Nové notebooky MacBook Pro

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

Nové inovované notebooky Apple MacBook Pro s predinštalovaným OS X Lion sú vybavené výkonnejšími procesormi, rýchlejšími grafickými kartami a väčším HDD. Výpredaj starších modelov za mimoriadne ceny.


Apple MacBook Pro

Nové notebooky Apple MacBook Pro s OS X Lion prinášajú vyšší výkon, rýchlejšiu grafiku a majú viac miesta pre Vaše dáta. Toto všetko dostanete za nezmenenú cenu oproti predošlým modelom.

Predstavujeme Vám úplne nový MacBook Pro. Nový dizajn. Nové funkcie. Nové technológie. Všetko vytvorené na úrovni, aká doposiaľ ani neexistovala. MacBook je vyrobený z jediného kusu hliníkovej dosky, takže je tenký a ľahký, nádherne zaoblený a vysoko odolný. Ultratenký 15,4" palcový displej s LED podsvietením, neviditeľná vrstva skla a okamžité rozsvietenie displeja na plný jas vás očaria na prvý pohľad. Nové MacBooky Pro ponúkajú vysoký výkon vďaka novým 2 alebo 4 jadrovým Intel i5 a i7 procesorom. Pokročilá integrovaná grafika Intel HD Graphics 3000 je pri niektorých modeloch doplnená o grafiku AMD Radeon, ktorá prináša plynulejšie hry a realistickejšie 3D prostredia. Úplne nový Multi-Touch trackpad je vyrobený zo skla, navrhnutý pre ešte viac priestoru a viac gest, zároveň je tlačidlom na celom svojom povrchu. Skutočne nezameniteľný prenosný počítač pre vašu osobnú prácu a zábavu. MacBook Pro ďalej obsahuje FireWire 800 port, SD card slot a vstavanú batériu s takmer 7 hod. výdržou. Novinkou je tiež revolučný 10 gigabitový port Thunderbolt a Facetime HD kamera.

Thunderbolt Port

Nový Apple MacBook Pro obsahuje malú zásuvku, ktorá robí výrazné rozdiely. Tunderbolt Port je úplne nový štandard, ktorý umožňuje prenos dát rýchlosťou až 10GB/s. Kombinuje 2 technológie: PCI Express a MiniDisplay port. Jeden port prenáša čisto digitálny signál do externých displejov (dokonca aj do veľkých 30 palcových) rýchlo a bezproblémovo a zároveň umožňuje pripojenie ďalších periférií. Už žiadne problémy s ohnutými alebo zlomenými kontaktami konektora, už žiadne zakrúcanie šróbov.

Výpredaj!

Za vynikajúce výpredajové ceny kúpite tieto modely Apple MacBook Pro:

Apple MacBook Pro 13" i5
Obrázok produktu Apple MacBook Pro 13 Intel Core i5 2.5 GHz, 3MB cache, 13.3" LCD LED 1280 x 800 lesklý, 4GB RAM, 500 GB HDD 5400 ot. SATA, Super Drive mechanika DVDRW, Facetime HD kamera, grafika ntel HD Graphics 4000, 10/100/1000 Gigabit Ethernet, AirPort Extreme (Wifi b/g/n), Bluetoot

teraz iba  949 € / 1 138 €
   999 €
Apple MacBook Pro 15" Retina 1TB 2015 CTO - repas
Obrázok produktu Apple MacBook Pro 15 Repasovaný MacBook Pro model 11.5 2015 v špeciálnej konfigurácii s procesorom i7-4980HQ, grafikou AMD Radeon R9 M370X 2GB a 1TB SSD Trieda B+
Intel Core i7-4980HQ quad-core processor 2.8-4.0GHz, 6MB cache, 1066FSB, 16GB RAM, 1TB SSD, 15,4" TFT

teraz iba  1 968 € / 2 362 €
   2 289 €

Až doteraz boli všetky notebooky navrhnuté rovnakým spôsobom.
Zložením viacerých častí do jediného plášťa. Ale akonáhle pridáte všetky potrebné súčasti, pridáte zároveň rozmery, hmotnosť, komplexnosť a viac možností na zlyhanie. Vyriešenie problému, ako je tento vyžadovalo viac, ako malé zmeny. Vyžadovalo to kompletnú zmenu. Aby sme vytvorili nový MacBook Pro, návrhárske a inžinierske tímy prišli na spôsobom, ako nahradiť viacero častí jediným dielo. Tento jeden diel sa nazýva unibody – plynulý, hladký plášť vyrobený z jediného kusu hliníka.

Plášť unibody

Každý MacBook Pro začína svoj život ako jeden kus hliníkovej dosky.

Tvorba jedinej časti so sebou samozrejme prináša vlastnú sadu problémov. Keď skladáte viacero častí dohromady, presnosť nemusí byť perfektná. Máte dostatok priestoru, doslovne ako aj obrazne. Ale keď je jediná časť zodpovedná za viacero funkcií, je kriticky dôležité vytvoriť túto časť s absolútnou presnosťou, až na úrovni mikrometra. Vždy. Miliónkrát po sebe. Existuje iba jediný spôsob, ako dosiahnuť takúto úroveň presnosti: vybrúsiť telo unibody z jediného kusu hliníka za použitia počítačom riadeného strojárenského obrábania so skratkou CNC. Jedná sa o tú istú technológiu, ktorú používa letecký priemysel pri tvorbe vysoko namáhaných súčastí lietadiel.

