Výpredaj profesionálnych notebookov Lenovo ThinkPad

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

Za výborné ceny teraz až s 20% zľavou dostanete profesionálne notebooky radu T, X a W. ThinkPad T510 s Intel i7 procesorom iba za 934€ bez DPH!


Profesionálne notebooky ThinkPad T510 s 15,5" displejom kúpite už od 849€ ber DPH. Výborne vybavený ThinkPad T510 s Intel i7 procesorom a grafikou nVidia N10 kúpite za 934 € bez DPH. Všetky profesionálne notebooky Lenovo sú dodávané s 3 ročnou zárukou.

Prenosný ThinkPad T410 so 14" displejom a hmotnosťou iba 1,7 kg.

Ultraprenosné notebooky a tablety radu X200 a X201:

Model W701 je jedným z najvýkonnejších modelov série ThinkPad. Predstavuje pracovnú stanicu ideálnu pre prácu v náročných, alebo grafických aplikáciach.Tieto notebooky sú najúspornejšími modelmi ThinkPad. Ich výdrž s dodávanou batériou dosahuje až 6.3 hodiny! Spĺňajú tiež podmienky pre zlatý certifikát EPEAT.Lenovo ThinkPad W700 sú tiež výnimočne tiché, vďaka prepracovanej architektúre chladenia.
Ich softvérová výbava bola tiež vylepšená, takže vďaka novému centru ThinkVantage, ktoré sa zapína stlačením jedného tlačidla môžete jednoducho a bezproblémovo nastaviť, zabezpečiť a obnoviť svoj notebook.
W701 sa zameriava na profesionálnu prácu s CAD/CAM aplikáciami a grafikou.

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.