Apple New iPad s príslušenstvom

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Kategórie

Vyberte si revolučný Apple New iPad spolu unikátnym príslušenstvom. Na jednom mieste dostanete tablet, puzdra, držiaky do auta, na stenu, na stôl ako aj unikátne prislušenstvo pre zdravie, životný štýl a šport. Pri výbere vhodného produktu Vám odborne poradíme, iPad predvedieme a zaučíme.


Apple New iPad

New iPad prináša Retina displej s vysokým rozlíšením, ktoré je 2048 x 1536 obrazových bodov. Počet obrazových bodov je teda štyrikrát vyšší ako pri iPade 2. Pixely na displeji nerozoznateľné, obraz je ako živý. Vynovený procesor A5X má v sebe grafické štvorjadro. Vstavaná 5-megapixelová kamera umožňuje nahrávať video vo full HD kvalite - 1080p.
Nové iPady podporujú rýchly internet, v základe prostredníctvom Wi-Fi, vo vyšších verziách je možné využiť siete nielen tretej, ale aj štvrtej generácie 4G LTE a prenášať dáta rýchlosťou až 72 Mbps.

Vyberte si z ponuky tabletov Apple New iPad:

Puzdra

Pre iPad nepochybne existuje viac puzdier ako pre akékoľvek iné mobilné zariadenie. Od jednoduchých puzdier typu Smart Cover, cez umelohmotné zadné kryty s fóliami. Pre praktické používanie sú najpraktickejšie puzdra typu Folio, ktoré majú tieto vlastnosti:

 • dokonale chránia iPad pri prenášaní

 • okamžitý prístup k iPadu jednoduchým otvorením

 • možnosť využitia ako stojan na stôl, alebo ako podložka pri písaní

V našej ponuke nájdete 2 puzdra typu Folio od švédskeho výrobcu Krusell. Puzdra sú vyrobené z jemnej ručne spracovanej kože, po vložení do puzdra iPad naberie na hrúbke iba minimálne. Puzdro Luna sa vyznačuje kvalitným spravovaním a jemnou kožou okolo displeja.Donsö je puzdro typu Hard Cover, t. zn. zabezpečuje vyššiu ochranu pri prenášaní. Zadnú čašt tvorí tvrdý obal z Polyuretánu a predná časť (ktorá je tiež tvrdšia ako pri puzdre Luna) je potiahnutá jemnou kožou.

Vyberte si z ponuky puzdier Folio Case pre Apple New iPad:

Puzdro a stojan Krusell Luna pre Apple iPad 2/ iPad 3.gen
Obrázok produktu Puzdro a stojan Krusell Luna pre Apple iPad 2/ iPad 3.gen Kožené puzdro Krusell LUNA Tablet vyniká precíznym spracovaním, atraktívnym designom a veľmi kvalitnou kožou. Je vhodný pre Apple iPad 3. generácie a iPad2. Poslúži nielen ako ochranné puzdro ale aj ako stojan, pričom iPad môžete natočiť do rôznych p

29 € / 34 €
Krusell Donsö Hard Case pre Apple iPad 2/ iPad 3.gen
Obrázok produktu Krusell Donsö Hard Case pre Apple iPad 2/ iPad 3.gen Luxusné kožené puzdro s tvrdým zadným krytom vyniká precíznym spracovaním, eleganciou a atraktívnym designom. Je vhodné pre Apple New iPad 3. generácie a iPad2. Poslúži nielen ako ochranné puzdro s vysokou mierou ochrany pre iPad ale aj ako stojan, p

39 € / 46 €

Zdravie, životný štýl, šport

Withings

Withings Wifi Body Scale umožňuje automaticky sledovať a zaznamenávať Vašu hmotnosť, množstvo tuku a vypočítať BMI (Body Mass Index). V aplikácii na iPad, iPhone alebo na počítači vidíte namerané hodnoty. Je to jediná váha, ktorá zaznamenáva, analyzuje a motivuje. Váš tréner, alebo odborník na výživu môže sledovať Váš pokrok priamo na svojom počítači, možete si prepojiť Váš účet s obľúbenou fitness aplikáciou alebo aplikáciou na sledovanie nutričných hodnôt. Budete presne vedieť, či úsilie, ktoré Ste vynaložili, prinieslo želaný výsledok.

