Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh revolučný babyfón - Smart Baby Monitor

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Kategórie

Spoločnosť SYNETICS s.r.o uvádza na slovenský trh novinku od spoločnosti Withings - Smart Baby Monitor vyvinutý špeciálne pre iOS zariadenia (iPhone/iPod/iPad).


Smart Baby Monitor

Withings Smart Baby Monitor kombinuje špičkové technológie komfortné ovládanie a prepracovaný design. Umožňuje rodičom novú generáciu komunikácie s dieťaťom pomocou mobilného telefónu Apple iPhone, tabletu iPad alebo prehrávača iPod Touch.

Smart Baby Monitor vyzerá nielen úžasne, ale hlavne dáva rodičom dôležité informácie o prostredí, v ktorom sa ich dieťa nachádza. Smart Baby monitor poskytuje vysoko kvalitné video s vysokým rozlíšením. S funkciou PTZ (Pan-Tilt-Zoom) umožňuje sledovať každý pohyb v miestnosti a zamerať sa na každý detail vďaka až 4-násobnému priblíženiu bez zhoršenia kvality obrazu. Infračervená kamera zabezpečuje kvalitné snímanie aj v úplnej tme.

Withings Smart Baby Monitor kombinuje špičkové technológie komfortné ovládanie a prepracovaný design. Umožňuje rodičom novú generáciu komunikácie s dieťaťom pomocou mobilného telefónu Apple iPhone, tabletu iPad alebo prehrávača iPod Touch.

Smart Baby Monitor nielenže umožňuje dokonalý prenos zvuku z monitorovanej miestnosti, ale umožňuje aj obojstrannú interakciu. A to nielen hlasom, ale rodič môže dieťaťu prehrať niektorú z pripravených uspávaniek, alebo navodiť atmosféru pomocou rôznofarebných svetiel. Pomocou push notifikácií monitorovanie prebieha neustále a rodič je upozornený, keď dieťa plače, nastane v miestnosti pohyb, alebo sa zmení teplota alebo vlhkosť v monitorovanej miestnosti. Všetky tieto údaje Smart Baby Monitor zaznamenáva a zobrazuje v prehľadnom grafe, takže je možné ľahko zistiť kedy a prečo sa dieťa prebudilo. Vďaka pripojeniu na Internet cez Wifi alebo Ethernet je možné dieťa monitorovať odkiaľkoľvek. Tam, kde nie je k dispozícii sieť, je možne použiť pripojenie cez Bluetooth.

Withings Smart Baby Monitor kombinuje špičkové technológie komfortné ovládanie a prepracovaný design. Umožňuje rodičom novú generáciu komunikácie s dieťaťom pomocou mobilného telefónu Apple iPhone, tabletu iPad alebo prehrávača iPod Touch.

Smart Baby Monitor získal niekoľko prestížnych ocenení - za inováciu v Las Gegas na Consumer Electronics Show 2011, nominácia iLounge finalista Best of Show CES 2011, za design od Observer, nominácia Designpreis 2012 v Nemecku.

Smart Baby Monitor - ocenenia

Doporučená cena Smart Baby Monitora je 299 € vrátane DPH.

Verzia pre tlač

Kúpite tu:

Withings Smart Baby Monitor - babyfón pre iOS & Android
Obrázok produktu Withings Smart Baby Monitor - babyfón pre iOS & Android Smart Baby Monitor umožňuje rodičom novú generáciu komunikácie s dieťaťom pomocou smartfónu alebo tabletu s iOS alebo cez web. Smart Baby Monitor nielenže vyzerá úžasne, ale hlavne dáva rodičom dôležité informácie o prostredí, v ktorom sa ich dieťa n

teraz iba  174 € / 209 €
   249 €
Smart Baby Monitor + MiFi Mobile HotSpot
Obrázok produktu Smart Baby Monitor + MiFi Mobile HotSpot Novinka!!! Teraz aj pre smartfóny a tablety s OS Android!
Smart Baby Monitor a Mifi Mobile HotSpot Vám umožnia prístup k babyfónu odkiaľkoľvek, bez ohľadu na to, či na mieste, kde idete je Wifi, alebo prístup na Internet. MiFi Mobile HotSpot V

teraz iba  323 € / 387 €
   359 €
Withings Baby Pack - Smart Baby Monitor + Kid Scale
Obrázok produktu Withings Baby Pack - Smart Baby Monitor + Kid Scale Výhodný balík hi-tec príslušenstva pre deti od spoločnosti Withings. Obsahuje Smart Baby Monitor - unikátnú digitálnu pestúnku, ktorá umožňuje rodičom byť stále pri svojom dieťati a detskú váhu Smart Kid Scale s vysokou presnosťou váženia a aplikácio

teraz iba  324 € / 389 €
   369 €
Withings Smart Baby Monitor + iPad 2 16GB
Obrázok produktu Withings Smart Baby Monitor + iPad 2 16GB Balík pozostáva z revolučného Babyfónu pre iPad a tabletu Apple iPad 2 16GB Wifi.
Smart Baby Monitor umožňuje rodičom novú generáciu komunikácie s dieťaťom pomocou telefónu Apple iPhone, tabletu Apple iPad alebo prehrávača iPod Touch. Smart B

549 € / 658 €

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.