iGO primo Truck - správna voľba pre profesionálnych vodičov

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Kategórie

iGO primo Truck určený predovšetkým profesionálnym vodičom nákladných áut, kamiónov, autobusov a pod, prináša množstvo špeciálnych funkcií a špeciálne mapy pre nákladnú dopravu.


iGO primo Truck

Nový revolučný navigačný softvér Nav N Go iGO primo Truck prichádza na Slovensko. iGO primo Truck od spoločnosti Nav N Go vychádza zo softvéru iGO primo, z ktorého preberá jednoduchosť ovládania s množstvom pokročilých funkcií a možností. iGO primo Truck obsahuje špeciálne funkcie a špeciálne mapy pre nákladnú dopravu.
iGO primo Truck je určený predovšetkým pre profesionálnych vodičov nákladných áut, kamiónov, autobusov a pod, ale dá sa samozrejme používať aj pre navigovanie v osobnom automobile pričom môžete využívať pokrokové funkcie určené pre profesionálnych vodičov.

Výpočet trasy sa vykonáva na základe prednastavených parametrov vozidla (dĺžka, výška, hmotnosť, počet náprav, a pod.) a navigácia sa potom snaží navigovať tak, aby sa vodič vyhol napríklad nízkym mostom, úzkym cestám, zákazom vjazdov, atď. Okrem toho navigácia tiež stráži povinné prestávky vodiča, maximálnu dĺžku jazdy, striedanie vodičov, umožňuje pokročilé plánovanie trás s veľkým množstvom prejazdných bodov, nakládok a vykládok, evidovanie spotreby paliva, záznam a evidenciu prejdených trás vrátane možnosti exportu do počítača a mnoho ďalšieho.

Vodič má možnosť nastavenia a optimalizovanie trasy pomocou nasledujúcich parametrov:

 • Dĺžka vozidla
 • Šírka vozidla
 • Výška vozidla
 • Prítomnosť návesu
 • Počet náprav
 • Maximálna povolená hmotnosť
 • Skutočná hmotnosť
 • Maximálna rýchlosť
 • Typ nákladu (napr. výbušniny, horľavé plyny, horľavé tekuté látky, horľavé tuhé látky, jedy, biologické nebezpečenstvo, korozívne látky...)
 • Počet vodičov a ich striedanie
 • Maximálny nepretržitý čas jazdy
 • Maximálna dĺžka prestávky
 • Maximálna doba jazdy počas dňa

Tieto (a ďalšie) parametre je možné nastavovať až pre tri rôzne profily, takže ak napríklad vodič strieda kamióny, tak nemusí všetko nastavovať znova, ale si len prepne konkrétne prednastavený profil.

Mapové podklady sú od spoločnosti NAVTEQ a obsahujú FPA (opisné čísla), FTR (nákladné cestné atribúty), FDA (dopravné výstrahy), HSP (inteligentné trasy podľa vyťaženosti ciest v priebehu dňa), HNR (predprogramované trasy pre typy rýchla , ekonomická, jednoduchá, krátka), POI body záujmu. 

Ako prvý prichádza s iGO primo Truck model NAVON N750 Truck, ktorý vychádza z modelu NAVON N750. Ide o výborne vybavenú navigáciu s veľkým 5" LCD displejom, RDS-TMC prijímačom, Bluetooth handsfree pre telefonovanie, FM transmitterom (vysielač) a ďalšími doplnkami ako je prehrávač filmov, hudby, fotiek, a pod. Navigačný softvér a mapy sú uložené na 4GB internej pamäti. K dispozícii je (voľný) slot na pamäťové karty do veľkosti až 32GB. NAVON N750 Truck je dostupný v cene 259 € bez DPH, ktorá patrí k najnižším spomedzi všetkých navigácií určených pre nákladné automobily.

Verzia pre tlač

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.