Withings Blood Pressure Monitor je tlakomer pre iOS, ktorý namerané hodnoty automaticky odošle to aplikácie (podobne ako Wifi horeuvedená Wifi váha). Na jednom mieste tak vidíte nielen hodnoty krvného tlaku, ale aj údaje z váhy. Namerané údaje môžete zdieľať s lekárom, alebo prepojiť s iními aplikáciami. Môžete napr. sledovať aký vplyv na tlak majú aktivity, ktoré počas dňa robíte, alebo strava, ktorú jete.

Withings Smart Baby Monitor nesmie výbať v žiadnej mladej rodine, kde nechýba dieťa a iPad. Tento revolučný babyfón umožňuje rodičom novú generáciu komunikácie s dieťaťom pomocou iPadu, iPhonu alebo iPodu Touch. Smart Baby Monitor má kameru s vysokým rozlíšením (3 megapixely), extra širokouhlý objektív s nočným videním a infračervenými LEDkami, zabudovaný mikrofón a reproduktor, nočné svetlo a senzory pre snímanie pohybu, zvuku, teploty a vlhkosti.

Všetky 3 produkty pochádzajú od výrobcu Withings a vyznačujú sa vysokou kvalitou spracovania, exkluzívnym designom a revolučnými funkciami a jednoduchou obsluhou.

Fitness/Running Pack pre iPad/iPhone premení Váš iPad alebo iPhone na vyspelý tréningový nástroj s monitorovaním srdcovej frekvencie. Balík pozostáva zo snímača srdcovej frekvencie, adaptéru pre iPhone a fitness aplikácie Garmin Fit, ktorá zaznamenáva celkovú aktivitu počas tréningu. Použitie z iPadom je vhodné napr. pri športovaní na stacionárnom bicykli alebo bežeckom simulátore. Namerané údaje je možné pohodlne analyzovať v PC/MAC. Balík je ideálny najmä pre aktivity ako behanie, turistiku, korčuľovanie a cyklistiku.

Vyberte si z ponuky príslušenstva pre zdravie, životný štýl a šport:

Náramky pre Garmin vívofit
Obrázok produktu Náramky pre Garmin vívofit Náhradné náramky pre Garmin vívofit. V balení sú 3ks vo farbe tyrkysová, modrá a fialová. Náramky sú k dispozícii v dvoch veľkostiach - Veľké 152 - 210 mm a malé 120 - 175 mm. Veľkosť si zvolíte v objednávke.

29 € / 34 €
Garmin ANT+ Adapter pre iPhone
Obrázok produktu Garmin ANT+ Adapter pre iPhone Premeňte svoj iPhone na užitočný nástroj pre Vaše aktivity. Garmin ANT+ adaptér umožňuje pripojenie a použitie dostupných športových snímačov ako je hrudný pás (pulzomer), footpod (nožný snímač) alebo snímač pre rýchlosť a kadenciu na bicykli.

45 € / 54 €
Withings Steel HR Leather Wristband 40mm
Obrázok produktu Withings Steel HR Leather Wristband 40mm originálny kožený remienok s nerezovou prackou pre hodinky Withings Steel HR Sport, Steel HR 40mm, prípadne pre iné hodinky s 20mm remienkom . Remienok je vyrobený z pravej talianskej telacej kože. Remienok je vybavený quick release systémom pre jedn

