Nové ultrabooky Toshiba U840 a U840W

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

Nové luxusné ultrabooky od Toshiby v prémiovom tenkom designe so šasi z brúseného kovu spájajú vysoký výkon, nízku hmotnosť a dlhú výdrž na batérie. Satellite U840W s filmovým LCD s pomerom 21:9!


Toshiba Satellite U840 Ultrabook

Toshiba Satellite U840 Ultrabook

Vychutnajte si výkon a štýl nového 14,0-palcového (35,6 cm) počítača Ultrabook™ Toshiba Satellite U840, ktorý spája nízku hmotnosť a vysoký výkon. Budete unesení z jeho prémiového tenkého brúseného kovového dizajnu a výkonu zabudovaného do nádherného počítača, ktorý vám ponúka výdrž batérie až 9 hodín**. Procesory Intel® Core™ tretej generácie pre počítače Ultrabook™ a výkonný disk SSD alebo pevný disk s modulom SSD* zvládajú prácu aj zábavu s jednoduchosťou, pričom rýchlejšie je aj spustenie počítača. Jednoducho si vychutnajte prémiovú grafickú kartu Intel® HD alebo AMD Radeon™ HD 7550M*, ako aj zvuk zdokonalený technológiou SRS Premium Sound 3D™ – o zábavu tak rozhodne neprídete.

Toshiba Satellite U840

Toshiba Satellite U840W Ultrabook

Prvý notebook s pomerom strán 21:9 na svete!

Zobrazenie na 14,4-palcovej (36,6 cm) obrazovke s panoramatickým zvukom v úžasnom ľahkom dizajne. Model Toshiba Satellite U840W prináša špičkový mobilný multimediálny zážitok. Tento počítač s kinematografickou obrazovkou s pomerom strán 21:9 je tak tenký a ľahký, že vás môže sprevádzať kdekoľvek. Vychutnajte si svoje obľúbené filmy s čistým obrazom v kvalite HD na širokouhlej obrazovke a bohatým zvukom zo stereofónnych reproduktorov Harman Kardon®, ktorý je zdokonalený technológiou SRS Premium Sound 3D™. Okrem toho je počítač nádherným objektom, ktorý spestrí svoje okolie. Batérii modelu U840W s výdržou 9 hodín** naozaj nechýba energia a procesory Intel® Core™ tretej generácie pre počítače Ultrabook™ zaistia, že svoj digitálny život budete žiť naplno.

VEC KRÁSY

Vďaka elegantným a štíhlym krivkám je model Satellite U840W skutočne úžasným objektom. Jeho intenzívny strieborný hliníkový dizajn s tkanou hnedou textúrou vyžaruje kvalitu a štýl.

VEC KRÁSY
PRIPOJTE SVOJ DIGITÁLNY SVET

Premeňte počítač Satellite U840W na stredobod svojho digitálneho sveta. Počítač dokáže napájať zariadenia nabíjateľné prostredníctvom portu USB aj vtedy, keď je vypnutý. Vďaka vstavanej čítačke pre viaceré typy kariet, voliteľnému rozhraniu Bluetooth 4.0 a portu HDMI je aj načítavanie, prenos a synchronizácia súborov jednoduchá.

PRIPOJTE SVOJ DIGITÁLNY SVET
DISKRÉTNY VÝKON

Pod kapotou počítača Ultrabook™ Satellite U840W sa skrývajú výkonné procesory, ktoré zaistia, že svoj náročný digitálny život budete žiť naplno. Vďaka procesorom Intel® Core® tretej generácie pre počítače Ultrabook™, disku SSD s kapacitou až 256 GB* alebo pevnému disku s kapacitou až 500 GB s modulom SSD s kapacitou 32 GB* počítač pracuje potichu a superrýchlo sa spúšťa.

DISKRÉTNY VÝKON

Toshiba Satellite U840W Ultrabook

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.