Lacnejšie notebooky Sony Vaio

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Kategórie

Notebooky Sony Vaio kúpite teraz za ešte lepsie ceny. Tiež sú v ponuke nové modely Vaio EA4 v rôznych farebných prevedeniach s funkciou Playstation 3 Remote Play a Remote Keyboard.


Sony Vaio radu E sú teraz za veľmi prijateľnú cenu. Nové modely Vaio EA4 so 14" LCD v rôznych farebných prevedeniach ponúkajú vyšší výkon viac pamäte a funkcie Playstation 3 Remote Play a Remote Keyboard.

Nové notebooky Sony Vaio radu E:

Radosť používať

Prenosný počítač VAIO série E je radosť používať aj vďaka klávesnici s delenými klávesmi a integrovanou numerickou klávesnicou.

Prístup na internet za pár sekúnd

Stlačením tlačidla WEB môžete počítač zapnúť a byť online už za pár sekúnd. Ideálne riešenie pre surfovanie po internete alebo prezeranie e-mailov v kaviarňach alebo letiskových halách.

Notebooky VAIO série E: vysoký kontrast a živé farby

Panoramatické zobrazenie

Pozrite si obľúbený multimediálny obsah v skutočne širokouhlom prevedení s vysokým kontrastom a živými farbami. Vďaka vysokému rozlíšeniu Full HD* 1920x1080* a pomeru strán 16:9 si môžete vychutnať filmy so zúženou plochou čiernych pásov i jednoducho prechádzať stránky na internete.

S rýchlou a výkonnou grafickou kartou ATI® Mobility™ Radeon® je jednoduché upravovať videá a fotografie alebo hrať akčné hry. A ak sa chcete len porozprávať s priateľmi, zabudovaná webová kamera vás spojí v priebehu niekoľkých sekúnd.

Novebooky VAIO série F sú vybavené displejom vo vysokom rozlíšení Full HD a čítačkou diskov Blu-ray Disc™, vďaka ktorej si môžete filmy vo vysokom rozlíšení pozrieť kdekoľvek. Rýchle scény sú plynulé a krištáľovo čisté vďaka technológii Motion Reality HD a výkonnej grafike NVIDIA®. Vychutnajte si priestorový zvuk ako v kine vďaka softvéru Dolby® Home Theater v3.

Nové notebooky Sony Vaio radu F:

Filmy vo vysokom rozlíšení a priestorový zvuk ako v kine

Nemyslite si, že notebooky VAIO série F sú iba výkonné a nie efektívne. Tieto notebooky sú výrazne úsporné vďaka snímaču okolitého svetla, ktorý upravuje jas obrazovky v priestoroch so silnejším osvetlením, aby sa šetrila energia. Stlačením tlačidla na vypnutie displeja okamžite vypnete displej a ušetríte energiu, čo je ideálne najmä pri počúvaní hudby.

Jednoduché prenášanie do kancelárie, z kancelárie i po domácnosti. Štíhly a kompaktný počítač VAIO série S váži menej ako 2 kg a je vybavený pevným valcovým pántom pre možnosť držania v jednej ruke.

Vezmite si ho so sebou kamkoľvek. Pevné telo z horčíkovej zliatiny chráni notebook pre otrasmi a údermi, ktorým sa na cestách ťažko vyhnete.

Notebooky Sony Vaio radu S:

Vaio Z je 13,1-palcový notebook s nízkou hmotnosťou, ktorý vždy a všade spoľahlivo zastúpi stolový počítač. Pracujte rýchlo a zabávajte sa intenzívne vďaka výkonným procesorom Intel® Core® i7 – najlepším na trhu.

Novátorský disk Quad SSD Raid (*) vám umožní pracovať ešte rýchlejšie a tichšie než kedykoľvek predtým a zabezpečuje prenos údajov až šesťkrát rýchlejší než pri bežných pevných diskoch. Ušetrí čas a zvýši vašu produktivitu.

Po práci vo vysokom rozlíšení so špičkovou grafikou NVIDIA® počítač pokojne odpojte a bežte na ďalšie stretnutie.

Dynamická hybridná grafika sa automaticky prepne do úsporného režimu, ktorý využíva internú grafiku na šetrenie energiou pri práci mimo kancelárie. Medzi režimami môžete prepínať i manuálne pomocou trojpolohového posuvného prepínača.

Notebooky Sony Vaio radu Z:

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.