49 € / 58 €
Garmin vívofit Fitness Band
Obrázok produktu Garmin vívofit Fitness Band Garmin Vivofit je bezdrôtový tracker vo forme náramku. Sleduje a zobrazuje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, počet krokov, pulz a čas. V noci sleduje kvalitu Vášho spánku. Namerané údaje prenáša prostredníctvom technológie Blueto

teraz iba  74 € / 89 €
   99,9 €
Tlakomer pre iPhone/ iPad/ iPod Touch - Blood Pressure Monitor
Obrázok produktu Tlakomer pre iPhone/ iPad/ iPod Touch - Blood Pressure Monitor špičkový tlakomer pre Apple iPhone, iPad, iPod Touch. Umožní Vám zmerať krvný tlak kedykoľvek a kdekoľvek. Je jedno, či použijete Váš telefón, MP3 prehrávač alebo si necháte dáta zobraziť na luxusnom 10" displeji Vášho iPadu. Meranie tlaku je veľmi j

teraz iba  82 € / 99 €
   106 €
Withings Sleep - senzor na sledovanie spánku
Obrázok produktu Withings Sleep - senzor na sledovanie spánku Senzor na sledovanie spánku. Sleduje dĺžku spánku, nástup spánku a čas prebudenia, Spánkové cykly: hlboké, ľahké, REM fázy, priebežnú a priemernú srdcovú frekvenciu, trvanie chrápania, skóre kvality spánku. Podpora IFTTT, kompatibilný s iOS 10 a vyšš

83 € / 99 €
Garmin GLO- Bluetooth GPS pre Apple iPhone/iPod/ iPad
Obrázok produktu Garmin GLO- Bluetooth GPS pre Apple iPhone/iPod/ iPad GLO prináša to najlepšie z oboch svetov tým, že kombinuje GPS/GLONASS prijímače s Bluetooth® technológiou, takže si môžete vychutnať presné informácie o polohe na zariadeniach iPad, iPhone, Android alebo na PC/MAC (pripojenie pomocou USB kábla).

89 € / 106 €
Garmin vívosmart 3 Activity Tracker
Obrázok produktu Garmin vívosmart 3 Activity Tracker Najtenší monitor aktivity s pulzomerom na zápästí. Je až o 4 mm tenší.
Štýlový, štíhly vívosmart 3 s Elevate pulzomerom sleduje váš pulz počas celého dňa priamo na zápästí. Diskrétny dotykový displej sa zobrazí len vtedy, keď to potrebujete a

teraz iba  89 € / 106 €
   99 €
Bezdrôtová váha - Wireless Scale WS-30 black
Obrázok produktu Bezdrôtová váha - Wireless Scale WS-30 black Novinka: Teraz aj pre Android (nastavenie aj používanie)!
+ Aplikácia Calories 2 for Mac zadarmo!
Nová bezdrôtová váha Withings pre celú rodinu s jednoduchým nastavením aj bez PC. Technológia Position Control zaručí rýchle a presné mera

90 € / 108 €
Bezdrôtová váha - Wireless Scale WS-30 white
Obrázok produktu Bezdrôtová váha - Wireless Scale WS-30 white Novinka: Teraz aj pre Android!
+ Aplikácia Calories 2 for Mac zadarmo!
Nová bezdrôtová váha Withings pre celú rodinu s jednoduchým nastavením aj bez PC. Technológia Position Control zaručí rýchle a presné meranie. Váha sa pripojí na Int

90 € / 108 €
Garmin vívofit 2 Fitness Band
Obrázok produktu Garmin vívofit 2 Fitness Band Nový vylepšený Vívofit 2 s podsvieteným displejom so zvukovým upozornením.
Garmin Vivofit 2 je bezdrôtový tracker vo forme náramku. Sleduje a zobrazuje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, počet krokov, pulz a čas. V noci sl

teraz iba  91 € / 110 €
   108 €
Tlakomer pre iPhone 5 - Withings Blood Pressure Monitor
Obrázok produktu Tlakomer pre iPhone 5 - Withings Blood Pressure Monitor Kompletné riešenie, ktoré umožní merať krvný tlak aj na nových iOS zariadeniach s Lightning konektorom - iPhone 5/5S/6/6S, iPad mini, iPad s retina displejom. Balenie obsahuje tlakomer Withings Blood pressure monitor a originálnu redukciu Apple Light

teraz iba  97 € / 117 €
   125 €
Garmin vívofit 3
Obrázok produktu Garmin vívofit 3 Nový vylepšený Vívofit 3 s automatickou detekciou aktivity (bez, plávanie, bicykľovanie), novým typom displeja a novým štýlom náramkov.
Garmin Vivofit 3 je bezdrôtový tracker vo forme náramku. Sleduje a zobrazuje Vašu aktivitu - spálené kalór

