COOKOO inteligentné hodinky

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

Zostaňte v spojení kedykoľvek a kdekoľvek s hodinkami COOKOO, ktoré rozšíria možnosti vášho smartfónu a pomôžu Vám lepšie spravovať svoj pripojený život.


COOKOO watch

Váš smartfón nemusí byť vždy po ruke - ale hodinky Cookoo áno!

Už ste niekedy zmeškali hovor, pretože Ste nepočuli váš telefón? Alebo Ste sa pristihli, že neustále kontrolujete nové správy, e-mail alebo Facebook? Hodinky Cookoo Vám dajú vedieť, čo sa deje na vašom telefóne v reálnom čase - dokonca aj keď ho nemôžete vidieť alebo ho nemáte pri sebe.

Na čom Vám záleží? Mať notifikácie pod kontrolou

Spolu s poslednou verziu aplikácie COOKOO Life sú hodinky COOKOO navrhnuté tak, aby Vám zjednodušili život. Preto majú hodinky COOKOO krásny analógový ciferník s ľahko čítateľnými ikony, ktoré zobrazujú informácie, ktoré potrebujete - kedykoľvek a kdekoľvek . Inteligentné a užívateľsky prívetivé rozhranie Vám umožní byť v spojení a pomôže spravovať svoj telefón , aplikácie a sociálne siete .

Aplikácia COOKOO Life spravuje oznámenia, ktoré dostanete nahodinky COOKOO. Vy si prispôsobíte nastavenia na základe Vášho životného štýlu. Vyberte, ktoré hlásenia sa majú prijímať a či chcete byť upozornení ikonou, pípnutím alebo vibráciou.

S aplikáciou COOKOO Life môžete prijímať nasledovné notifikácie:
 • prichádzajúce hovory
 • zmeškané hovory
 • Správy a príspevky z Facebooku
 • Twitter
 • pripomienky z kalendára
 • SMS
 • E-mail
 • telefón je mimo dosahu
 • vybitá batéria na iPhone alebo iPad
Stlačením tlačidla, môžete na diaľku ...
 • Urobiť Foto: ideálne pre zhotovovanie skupinových snímok!
 • Ovládať prehrávanie hudby: Stlačte tlačidlo na spustenie alebo alebo zastavenie prehrávania hudby, alebo podržte tlačidlo pre preskočenie na ďalšiu skladbu.
 • Nájdite si svoj telefón: Ak viete, že váš telefón je na blízku, ale jednoducho ho nedokážete nájsť, stačí stlačiť tlačidlo a telefón sa Vám ozve zvukom ("COOKOO")
 • a viac. Ďalšie funkcie sa postupne vyvíjajú*

* Funkcie sa môžu líšiť v závislosti od verzie operačného systému a zariadenia.

Mimoriadne dlhá životnosť batérie a bez nabíjania!

Typické chytré hodinky vyžadujú týždenné alebo dokonca denné dobíjanie. Cookoo hodinky netreba nabíjať. Používajú štandardnú gombíkovú batériu CR2032, ktorú si môžete ľahko vymeniť sami a bez špeciálnych nástrojov.

Už sa Vám vybil telefón, keď Ste to najmenej potrebovali?

Hodinky COOKOO Vám pripomenú, keď je batéria Vášho telefónu slabá, takže ju môžete včas nabiť, kým sa Váš telefón vybije.

Nemôžete si spomenúť , kde ste nechali telefón?

Stačí stlačenie tlačidla na hodinkách COOKOO a telefón sa ozve, takže môžete rýchlo nájsť.

Čo keď nechcem byť prerušený?

Cookoo hodinky nebudú nikdy vtieravé a nebudú Vás rušiť. Stačí stlačiť tlačidlo "MODE", ktoré stlmí zvukové upozornenia alebo zapne/vypne  vibrácie.

Všetko máte pod kontrolou!

Hodinky COOKOO zobrazujú to, čo potrebujete vedieť - na prvý pohľad. Dajú Vám práve toľko informácií na zápästí, aby Ste nezmeškali žiadnu dôležitú správu.

Vždy nové aktualizácie!

Pre hodinky COOKOO existuje rozhranie, ktoré umožňuje vývojárom tretích strán, vytvárať nové zaujímavé aplikácie, ktoré ešte viac rozšíria funkcionalitu a možnosti týchto hodiniek.

Farby

Môžete si vybrať z týchto farebných verzií:

farby

A samozrejme môžete si tiež dokúpiť náhradný remienok podľa svojich predstáv.

náramky

COOKOO náhradný remienok
Obrázok produktu COOKOO náhradný remienok náhradný remienok pre inteligentné hodinky Cookoo, Cookoo 2, prípadne pre iné hodinky s 22mm remienkom (napr Pebble Time, Pebble Time Steel). Dostupný vo farbách: čierna, biela, modrá a ružová.

25 € / 30 €
COOKOO inteligentné hodinky
Obrázok produktu COOKOO inteligentné hodinky Inteligentné hodinky COOKOO pre iOS a Android rozšíria možnosti Vášho smartfónu a pomôžu Vám lepšie spravovať svoj pripojený život. Hodinky COOKOO sú navrhnuté tak, aby Vám zjednodušili život. Vyberte, ktoré hlásenia sa majú prijímať a či chcete byť

teraz iba  91 € / 109 €
   99 €
COOKOO 2 inteligentné hodinky
Obrázok produktu COOKOO 2 inteligentné hodinky Pozor teraz s monitorom aktivity! Sledujte svoju aktivitu priamo na displeji hodiniek COOKOO2!
Nové vylepšené hodinky COOKOO 2 s integrovaným monitorom aktivity, displejom, funkciou CallerID prichádzajú v 2 edíciach - Urban Explorer - s robus

teraz iba  99 € / 119 €
   108 €

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.