Dell XPS 13 Ultrabook

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

Unikátne ultraprenosné supertenké zariadenie s veľkosťou 13,3 palca, displejom od okraja po okraj so sklom Gorilla® a telom z opracovaného hliníka a uhlíkových vlákien - to je nový Ultrabook Dell XPS 13.


Ultrabook Dell XPS 13


Jeho štýl sa snúbi s výkonom. S batériou s výdržou vyše osem hodín* a procesormi Intel® Core™ druhej generácie je takisto jedným z prvých zariadení vo svojej kategórii s technológiou Intel Smart Connect, ktorá (ak ju podporuje sieť Wi-Fi®) ho pravidelne zobudí na vyhľadanie známych sietí a aktualizáciu kalendára a e-mailu. Taktiež obsahuje technológiu Intel Rapid Start, ktorá umožňuje spustenie počítača v priebehu niekoľkých sekúnd.

Ultrabook XPS 13 s procesorom Intel
Veľkosť tohto počítača je tiež dôležitým faktorom predaja: iné notebooky s 13,3" obrazovkou a rovnakou zobrazovacou plochou sú až o 15 % väčšie. Naopak, v prípade notebooku XPS 13 sa 13" obrazovka zmestila do prenosného počítača s veľkosťou typického 11" zariadenia.

Vďaka svojmu výkonu, štýlu, veľkosti a funkčnosti je notebook XPS 13 vhodný na prácu v kancelárii, na použitie v domácnosti aj na cestovanie – vskutku takmer všade.

Kľúčové parametre:

  • Ultratenký notebook (6 – 18 mm), hmotnosť už od 1,36 kg
  • Telo z precízne opracovaného hliníka s kompozitom z uhlíkových vlákien
  • Možnosti procesora Intel Core i5 2467M a i7 2637M
  • 13,3" (33,8 cm) HD WLED displej, 300 nitov, rozlíšenie 1366 x 768 (720p), od okraja po okraj, s tvrdeným sklom Gorilla
  • Grafická karta Intel HD 3000
  • Pamäť 4 GB DDR3 SDRAM 1333 MHz
  • Možnosti disku SSD s kapacitou 128 GB alebo 256 GB
  • Podsvietená klávesnica s plnou veľkosťou; sklená integrovaná dotyková plocha s tlačidlami a podporou viacerých gest
 
Notebooky XPS 13
Pozoruhodne tenký a malý.
Prenosný počítač XPS 13 Ultrabook je tenký len 6 mm na najtenšom mieste (a len 18 mm na najhrubšom) a obsahuje 13,3-palcový (33,782 cm) displej s vysokým rozlíšením v tele s veľkosťou typického 11-palcového zariadenia.

Pripravený pre vašu firmu.
Dosahujte vyššiu produktivitu a zabezpečenie a menej výpadkov so službami podpory od spoločnosti Dell. Prispôsobený pre špecifické potreby vašej firmy.

Premyslený dizajn.
Viac než len krása. Ochranné sklo Corning® Gorilla® Glass, opracovaný hliník a uhlíkové vlákna ešte viac zvyšujú atraktívnosť tohto počítača typu Ultrabook.
XPS 13 Ultrabook™
Vysoký výkon.
Vďaka procesorom Intel® Core™ druhej generácie poskytuje tento prenosný počítač typu Ultrabook™ rýchlosť a výkon, aké očakávate od rodiny produktov XPS.

Okamžité zapnutie.
Prenosný počítač XPS™ 13 Ultrabook sa spustí už za 8 sekúnd a prebudí sa z režimu spánku už za 1 sekundu (4 sekundy z režimu dlhodobého spánku). Vďaka disku SSD a technológii Intel® Rapid Start je to možné.

Vždy aktuálny.
Technológia Intel® Smart Connect aktualizuje vaše e-maily, kontakty, kalendár a sociálne siete, aj keď je počítač XPS 13 Ultrabook™ v režime spánku.

Dell XPS 13 Ultrabook

Video:

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.