99 € / 118 €
Garmin vívofit 2 Manhattan
Obrázok produktu Garmin vívofit 2 Manhattan Špeciálna edícia Vívofit 2 s dvomi náramkami od známeho hrnčiara a dizajnéra Jonathana Adlera.
Nový vylepšený Vívofit 2 s podsvieteným displejom so zvukovým upozornením.
Garmin Vivofit 2 je bezdrôtový tracker vo forme náramku. Sleduje

99,9 € / 119 €
Fitness/ Running Pack pre iPhone
Obrázok produktu Fitness/ Running Pack pre iPhone Fitness/Running Pack premení Váš iPhone na vyspelý tréningový nástroj s monitorovaním srdcovej frekvencie. Balík pozostáva zo snímača srdcovej frekvencie, adaptéru pre iPhone a fitness aplikácie Garmin Fit, ktorá zaznamenáva celkovú aktivitu počas tr

108 € / 129 €
Garmin vívosmart Activity Tracker
Obrázok produktu Garmin vívosmart Activity Tracker Garmin vívosmart bezdrôtový tracker vo forme náramku. Sleduje a zobrazuje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, počet krokov, pulz a čas. V noci sleduje kvalitu Vášho spánku. Naviac prináša notifikácie (hovory, správy, emaily...), vi

teraz iba  109 € / 131 €
   141 €
Garmin vívofit 2 Fitness Band + Heart Rate Monitor
Obrázok produktu Garmin vívofit 2 Fitness Band + Heart Rate Monitor Nový vylepšený Vívofit 2 s podsvieteným displejom so zvukovým upozornením.
Balík Garmin vívofit 2 a snímač činnosti srdca (pulzomer) = kompletné riešenie pre sledovanie činnosti srdca počas športovej aktivity.
Garmin Vivofit 2 je bezdr

teraz iba  116 € / 139 €
   135 €
Tlakomer Blood Pressure Monitor + Teplomer pre iOS
Obrázok produktu Tlakomer Blood Pressure Monitor + Teplomer pre iOS Výhodný balík príslušenstva pre samovyšetrenie, ktorý obsahuje špičkový tlakomer Withings Blood Pressure Monitor a infračervený teplomer pre Apple iPhone, iPad, iPod Touch. Tlakomer Vám umožní zmerať krvný tlak kedykoľvek a kdekoľvek. Je jedno, či po

teraz iba  124 € / 149 €
   166 €
Garmin vívofit Fitness Band + Heart Rate Monitor
Obrázok produktu Garmin vívofit Fitness Band + Heart Rate Monitor Balík Garmin vívofit a snímač činnosti srdca (pulzomer) = kompletné riešenie pre sledovanie činnosti srdca počas športovej aktivity.
Garmin Vivofit je bezdrôtový tracker vo forme náramku. Sleduje a zobrazuje Vašu aktivitu - spálené kalórie, pr

124,9 € / 149 €
Garmin vívosmart HR
Obrázok produktu Garmin vívosmart HR Nový Garmin vívosmart HR s integrovaným monitorom pulzu na zápästí. Sleduje a zobrazuje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, počet krokov, pulz a čas. V noci sleduje kvalitu Vášho spánku. Naviac prináša notifikácie (hovory, správy,

