Zľavy na príslušenstvo pre deti od Withings

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Kategórie

Ušetrite až 60 € pri nákupe inteligentného príslušenstva Withings Smart Baby Monitor a Smart Kid Scale!


Smart Baby Monitor + Smart Kid Scale

Smart Kid Scale

Smart Kid Scale

Inteligentná detská váha od Withings meria hmotnosť Vášho dieťaťa s presnosťou na 10 gramov a automaticky pošle cez Wifi údaje do Vášho účtu. Alebo cez technológiu Bluetooth Smart ich pošle rovno do Vášho smartfónu, tabletu aj bez nutnosti pripojenia na internet, alebo prítomnosti Wifi siete. Hmotnosť Vášmu dieťaťu tak môžete jednoducho zmerať kedykoľvek a kdekoľvek a ani si nemusíte namerané údaje poznačiť, pretože to táto inteligentná váha to urobí za Vás.

Keď dieťa vyrastie, môžete odstrániť kôš a prepnúť váhu do destského rozsahu, v ktorom veľmi presne zmeria hmotnosť až do 25kg.

Významné kroky vo vývoji dieťaťa je možné zdieľať s osobami najbližšími, rodinou, ale aj napríklad s pediatrom.

Objednať detskú váhu Smart Kid Scale:

Váha pre deti - Withings Smart Kid Scale
Inteligentná detská váha od Withings meria hmotnosť Vášho dieťaťa s presnosťou na 10 gramov a automaticky pošle cez Wifi údaje do Vášho účtu. Alebo cez technológiu Bluetooth Smart ich pošle rovno do Vášho smartfónu, tabletu aj bez nutnosti pripojenia na internet, alebo prítomnosti Wifi siete. Hmotnosť Vášmu dieťaťu tak môžete jednoducho zmerať kedykoľvek a kdekoľvek a ani si nemusíte namerané údaje poznačiť, pretože to táto inteligentná váha to urobí za Vás.

teraz iba  149 € / 179 €
   158 €

Smart Baby Monitor

Smart Baby Monitor

Smart Baby Monitor kombinuje špičkové technológie a prepracovaný design. Umožňuje rodičom novú generáciu komunikácie s dieťaťom pomocou telefónu Apple iPhone, tabletu Apple iPad, prehrávača iPod Touch alebo smartfónu/tabletu s OS Android

Používanie babyfónu je nutné pre každého rodiča, ktorý má malé dieťa. Smart Baby Monitor nielenže vyzerá úžasne, ale hlavne dáva rodičom  dôležité informácie o prostredí, v ktorom sa ich dieťa nachádza a umožňuje im jednoducho komunikovať s dieťaťom na diaľku.

Smart Baby Monitor bol predovšetkým navrhnutý pre používanie so smartfónom alebo tabletom. Smart Baby Monitor preto nepozostáva z vysielača a prijímača ako tradičné babyfóny, ale tvorí ho inteligentný senzor - kamera, ktorý komunikuje s telefónom Apple iPhone, tabletom Apple iPad, iPodom Touch alebo so smartfónom/tabletom s OS Android.

Smart Baby Monitor má kameru s vysokým rozlíšením (3 megapixely), extra širokouhlý objektív s nočným videním a infračervenými LEDkami. Inteligentný senzor dáva rodičom  prístup k mnohým informáciám ako audio/video (denné a nočné videnie), okolité parametre (teplota a vlhkosť) na diaľku, kdekoľvek na svete. Smart Baby Monitor zachytí udalosť aj bez toho, aby sa dieťa pohlo.

Smart Baby Monitor je tiež vybavený mikrofónom, ktorý umožňuje rodičom komunikovať s dieťaťom a utíšiť ho aj keď nie sú fyzicky v miestnosti. Ďalšia funkcia umožňuje rodičom kontrolovať hudbu (uspávanky), ktorá sa hrá v miestnosti prostredníctvom monitora a môžu meniť skladby alebo zoznamy skladieb priamo z obývacej izby, kancelárie alebo odkiaľkoľvek na svete. Upozornenia sa dajú nastaviť pri narušení spánku dieťaťa na základe parametrov, ako je aktivita/pohyb, audio úrovne a zmena teploty/vlhkosť. Tieto alarmy sú kompletne prispôsobiteľné užívateľom.

Pripojenie je tak jednoduché, aby užívateľ nemal nikdy starosti s nastavením. Withings Smart Baby Monitor sa prispôsobí prostrediu a pripojí sa pomocou Bluetooth, WiFi alebo káblom.

Dizajn výrobku je elegantný, moderný, jednoduchý a nenápadný. Stačí otvoriť veko, nastaviť správny uhol a aktivovať kameru. Jednoduchým zavretím sa zariadenie vypne. Kamera je zároveň chránená pri prenášaní.

Objednať digitálnu pestúnku Smart Baby Monitor:

Withings Smart Baby Monitor - babyfón pre iOS & Android
Smart Baby Monitor umožňuje rodičom novú generáciu komunikácie s dieťaťom pomocou smartfónu alebo tabletu s iOS alebo cez web. Smart Baby Monitor nielenže vyzerá úžasne, ale hlavne dáva rodičom dôležité informácie o prostredí, v ktorom sa ich dieťa nachádza (pohyb, zvuk, teplota, vlhkosť...) a umožňuje im jednoducho komunikovať s dieťaťom na diaľku.

teraz iba  174 € / 209 €
   249 €

Oba produkty naraz za výhodnú cenu si možete objednať tu:

Withings Baby Pack - Smart Baby Monitor + Kid Scale
Výhodný balík hi-tec príslušenstva pre deti od spoločnosti Withings. Obsahuje Smart Baby Monitor - unikátnú digitálnu pestúnku, ktorá umožňuje rodičom byť stále pri svojom dieťati a detskú váhu Smart Kid Scale s vysokou presnosťou váženia a aplikáciou pre maminy s monitorovaním kojenia. Keď dieťa vyrastie môže používať váhu podobne ako váhu pre dospelých. Smart Kid Scale automaticky rozozná až 4 deti a komunikuje s nimi pomocou piktogramov.

teraz iba  324 € / 389 €
   369 €

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.