Vaio Duo 11 - konvertibilný Ultrabook a Tablet v jednom

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Kategórie

Vaio Duo 11 je najdynamickejší počítač VAIO. Je to prenosný počítač s hybridným dizajnom s dotykovou funkciou - s písaním na klávesnici aj rukou.


Vaio Duo 11

Kreslite svojím prstom. Napíšte e-mail dotykovým perom. Alebo hrajte hru v operačnom systéme VAIO® Duo 11 bol navrhnutý na používanie dotykov. Ultrabook™. Inspired by Intel. Intel® Core™ i5 processor³.

najdynamickejší počítač VAIO

Prenosný počítač s hybridným dizajnom s dotykovou funkciou s písaním na klávesnici i rukou

  • Píšte prirodzene s presnosťou pera
  • Ovládajte dotykom obrazovky a získajte to najlepšie zo systému Windows 8
  • Rýchlo zmeňte počítač Ultrabook™ na tablet
Tablet – prenosný počítač s dotykovým perom

 

 

Stvorený na písanie

Píšte priamo na obrazovku pomocou dotykového pera citlivého na tlak. Počítač VAIO® Duo1 umožňuje vytvárať dynamické prezentácie pomocou písania poznámok a dôležitých bodov priamo na displeji aplikácie. Vďaka aplikácii Active Clip™ s jedinečnou technológiou automatickej detekcie okrajov od spoločnosti Sony môžete rýchlo orezať obrázky.

Digitalizačné dotykové pero je navrhnuté komfortne, poskytuje plynulý a prirodzený štýl písania a neovplyvní ho ani náhodný dotyk displeja zápästím2.

 

 

 
Tablet – prenosný počítač s dotykovou obrazovkou
Všetko na dosah

Rýchlo získajte prístup k veciam, ktoré máte radi, nájdite súbory a pomocou prstov využite systém Windows 8 naplno.

Vďaka dotykovej obrazovke dosiahnete vyššiu produktivitu a zábavu si lepšie vychutnáte. Posúvajte a otvárajte súbory, prenášajte obrázky, dotykom presúvajte alebo zväčšujte a zmenšujte obsah.

Viac detailov, viac realizmu

Pozrite si viac z fotografií, videí v najlepšom vysokom rozlíšení Full HD 1 920 x 1 080.

Vďaka technológii panela OptiContrast™ od spoločnosti Sony má obraz vysoký kontrast, prirodzené farby a skutočný dojem hĺbky.

 

 

 

 

 

 
Hybridný ultrabook
Tenký, ľahký, pripravený na cesty

Dostatočne ľahký na prenášanie v jednej ruke, dostatočne tenký, takže sa zmestí do každého priestoru. Vysokovýkonný hybridný počítač Ultrabook, ktorý je zároveň tabletom váži len 1,3 kg.

Dizajn SurfSlider™ umožňuje vysunúť displej a odkryť štíhlu a štýlovú klávesnicu. Všetko je navrhnuté pre bezproblémové fungovanie a zároveň potešenie pri prenášaní.

 

 

 

 

 
Tablet – prenosný počítač pre prácu a zábavu

 

 

 

 

 
Tablet – prenosný počítač s plochou batériou
Dvojnásobná výdrž batérie

Pracujte cez deň i v noci vďaka doplnkovej plochej batérii (voliteľnej), ktorú môžete nabíjať oddelene od počítača. Zdvojnásobuje výdrž batérie3 pri práci i zábave, čokoľvek sa vám práve hodí.

Vyberte si VAIO Duo 11:

Originálne príslušenstvo pre VAIO Duo 11:

VAIO Duo ochranná fólia
Obrázok produktu VAIO Duo ochranná fólia Originálna ochranná fólia na displej LCD pre VAIO Duo 11. Presne pokrýva celú plochu obrazovky LCD a chráni ju pred prachom a škrabancami. Zaisťuje plynulé a citlivé dotykové ovládanie
zamedzuje odleskom. Umožňuje použitie stylusu. Vyrobené sp

29 € / 34 €
VAIO Duo Carrying Case - puzdro
Obrázok produktu VAIO Duo Carrying Case - puzdro Originálne puzdro na prenášanie pre model VAIO Duo 11. Pomáha chrániť VAIO Duo 11 pred prachom a škrabancami. Dokonale sedí na model VAIO Duo 11. Pevný módny dizajn pre výnimočnú ochranu. Batéria slúži aj ako podložka. Ukladacie miesto pre stylus

55 € / 66 €
VAIO Duo Stylus
Obrázok produktu VAIO Duo Stylus Originálny stylus pre VAIO Duo 11. Ostrá špička pera je ideálna na písanie poznámok a kreslenie s vysokou presnosťou. Plynulý a prirodzený spôsob písania. Funkcia vymazávanie, kliknutie ľavým tlačidlom a kliknutie pravým tlačidlom. Stylus citlivý na

55 € / 66 €
VAIO Duo AC adapter
Obrázok produktu VAIO Duo AC adapter Originálny napájací adaptér AC pre VAIO Duo 11. Ideálna kompaktná veľkosť pre mobilných používateľov. Malý, tenký, ľahko sebe prenáša. Majte notebook na svojich cestách vždy nabitý.

99 € / 118 €
VAIO Duo long life battery
Obrázok produktu VAIO Duo long life battery Originálna batéria pre zariadenia VAIO Duo 11. S náhradnou batériou môžete byť mobilný dlhšie a užívať si nezávislosť na elektrickej sieti. Tenká batéria, ktorá zdvojnásobí výdrž práce na batérie. Navrhnutá a testovaná pre optimálnu odolnosť. Ukladac

129 € / 154 €

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.