124,9 € / 149 €
Inteligentná váha - Smart Body Analyzer black
Obrázok produktu Inteligentná váha - Smart Body Analyzer black + Aplikácia Calories 2 for Mac zadarmo!
Smart Body Analyzer je najnovšia inteligentná váha od Withings, ktorá umožňuje automaticky sledovať a zaznamenávať Vašu hmotnosť, množstvo tuku a BMI (Body mass index), činnosť srdca a kvalitu vzduchu (t

124,9 € / 149 €
Inteligentná váha - Smart Body Analyzer white
Obrázok produktu Inteligentná váha - Smart Body Analyzer white + Aplikácia Calories 2 for Mac zadarmo!
Smart Body Analyzer je najnovšia inteligentná váha od Withings, ktorá umožňuje automaticky sledovať a zaznamenávať Vašu hmotnosť, množstvo tuku a BMI (Body mass index), činnosť srdca a kvalitu vzduchu (

124,9 € / 149 €
Withings Activité POP
Obrázok produktu Withings Activité POP Teraz aj limitovanej edícií Coral Pink!
Activité POP sú elegantné ručičkové hodinky, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS, Android) prostredníctvom Bluetooth 4.0. Aktuálny pokrok zobra

124,9 € / 149 €
Garmin vívofit 2 Bundle Silver
Obrázok produktu Garmin vívofit 2 Bundle Silver Špeciálna edícia Vívofit 2 s kovovým náramkom z ocele. Darčekové balenie.
Nový vylepšený Vívofit 2 s podsvieteným displejom so zvukovým upozornením.
Garmin Vivofit 2 je bezdrôtový tracker vo forme náramku. Sleduje a zobrazuje Vašu akti

133 € / 159 €
Garmin Index Smart Scale black - inteligentná váha
Obrázok produktu Garmin Index Smart Scale black - inteligentná váha Index Scale je inteligentná váha od Garmin, ktorá umožňuje automaticky sledovať a zaznamenávať Vašu hmotnosť, množstvo tuku, svalovej hmoty, váhu kostí a BMI (Body mass index). Namerané údaje zobrazuje na veľkom grafickom displeji s vysokým kontrasto

141 € / 169 €
Garmin Index Smart Scale white - inteligentná váha
Obrázok produktu Garmin Index Smart Scale white - inteligentná váha Index Scale je inteligentná váha od Garmin, ktorá umožňuje automaticky sledovať a zaznamenávať Vašu hmotnosť, množstvo tuku, svalovej hmoty, váhu kostí a BMI (Body mass index). Namerané údaje zobrazuje na veľkom grafickom displeji s vysokým kontrasto

141 € / 169 €
Garmin vívomove Sport
Obrázok produktu Garmin vívomove Sport Klasické hodinky s monitorom aktivity. Garmin prináša štýl a luxus do vášho zdravého a aktívneho životného štýlu. Štýlové hodinky v nadčasovom dizajne sa stanú luxusným doplnkom vášho outfitu a naviac vás udržia v pohybe. Vďaka zabudovanému monitoru

141 € / 169 €
Garmin vívosport GPS Smart Activity Tracker
Obrázok produktu Garmin vívosport GPS Smart Activity Tracker Najtenší monitor aktivity s pulzomerom na zápästí a s GPS. Je až o 4 mm tenší. Štýlový, štíhly vívosport s Elevate pulzomerom sleduje váš pulz počas celého dňa priamo na zápästí. Diskrétny dotykový displej sa zobrazí len vtedy, keď to potrebujete a j

141 € / 169 €
Váha pre deti - Withings Smart Kid Scale
Obrázok produktu Váha pre deti - Withings Smart Kid Scale Inteligentná detská váha od Withings meria hmotnosť Vášho dieťaťa s presnosťou na 10 gramov a automaticky pošle cez Wifi údaje do Vášho účtu. Alebo cez technológiu Bluetooth Smart ich pošle rovno do Vášho smartfónu, tabletu aj bez nutnosti pripojenia

