Vaio Duo 11 - konvertibilný Ultrabook a Tablet v jednom

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

Vaio Duo 11 je najdynamickejší počítač VAIO. Je to prenosný počítač s hybridným dizajnom s dotykovou funkciou - s písaním na klávesnici aj rukou.


Vaio Duo 11

Kreslite svojím prstom. Napíšte e-mail dotykovým perom. Alebo hrajte hru v operačnom systéme VAIO® Duo 11 bol navrhnutý na používanie dotykov. Ultrabook™. Inspired by Intel. Intel® Core™ i5 processor³.

najdynamickejší počítač VAIO

Prenosný počítač s hybridným dizajnom s dotykovou funkciou s písaním na klávesnici i rukou

  • Píšte prirodzene s presnosťou pera
  • Ovládajte dotykom obrazovky a získajte to najlepšie zo systému Windows 8
  • Rýchlo zmeňte počítač Ultrabook™ na tablet
Tablet – prenosný počítač s dotykovým perom

 

 

Stvorený na písanie

Píšte priamo na obrazovku pomocou dotykového pera citlivého na tlak. Počítač VAIO® Duo1 umožňuje vytvárať dynamické prezentácie pomocou písania poznámok a dôležitých bodov priamo na displeji aplikácie. Vďaka aplikácii Active Clip™ s jedinečnou technológiou automatickej detekcie okrajov od spoločnosti Sony môžete rýchlo orezať obrázky.

Digitalizačné dotykové pero je navrhnuté komfortne, poskytuje plynulý a prirodzený štýl písania a neovplyvní ho ani náhodný dotyk displeja zápästím2.

 

 

 
Tablet – prenosný počítač s dotykovou obrazovkou
Všetko na dosah

Rýchlo získajte prístup k veciam, ktoré máte radi, nájdite súbory a pomocou prstov využite systém Windows 8 naplno.

Vďaka dotykovej obrazovke dosiahnete vyššiu produktivitu a zábavu si lepšie vychutnáte. Posúvajte a otvárajte súbory, prenášajte obrázky, dotykom presúvajte alebo zväčšujte a zmenšujte obsah.

Viac detailov, viac realizmu

Pozrite si viac z fotografií, videí v najlepšom vysokom rozlíšení Full HD 1 920 x 1 080.

Vďaka technológii panela OptiContrast™ od spoločnosti Sony má obraz vysoký kontrast, prirodzené farby a skutočný dojem hĺbky.

 

 

 

 

 

 
Hybridný ultrabook
Tenký, ľahký, pripravený na cesty

Dostatočne ľahký na prenášanie v jednej ruke, dostatočne tenký, takže sa zmestí do každého priestoru. Vysokovýkonný hybridný počítač Ultrabook, ktorý je zároveň tabletom váži len 1,3 kg.

Dizajn SurfSlider™ umožňuje vysunúť displej a odkryť štíhlu a štýlovú klávesnicu. Všetko je navrhnuté pre bezproblémové fungovanie a zároveň potešenie pri prenášaní.

 

 

 

 

 
Tablet – prenosný počítač pre prácu a zábavu

 

 

 

 

 
Tablet – prenosný počítač s plochou batériou
Dvojnásobná výdrž batérie

Pracujte cez deň i v noci vďaka doplnkovej plochej batérii (voliteľnej), ktorú môžete nabíjať oddelene od počítača. Zdvojnásobuje výdrž batérie3 pri práci i zábave, čokoľvek sa vám práve hodí.

Vyberte si VAIO Duo 11:

Originálne príslušenstvo pre VAIO Duo 11:

VAIO Duo ochranná fólia
Obrázok produktu VAIO Duo ochranná fólia Originálna ochranná fólia na displej LCD pre VAIO Duo 11. Presne pokrýva celú plochu obrazovky LCD a chráni ju pred prachom a škrabancami. Zaisťuje plynulé a citlivé dotykové ovládanie
zamedzuje odleskom. Umožňuje použitie stylusu. Vyrobené sp

29 € / 34 €
VAIO Duo Carrying Case - puzdro
Obrázok produktu VAIO Duo Carrying Case - puzdro Originálne puzdro na prenášanie pre model VAIO Duo 11. Pomáha chrániť VAIO Duo 11 pred prachom a škrabancami. Dokonale sedí na model VAIO Duo 11. Pevný módny dizajn pre výnimočnú ochranu. Batéria slúži aj ako podložka. Ukladacie miesto pre stylus

55 € / 66 €
VAIO Duo Stylus
Obrázok produktu VAIO Duo Stylus Originálny stylus pre VAIO Duo 11. Ostrá špička pera je ideálna na písanie poznámok a kreslenie s vysokou presnosťou. Plynulý a prirodzený spôsob písania. Funkcia vymazávanie, kliknutie ľavým tlačidlom a kliknutie pravým tlačidlom. Stylus citlivý na

55 € / 66 €
VAIO Duo AC adapter
Obrázok produktu VAIO Duo AC adapter Originálny napájací adaptér AC pre VAIO Duo 11. Ideálna kompaktná veľkosť pre mobilných používateľov. Malý, tenký, ľahko sebe prenáša. Majte notebook na svojich cestách vždy nabitý.

99 € / 118 €
VAIO Duo long life battery
Obrázok produktu VAIO Duo long life battery Originálna batéria pre zariadenia VAIO Duo 11. S náhradnou batériou môžete byť mobilný dlhšie a užívať si nezávislosť na elektrickej sieti. Tenká batéria, ktorá zdvojnásobí výdrž práce na batérie. Navrhnutá a testovaná pre optimálnu odolnosť. Ukladac

129 € / 154 €

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.