Nové grafické stanice HP 8560w a 8760w Mobile Workstation

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

Nové grafické stanice HP 8560w a 8760w Mobile Workstation prinášajú maximálny výkon, maximálnu spoľahlivosť v elegantnom balení a za rozumnú cenu.


HP 8560w Mobile Workstation

HP 8560w a 8760w sú snom profesionálnych používateľov. Vytvárajte intenzívne animácie, viacrozmerné návrhové plány a komplexné návrhy s touto výkonnou mobilnou pracovnou stanicou HP EliteBook 8560 a 8760w. Tieto nové mobilné pracovné stanice sa môžú pochváliť rozšírenou kapacitou pamäte a vysokovýkonnou grafikou. Pozrite sa na majstrovské dielo vytvorené na mobilných pracovných staniciach HP.

Funkcie

Vybavený pre dokončenie úlohy

• Displej optimalizovaný pre originálny Windows® 7 Professional s uhlopriečkou 39,6 cm (15,6") alebo 43,9 cm (17,3") a rozlíšením HD+, FHD alebo displej DreamColor s možnosťami procesora a bezdrôtovou funkcionalitou splní vaše náročné podnikové požiadavky. 

NOVÝ ostrý dizajn vyžarujúci energiu

• Neobávajte sa nárazov, pádov alebo ošúchania. Účelný dizajn počítačov HP EliteBook poskytuje skutočnú podnikovú robustnosť. 
• Elegantný bronzový kryt a testy armádneho stupňa pre pády, vibrácie, prach, vlhkosť, nadmorskú výšku a vysoké teploty pomáhajú zaistiť, aby váš prenosný počítač odolal drsným cestám a tvrdým pracovným podmienkam. 


Grafika určená pre pracovné stanice

• Maximalizujte zobrazovaný výkon výberom ISV-certifikovanej grafickej karty od spoločnosti ATI alebo NVIDIA pre pracovné stanice. Pozrite si toto video o tom, ako jeden architekt používa svoju mobilnú pracovnú stanicu HP. 
• Vďaka súčasnej podpore až 5 displejov prináša technológia AMD Eyefinity novátorské možnosti zobrazenia grafiky, ktoré umožňujú používateľom spojiť dokopy viacej displejov do veľkej sledovacej plochy alebo použiť ich nezávisle na sledovanie rôznych údajov na rôznych obrazovkách naraz. 
• HP Performance Advisor poskytuje jednoduchého, efektívneho, softvérového sprievodcu, ktorý vás prevedie počiatočnou konfiguráciou a prispôsobením prostredníctvom optimalizácie systému pre každú novú aplikáciu a inštalovaný ovládač. 

Notebooky HP EliteBook 8560w Mobile Workstation s 15,6" LCD:

Notebooky HP EliteBook 8560w Mobile Workstation s 17,3" LCD

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.