ASUS PadFone 2 za znížené ceny

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

Využite nákup skvelých zariadení PadFone 2 so zľavou až 80 € a získajte GPS navigáciu Sygic s mapami celej Európy zadarmo!


Akcia ASUS PadFone 2

ASUS PadFone 2

Novinka Asus PadFone 2 prichádza s operačným systémom Android 4.1.1. Štvorjadrový procesor Krait je taktovaný na 1,5 GHz, operačná pamäť RAM dostala kapacitu 2 GB. Vnútorná pamäť je vo verzii 32 alebo 64 GB. Displej smartfónu dostal väčšiu 4,7-palcovú uhlopriečku s HD rozlíšením a technológiou Super IPS+, povrch pokrýva odolné sklo Corning Fit. Displej tabletu má rovnakú veľkosť aj rozlíšenie 1 280 x 800 bodov, Super AMOLED vystriedal IPS panel. Výrazné vylepšenie zaznamenaly aj obidve kamery. Zadná má 13-megapixelové rozlíšenie s automatickým zaostrovaním a LED bleskom, videá zhotovíte v HD rozlíšení rýchlosťou 60 snímok za sekundu alebo vo Full HD kvalite rýchlosťou 30 snímok za sekundu. Predná kamera určená na autoportréty a videohovory má kvalitnejšie 1,2-megapixelové rozlíšenie.

Zvyšnej výbave nič dôležité nechýba. Nájdeme tu podporu rýchlej dátovej siete HSPA, Bluetooth 4.0, Wi-Fi, GPS, FM rádio, DLNA, 3,5 mm jack a microUSB konektor s funkciou MHL na pripojenie externých zariadení cez HDMI. Výdrž smartfónu bude mať na starosti batéria s kapacitou 2 140 mAh. Dochádza vám energia v smartfóne? Vložením do dokovacej stanice s dizajnom tabletu s 5 000 mAh akumulátorom si ju predĺžite a môžete ďalej pracovať. Šikovné. Navyše zdieľanie obsahu medzi telefónom a tabletom je jednoduché a plynulé. Po vložení smartfónu do tabletu môžete okamžite pokračovať v tom, kde ste na telefóne prestali a naopak. Používateľ si vyberie tú správnu veľkosť podľa momentálnej potreby.

Vyberte si ASUS PadFone 2:

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.