Sony Vaio Fit multi-flip

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

Nový počítač VAIO Fit multi-flip zmenil svoj vzhľad aj vnútornú konštrukciu. Využívajte najnovšie technológie od Sony v pokrokovom hybridnom zariadení, ktoré je súčasne prenosným počítačom aj tabletom.


Sony Vaio multi-flip

Sony Vaio Fit Multi-flip

Bez kompromisov

V prvom rade je to produktívny a zábavný počítač VAIO nabitý funkciami bez kompromisov. Pracujte každý deň s dokumentmi a upravujte fotografie pomocou procesorov Intel® Core™ i najnovšej generácie.

Počítač VAIO® pre prácu i zábavu
 

Premena vyklopením

Ak chcete surfovať na webe alebo používať dotykové aplikácie, prepnite sa do režimu tabletu. Obrazovka sa vyklápa jedným plynulým pohybom.

Konvertibilný prenosný počítač
 

Zabávajte sa s tým najlepším od spoločnosti Sony

Predstavte si sledovanie filmov a prezeranie fotografií na počítači VAIO® s rovnakou ostrosťou a čistotou, akú si vychutnávate na televízore s vysokým rozlíšením.

Vďaka skvelým obrazovkám s vysokým rozlíšením až 2 880 x 1 6201 a technológii X-Reality pre mobilné zariadenia je zábava pestrá a plná života. Displej TRILUMINOS pre mobilné zariadenia s vysokým jasom a širokým farebným spektrom zobrazuje čisté, pestré a prirodzené farby.

Počúvajte hudbu a sledujte filmy so zvukom optimalizovaným podľa vašich predstáv. Režim ClearAudio+ umožňuje jednoduchý výber ideálnych nastavení.

Počítač VAIO® Fit multi-flip™ s displejom Full HD TRILUMINOS
 

Píšte celý deň

Píšte, blogujte, vyhľadávajte na webe, kedykoľvek vo dne i v noci. Všetko je jednoduché vďaka klávesnici s izolovanými tlačidlami s presnými medzerami medzi klávesmi a s podsvietením.

Počítač VAIO® s klávesnicou s izolovanými tlačidlami

Vyberte si Sony Vaio Fit multi-flip:

Galéria produktu

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.