Nové notebooky Toshiba Satellite

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Garmin Dezl 580

Nová navigácia pre nákladné autá s ľahkým plánovaním prestávok, Wifi pre jednoduchú aktualizáciu, bezplatným príjmom dopravných správ a inteligentnými funkciami, ktoré pomáhajú vodičom počas každej jazdy.

Lenovo V

Notebooky Lenovo V poskytujú výborný pomer výkon/cena. Teraz vybrané modely v akcii s dodatočnou batériou.

Robotické stavebnice

Robotické stavebnice na zábavu, výuku programovania a rozvoj kreatívneho myslenia u detí.

Kategórie

Nové notebooky Tohiba Satellite C855, L850, L855 v zaujímavých farebných vyhotoveniach a s rozšírenou zárukou proti krádeži alebo náhodnému poškodeniu v cene.


Toshiba záruka bez hraníc

Ku všetkým doleuvedeným notebookom dostanete zadarmo rozšírenú záruku, ktorá ochráni Váš notebook pred nepredvídateľnými udalosťami. Tento jedinečný poistný program ponúka možnosť bezplatnej opravy alebo výmeny produktu v prípade jeho náhodného poškodenia. Ďalším prvkom ponuky je náhrada produktu v prípade jeho odcudzenia. Program obsahuje aj službu bezplatnej obnovy dát v prípade, že príde k ich strate alebo porušeniu.

Akcia platí do 31.3.2013.

Toshiba Satellite C855

Notebooky Satellite C855 s novým designom a ešte atraktívnejším prevedením. K dispozícii sú nielen v tradičnej čiernej, ale aj v štýlovej perleťovo bielej, striebornej či červenej farbe. Rad prenosných počítačov Satellite s výkonnými funkciami na prácu aj hranie hier bol vytvorený pre všetkých, ktorí sa chcú každý deň pripojiť, komunikovať, študovať a zabávať sa – doma alebo na cestách.

Notebooky Toshiba Satellite C855:

Toshiba Satellite L850

Notebooky Satellite L850, L855 s 15,6" LCD, prípadne L875 so 17,3" displejom prinášajú proti rade L vyšší výkon vďaka procesorom Intel i3 alebo i5 a voliteľnej grafike AMD Radeon HD 7670M Graphics s až 2GB videopamäťou. Tiež nechýba nová verzia Bluetooth 4.0 a web kamera s vysokým rozlíšením.

Notebooky Toshiba Satellite L850, L855, L875:

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.