyberte si ThinkPad X1 Carbon New:

ThinkPad X1 Carbon New Touch
OS Windows Win 8 Pro 64 bit, Intel®Core i5-4300U (do 2,90 GHz, 3 MB L3 Cache), 8GB RAM, 240GB SSD, 14,0" matný WQHD 2560x1440 ,TOUCH displej IPS, Grafika Intel®HD 4400 (integrovaná), Webcam 720p, Intel® Centrino® Advanced-N 7260 2x2BGN (Wi-Fi), Widi, Bluetooth 4.0, WWAN 4G/LTE Gobi modul, Mini DisplayPort, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, čítačka kariet 4v1, čítačka odtlačkov prstov, podsvietená SK klávesnica, záruka 3 roky on-site

teraz iba  1 718 € / 2 062 €
   1 790 €

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.