Vianočná akcia 2010 v Notebookshop.sk

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

Vo vianočnej akcii dostanete k notebooku vianočný balík v hodnote až 122 €, 20€ kupón na kúpu elektronického slovníka alebo čítačky elektronických kníh a mnohé ďalšie bonusy.


V našej internetovej predajni Notebookshop.sk sme pripravili mnoho zaujímavých akcií. Taktiež v predvianočnom období (do 21.12.) rozširujeme prevádzkovú dobu do 18:00. Do siedmej hodiny večer môžete využiť hotline na zodpovedanie Vašich dotazov. Pri osobnom prebratí tovaru si môžete tovar vyzdvihnúť v pracovné dni do 18:00 hodiny.AKCIA: Pri objednávke notebooka dostanete vianočný balík v hodnote 122€ iba za 1€.


Pri objednávke notebooka si môžete objednať vianočný balík v hodnote až 122€ za symbolické 1 euro. Balík obsahuje:

  • Anglicko-Slovensko hovoriaci slovníkProfesionálny anglicko-slovenský hovoriaci slovník pre Windows so slovnou zásobou 400000 slov. Slovník obsahuje odborné výrazy, slangové výrazy. Jeho hlavnou prednosťou je pokročilá technológia vyslovovania anglických slov pomocou syntezátoru. Súčasťou slovníka je tiež výkladový slovník. Slovník si môžete zakúpiť samostatne za 70€. Viac info o slovníku...

  • Cestovná myš pre notebook/netbook - maličká optická myš kompatibilná s každým notebookom. Má vysoké rozlíšenie 1200dpi, podporuje plug and play. Vďaka svojim malým rozmerom a hmotnosťou iba 45 gramov je ideálna na prenášanie. Vybrať si ju môžete v čiernej alebo ružovej farbe. Zakúpiť si ju samostatne za 10,71€. Viac info...

  • Taška pre notebook - Ak si zakúpite notebook s displejom 13" až 17" nájdete vo vianočnom balíku aj tašku na notebook. K iným notebookom napr. s 18,4" displejom alebo k netbookom Vám dodáme tašku alebo puzdro za výhodnú cenu. Tašku pre notebook 15-16" si môžete zakúpiť samostatne za 41,65€. Viac info...

  • CDROM s kancelárskym balíkom OpenOffice 3 pre Windows - plnohodnotný kancelársky balík v najnovšej verzii v slovenčine na spracovanie textov, tabuliek a prezentácií. Stačí spustiť notebook, vložiť CDROM a o pár minút môžete pracovať.

Všetko toto hodnotné príslušenstvo je Vaše, ak si u nás objednáte notebook do 21.12.2010. Vianočný balík si môžete objednať v 2 prevedeniach s čiernou myškou alebo v ružovej farbe.

Viac informácií...

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.