Jawbone UP a UP24

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Kategórie

Monitory aktivity vo forme náramku s prepracovanou aplikáciou a pokročilými funkciami.


Jawbone UP

 

Náramok + aplikácia + VY = SYSTÉM UP
UP je systém , ktorý má holistický prístup k zdravému životnému štýlu. Náramok sleduje Váš pohyb a spánok na pozadí. Aplikácia zobrazuje dáta, môžete pridať veci, ako je jedlo a náladu a ponúka podnety, ktoré Vás udržia v pohybe vpred.

VY v danom momente
UP24 je vždy spojený, poskytuje spätnú väzbu v okamihu , takže môžete zostať motivovaný a žiť lepšie. Motivačné postrehy pošťuchnutia vám pomôžu pochopiť vaše pokroky v danom momente, zatiaľ čo na domovskej obrazovke môžete skontrolovať celkový pokrok a vidieť ako sú na tom Vaši priatelia .

Určený pre každodenný život
UP bol navrhnutý tak, aby sa zosúladil bez problémov so životom ľudí. Skutočný život. Je to premyslená kombinácia techniky a dizajnu, špeciálne vytvorená na to, ako žijeme - je to inteligentný počítač omotaný okolo zápästia.

Spojte sa s aplikáciami, ktoré máte radi
Využite svoj UP naplno a pripojte sa k svojim obľúbeným aplikáciám - alebo objavte nové - v rámci UP .
Sledujte svoju váhu , mapujte jazdu na bicykli, pristupujte k rozsiahlej potravinárskej knižnici a oveľa viac.

 

Najjednoduchšia cesta ako monitorovať svoj deň a noc.

UP sa pripojí k Vášmu telefónu cez Simple sync konektor (Audio konektor). UP Vás naučí ako spať, hýbať sa a jesť. UP poskytuje prehľad a návrhy, aby bol každý deň lepší ako predchádzajúci. 

 

 

 

Bezdrôtová synchronizácia pre sledovanie aktivity v reálnom čase.

UP24 je stále pripojený k telefónu cez Bluetooth Smart, čo Vám umožní dosiahnuť ciele s aktualizáciami vášho progresu v reálnom čase a notifikáciami, keď to potrebujete. 

 

 

 

 

Náhradné čiapočky pre Jawbone UP, UP24 - 3 Pack Caps
štýlové náhradné čiapočky pre monitory aktivity Jawbone UP alebo Jawbone UP24. V balení sú 3 ks v prevedení Čierna-Zlatá-Priesvitná alebo Lesklá čierna-Strieborná-Matná čierna (balenie si volíte v objednávke). Čiapočky sú vhodné pre všetky veľkosti náramkov.

19 € / 22 €
Jawbone UP MOVE Fitness Tracker
Jawbone UP MOVE je jednoduchý monitor aktivity a spánku, ktorý môžete pripnúť kdekoľvek. Je určený pre začiatočníkov ale jeho výhodou je prepojenie na systém UP. Sleduje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, počet krokov a v noci sleduje kvalitu Vášho spánku. Pomocou LED zobrazuje progress, mód (altivita/spánok) a čas. Namerané údaje prenáša cez Bluetooth do UP aplikácie (iOS a Android). Batéria vydrží až 6 mesiacov. Dodáva sa s klipom. Dostupný vo farebných prevedeniach: Black Burst - čierna, Blue Burst - modrošedá, Ruby Rose - oranžová, Slate Rose - žltá a Grape Rose - fialová.

49 € / 58 €
Jawbone UP2 Bluetooth Activity Wristband
Jawbone UP2 je najtenší, štýlový bezdrôtový tracker vo forme náramku, ktorý sleduje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, počet krokov, aktívny čas a automaticky sleduje Vaše cvičenia. V noci sleduje kvalitu Vášho spánku, ráno Vás zobudí vibráciami v ľahkej hladine spánku - Smart Alarm. Namerané údaje prenáša v reálnom čase prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) mobilu s iOS alebo Android. Náramok má nastaviteľnú veľkosť- je vhodný pre každé zápästie. Dostupný v čiernom, šedom a fialovom prevedení. V ponuke je aj nová séria "Rope" so štýlovými ultratenkými náramkami.

108 € / 129 €
Jawbone UP2 Rope Bluetooth Activity Wristband
Jawbone UP2 Rope je nová séria UP2 s ultraľahlým náramkom. Je to najtenší, štýlový bezdrôtový tracker vo forme náramku, ktorý sleduje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, počet krokov, aktívny čas a automaticky sleduje Vaše cvičenia. V noci sleduje kvalitu Vášho spánku, ráno Vás zobudí vibráciami v ľahkej hladine spánku - Smart Alarm. Namerané údaje prenáša v reálnom čase prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) mobilu s iOS alebo Android. Náramok má nastaviteľnú veľkosť- je vhodný pre každé zápästie. Dostupný v čiernom, šedom, zlatom, fialovom a tyrkysovom prevedení

108 € / 129 €
Jawbone UP24 Bluetooth Activity Wristband
Teraz aj v červenej farbe!
Jawbone UP24 je nový pokročilý bezdrôtový tracker vo forme náramku. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, počet krokov, aktívny čas. V noci sleduje kvalitu Vášho spánku. Namerané údaje prenáša v reálnom čase prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) mobilu/tabletu s iOS alebo smartfónu s Android 4.3, čo umožňuje aplikácii monitorovať Váš pokrok, prípadne Vás zobudiť vibrovaním v optimálny čas. Dodáva sa v troch veľkostiach (veľký,stredný,malý) a v troch farbách (čierna,oranžová, ružová, červená). Veľkosť a farbu si zvolíte v objednávke.

108 € / 129 €
Jawbone UP3 Bluetooth Activity Wristband
Jawbone UP3 je napokročilejší bezdrôtový tracker vo forme elegantného náramku, ktorý má bioimpendačné senzory, ktoré merajú kľudový tep. Ten Vám dáva obraz o tom v akej kondícii je Vaše srdce. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, počet krokov, aktívny čas a automaticky sleduje Vaše cvičenia. V noci sleduje kvalitu Vášho spánku, ráno Vás zobudí vibráciami v ľahkej hladine spánku - Smart Alarm a ihneď po prebudení Vám zmeria kľudový tep. Namerané údaje prenáša v reálnom čase prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) mobilu s iOS alebo Android. Náramok má nastaviteľnú veľkosť- je vhodný pre každé zápästie. Dostupný v 6 farebných prevedeniach: čierna, strieborná, červená, tmavomodrá, piesková, tmavozelená). Farbu si zvolíte v objednávke.

149,9 € / 179 €

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.