teraz iba  149 € / 179 €
   158 €
Garmin vívosmart Activity Tracker + Heart Rate Monitor
Obrázok produktu Garmin vívosmart Activity Tracker + Heart Rate Monitor Balík Garmin vívosmart a snímač činnosti srdca (pulzomer) = kompletné riešenie pre sledovanie činnosti srdca počas športovej aktivity.
Garmin vívosmart bezdrôtový tracker vo forme náramku. Sleduje a zobrazuje Vašu aktivitu - spálené kalórie, p

teraz iba  149 € / 179 €
   166 €
Nokia Home - HD kamera so senzormi kvality vzduchu
Obrázok produktu Nokia Home - HD kamera so senzormi kvality vzduchu Akcia: Zapojenie, konzultácie a technická podpora zadarmo!
Kamera s vynikajúcou kvalitou obrazu a so senzormi monitorujúcimi kvalitu vzduchu. Umožní Vám zostať v spojení s vašimi milovanými a zároveň urobiť z vášho domova zdravšie a bezpečnejš

166 € / 199 €
Withings Steel HR 36mm Rose Gold
Obrázok produktu Withings Steel HR 36mm Rose Gold Nová limitovaná špeciálna edícia! Ružovozlaté hodinky pre ženy Rose Gold biele s šedým silikónovým remienkom alebo čierne s čiernym silikónovým remienkom.
Nokia Withings Steel HR sú elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele s 36mm cifern

166 € / 199 €
Withings Steel HR Sport
Obrázok produktu Withings Steel HR Sport Withings Steel HR Sport je športová verzia elegantných ručičkových hodiniek (Steel HR) z nerezovej ocele s 40mm ciferníkom, ktoré navyše umožňujú zaznamenávať cvičenia a športy. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS,

166 € / 199 €
Withings Fitness Pack - Wireless váha + Pulse Ox
Obrázok produktu Withings Fitness Pack - Wireless váha + Pulse Ox Balík originálneho príslušenstva pre Fitness od Withings. Kompletné riešenie, ktoré Vám umožní automaticky sledovať vplyv vašej fyzickej aktivity na vašu hmotnosť. Obsahuje bezdrôtovú váhu WS-30 v čiernom prevedení a monitor aktivity Pulse Ox.

teraz iba  168 € / 201 €
   189 €
Withings Smart Baby Monitor - babyfón pre iOS & Android
Obrázok produktu Withings Smart Baby Monitor - babyfón pre iOS & Android Smart Baby Monitor umožňuje rodičom novú generáciu komunikácie s dieťaťom pomocou smartfónu alebo tabletu s iOS alebo cez web. Smart Baby Monitor nielenže vyzerá úžasne, ale hlavne dáva rodičom dôležité informácie o prostredí, v ktorom sa ich dieťa n

teraz iba  174 € / 209 €
   249 €

MiFi Mobile HotSpot

MiFi Mobile HotSpot je malá krabička vo veľkosti kreditnej karty, ktorá Vám umožní používať iPad s pripojením na Internet kdekoľvek. Je určený najmä majiteľom iPadu Wifi, ktorým poskytne výhody iPadu s Wifi + 4G a ešte aj zopár funkcíí navyše.

 • MiFi Mobile HotSpot má vlastné batérie, preto iPad vydrží dlhšie.
 • Po pripojení na MiFi môžete na Ipade používať aplikácie bez obmedzení ako na bežnej Wifi sieti (napr. Facetime).
 • MiFi rozšíri kapacitu iPadu až o 32GB vďaka funkciám na zdieľanie dát
 • Mifi je multimediálny DLNA server nielen pre iPad.
 • Mifi má vlastný OS s aplikáciami (napr. VPN klient, SMS server, počasie…).
 • Mifi má integrovaný GPS prijímač.
 • Mifi pracuje nielen ako Wifi router, ale po pripojení k počítaču cez USB aj ako USB modem.
 • Nie je potrebné vykrajovať SIM kartu. Lacnejšia prevádzka - nie je potrebný ďalší paušál s Internetom pre iPad.

