TomTom Go 910

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

Navigátor do auta so 4" širokouhlou obrazovkou, 20GB harddiskom s predinštalovanými mapami západnej Európy, Česka, Poľska a Slovenska, USA a Kanady.


V rodine GPS navigátorov TomTom nájdete nový bezkonkurenčne vybavený prístroj.

TomTom Go 910 zaujme veľkou 4" širokouhlou obrazovkou, 20GB harddiskom s predinštalovanými mapami západnej Európy, Česka, Poľska a Slovenska, USA a Kanady. Umožňuje pripojenie mobilného telefónu, Apple iPodu alebo RDS/TMC prijímača. Sám slúži ako MP3 prehrávač a prehliadač fotografií. Novinkou je predinštalovaná databáza rýchlostných kamier, pričom Vás navigátor včas upozorní na prekročenie rýchlosti. Pomocou aplikácie TomTom HOME si budete môcť navigátor jednoducho nastaviť a ovládať priamo z PC. Súčasťou dodavky je aj synchronizačná kolíska.

Ďalšie zaujímavé funkcie:

  • TomTom Budies - sledovanie polohy ďalších používateľov používajúcich navigátor TomTom (vhodné najmä pre firmy).
  • Rozšírené možnosti navigácie - Text-to-speech - počas hlasovej navigácie sú vyslovované názvy ulíc, pri plánovaní trasy je možné zadať požadovaný čas príhodu. TomTom potom ukazuje o aký čas skôr alebo neskôr prídete do cieľa.
  • Upozornenie na prekročenie rýchlosti - okrem aktuálnej rýchlosti sa na lište zobrazuje aj maximálna povolená rýchlosť (prekročenie rýchlosti sa signalizuje zmenou farby alebo blikaním). Ikony zobrazujúce maximálnu povolenú rýchlosť sa zobrazujú aj na mape pri jednotlivých uliciach a veľká ikona v ľavom hornom rohu signalizuje maximálnu rýchlosť na aktuálnej ulici.
  • Rýchle zameranie polohy - TomTom Go vie získať (predpokladanú) polohu z TomTom servera ešte skôr ako GPS prijímač získa polohu zo satelitov.
  • Pri prezeraní mapy sa môže použiť satelitná snímka ako pozadie.
  • Maximálny počet kategórií bodov záujmov bol rozšírený z 39 na 100.

Viac informácií

 

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.