Keď zoberiete nový MacBook Pro do rúk, okamžite pocítite rozdiel. Celý plášť je tenší a ľahší. Doslova z neho cítiť robusnosť a odolnosť – perfektné pre prenášanie vo vašom kufríku alebo batohu.

Hrúbka notebooku závisí od technológie vo vnútri.
LCD displeje typicky používajú fluorescenčné lampy s chaldnou katódou, alebo CCFL na podsvietenie a projekciu obrazu na obrazovku. Ale to spôsobuje dva problémy. Po prvé, tieto lampy vyžadujú viac priestoru, takže displej je hrubší. Po druhé, rovnako ako fluorescenčné lampy vo vašej domácnosti alebo kancelárii, aj tieto lampy použité v displejoch potrebujú čas na to, aby sa nahriali a dosiahli svoj plný jas. Preto inžinieri spoločnosti Apple zvolili LED diódy na podsvietenie nového MacBooku Pro.

LED podsvietenie vyžaruje rovnakú úroveň svetla na menšom priestore. Môžete tak vyrobiť plášť displeja, ktorý je podstatne tenší. A narozdiel od fluorescenčných lámp, LED podsvietenie dosiahne svoju úroveň jasu okamžite.

Pozrite sa na displej notebooku MacBook Pro a okamžite zaregistrujete zásadný rozdiel. Hladká, ničím neprerušená vrstva skla od hrany k hrane robí viac, než len dobrý vzhľad. Pridáva robustnosť samotnému LED displeju pod sklom. A nikde nenájdete kovový rám (ďalšia pridaná vrstva), ktorý by odpútaval váš zrak od displeja.

Multi-Touch Trackpad

Veľký sklenený trackpad MacBooku Pro je zároveň tlačidlo.

Nový trackpad počítača MacBook Pro neobsahuje žiadne tlačidlá, pretože je tlačidlom sám o sebe.
To znamená, že máte k dispozícii väčšiu plochu na prácu. Dizajnéri a inžinieri spoločnosti Apple strávili množstvo hodín uvažovaním nad vecami, ako je citlivosť (aký veľký tlak vyvolá kliknutie?), zvukovou odozvou (ako znie zvuk kliknutia?) a pocitom z hladkého skleneného povrchu (aký je z neho pocit?).

A to je len hardware. Softwarový inžinieri Apple hrali takisto významnú úlohu pri tvorbe nového trackpadu. Pridali Multi-Touch gestá novej úrovne. Výsledkom je najväčší, najprepracovanejší a najergonomickejší trackpad MacBooku Pro, aký bol kedy vyrobený. A to je len jeden z množstva detailov, ktoré boli neustále prerábané počas celého návrhárskeho procesu.

To najlepšie z oboch svetov.

Nový MacBook Pro kombinuje efektivitu integrovaného grafického procesora s výkonom stolnej triedy použitím samostatného grafického procesora. To preto, lebo obsahuje oba typy procesorov. Priamo po vybalení z krabice pracuje na integrovanom grafickom procesore Intel HD Graphics 3000, ktorý poskytuje množstvo výkonu pre každodenné použitie s výdržou batérie až 5 hodín.* Ale keď potrebujete maximálny výkon pre graficky najnáročnejšie úlohy, samostatný grafický procesor AMD Radeon tento výkon poskytne. Vďaka novej grafickej architektúre je možné medzi týmito dvoma procesormi prepínať.

Hrajte rýchlejšie.
S vyšším výkonom a snímkovou frekvenciou v graficky náročných hrách ako je Quake, Call of duty a Spore funguje MacBook Pro rovnako výkonne ako konzola – ako extrémne prenosná konzola.

Spravujte fotografie rýchlejšie.
Či už ste profesionálny fotograf alebo je fotografovanie len váš koníček, MacBook Pro a Aperture predstavujú ideálnu kombináciu na rýchle spracovanie obrovských RAW súborov. S ešte vyšším grafickým výkonom môžete vyhľadávať v tisíckach fotografií podstatne efektívnejšie. Do podrobností preskúmajte získaný záber, vykonajte finálne úpravy – všetko priamo na mieste.

Strihajte a animujte rýchlejšie.
Profesionálny strih a animácie vyžadujú profesionálny výkon. S MacBookom Pro a Final Cut Studio 2 môžu video žurnalisti snímať pútavé príbehy, okamžite ich spracovať a odoslať. Strihači môžu strihať priamo na mieste alebo v lietadle. A s vylepšeniami, ktoré drasticky zvyšujú renderovanie a kódovanie je MacBook Pro prenosné animačné štúdio.

Tvorte rýchlejšie.
Kombinácia výkonného 4 jadrového procesora Intel Core i7, samostatnej grafiky AMD Radeon a nádherného 15 palcového displeja s LED podsvietením robia z MacBooku Pro perfektný notebook pre Adobe Creative Suite. MacBook Pro má všetok potrebný výkon pre návrh, ilustrácie a animácie – vždy a všade tam, kde vás zastihne inšpirácia.

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.