MiFi 3352 Intelligent Mobile HotSpot
Obrázok produktu MiFi 3352 Intelligent Mobile HotSpot Inteligentný mobilný HotSpot vo veľkosti kreditky s MiFi OS. MiFi OS umožňuje prevádzku aplikácií a widgetov priamo v MiFi. Poskytne prístup na Internet cez WiFi rôznym zariadeniam (notebooky, tablety, mobily, pda...) nech Ste kdekoľvek. Vstavaná bat

teraz iba  124 € / 149 €
   159 €
MiFi 2 - Global Touchscreen Intelligent Mobile HotSpot
Obrázok produktu MiFi 2 - Global Touchscreen Intelligent Mobile HotSpot MiFi2 je nový inteligentný mobilný hotspot, ktorý Vám poskytne prístup na internet rýchlosťou až 42Mbps u nás alebo vo viac ako 150 krajinách. Na Hotspot (Wifi b/g/n) môžete pripojiť až 10 zariadení (notebooky, tablety, smartfóny...) nech Ste kdekoľv

teraz iba  166 € / 199 €
   208 €

Držiaky do auta, na stenu, na stôl...

Vložte Apple New iPad do aktívneho držiaka a vždy budete mať čerstvo nabitú batériu! Využite Apple New iPad počas jazdy v aute naplno!

GPS navigácia
Zakúpte si držiak Brodit spolu s navigačným softvérom iGO primo v balíku iGO GPS Car Kit a využívajte pokrokovú GPS navigáciu na cestách. Luxusný 10" retina displej priam predurčuje použitie iPadu v aute na GPS navigáciu a prezeranie máp. 
Mobilná kancelária na dosah
Vašu kanceláriu máte vždy pri sebe. Skontrolovať emaily, webové stránky, vyhľadať kontakt, napísať pripomienku, zadať schôdzku do kalendára, napísať email môžete kedykoľvek Vás to napadne.
Dokonalý obraz a zvuk
Nový iPad je výborné multimediálne a zábavné centrum. Využite ho ako luxusný prehrávač/hraciu konzolu a spolu držiakom na opierku hlavy pripravíte posádke Vášho auta neobyčajnú zábavu namiesto hodín strávených nudným cestovaním. Prepojte iPad s audiosystémom auta a vychutnajte si dokonalý zvuk v reproduktoroch autorádia.
Základom je držiak

Preto v našej ponuke nájdete 16 typov držiakov do auta Apple New iPad (3. gen), ktoré môžete integrovať na palubnú dosku Vášho auta, pripadne na predné sedadlo.

New iPad je GPS navigátor

iGO GPS Car Kit pre Apple New iPad (3. gen.)

Ak ešte nemáte aplikáciu na GPS navigáciu, doporučujeme bapik iGO GPS Car Kit pre iPad, ktorý obsahuje držiak Brodit spolu s aplikáciou iGO primo. Kúpou balíka iGO GPS Car Kit pre iPad premeníte New iPad na bezkonkurenčný GPS navigátor s 10" displejom s rozlíšením 2048x1536 bodov, na ktorom sa zobrazuje skutočná 3D navigácia. Jednoduché používanie, multidotykové ovládaníe a ovládanie pomocou giest Vám zabezpečí ten najvyšší komfort. Ako bonus dostanete v cene bezplatnú aktualizáciu máp a bezplatnú technickú podporu v slovenčine.

Vyberte si z ponuky držiakov Apple New iPad:

Pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) / iPad 2
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) / iPad 2 pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/Retina iPad (4.gen.)/iPad 2 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. iPad 2 môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho

36 € / 43 €
Pasívny držiak na stenu pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 biely
Obrázok produktu Pasívny držiak na stenu pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 biely pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 pre montáž na stenu. Nenápadný tenký držiak na stenu Vám umožní pripevniť Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 na stenu vo Vašej kancelárii, doma, na chate, v karavane alebo

36 € / 43 €
Pasívny držiak na stenu pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 čierny
Obrázok produktu Pasívny držiak na stenu pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 čierny pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 pre montáž na stenu. Nenápadný tenký držiak na stenu Vám umožní pripevniť Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 na stenu vo Vašej kancelárii, doma, na chate, v karavane alebo

36 € / 43 €
Pas. držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand Otterbox
Obrázok produktu Pas. držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand Otterbox všestranný držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4.gen.)/iPad 2 je určený pre tých, ktorí používajú iPad 2 na rôznych miestach. Držiak je určený pre použitie iPadu s puzdrom OtterBox Defender. iPad môžete použiť s držiakom MultiStand kdeko

49 € / 58 €
Pasívny držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand
Obrázok produktu Pasívny držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand všestranný držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 je určený pre tých, ktorí používajú iPad 2 na rôznych miestach. iPad môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držiak

49 € / 58 €
Pasívny držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand white
Obrázok produktu Pasívny držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand white všestranný držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 je určený pre tých, ktorí používajú iPad 2 na rôznych miestach. iPad 2 môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držia

49 € / 58 €
Apple New iPad (3. gen) / iPad 2 iGO GPS Car Kit Lite
Obrázok produktu Apple New iPad (3. gen) / iPad 2 iGO GPS Car Kit Lite Kompletné navigačné riešenie pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2, ktoré umožní používateľom Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 perfektnú navigáciu v aute. Obsahuje pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 pre pevnú montáž na palubnú dosku aleb

55 € / 66 €
Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji ne

59 € / 70 €
Držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 pre použitie s káblom
Obrázok produktu Držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 pre použitie s káblom Držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je osadený priechodovým Apple konektorom. Zo spodnej strany je možné pripojiť kábel (nie je súčasť dodávky), ktorý umožní dobíjanie od okamihu

59 € / 70 €
Držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 pre použitie s káblom s
Obrázok produktu Držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 pre použitie s káblom s Držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 s uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Držiak je osadený priechodovým Apple konektorom. Zo spodnej strany je možné pripojiť

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 Otterbox uzam.
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 Otterbox uzam. pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/Retina iPad (4.gen.)/ iPad 2 s pružinovým uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Držiak je určený pre použitie iPadu s puzdrom OtterBox Defe

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s uzamykaním
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s uzamykaním pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 s uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s uzamykaním II
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s uzamykaním II pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 s pružinovým uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 sa bezpečne uzamkne do dr

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak mô

79 € / 94 €
Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 iGO GPS Car Kit
Obrázok produktu Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 iGO GPS Car Kit Kompletné navigačné riešenie pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2, ktoré umožní používateľom Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 perfektnú navigáciu v aute. Obsahuje aktívny držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 s CL dobíjaním pre pevnú montáž na pal

79 € / 94 €
Headrest Mount Kit - držiak na opierku pre Apple New iPad/ iPad 2
Obrázok produktu Headrest Mount Kit - držiak na opierku pre Apple New iPad/ iPad 2 Kompletné riešenie pre umiestnenie tabletu Apple New iPad (3. gen.)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 na opierke hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Robustná kovová konzola bezpečne uchytí iPad n

83 € / 99 €
Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 iGO GPS Car Kit Professional
Obrázok produktu Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 iGO GPS Car Kit Professional Kompletné navigačné riešenie pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2, ktoré umožní používateľom Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 perfektnú navigáciu v aute. Obsahuje aktívny držiak s Molex adaptérom pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 pre pevnú montáž na

99 € / 118 €
Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 +Navigo
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 +Navigo Kompletné riešenie pre GPS navigáciu s Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 v aute, ktoré premení Váš Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 na luxusný GPS navigátor s 10" LCD displejom. Obsahuje aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 s napáj

119 € / 142 €
Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 iGO GPS Car Kit Europe
Obrázok produktu Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 iGO GPS Car Kit Europe Kompletné navigačné riešenie pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2, ktoré umožní používateľom Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 perfektnú navigáciu v aute. Obsahuje aktívny držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 s CL dobíjaním pre pevnú montáž na pal

139 € / 166 €

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.