iGO primo Truck - správna voľba pre profesionálnych vodičov

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

iGO primo Truck určený predovšetkým profesionálnym vodičom nákladných áut, kamiónov, autobusov a pod, prináša množstvo špeciálnych funkcií a špeciálne mapy pre nákladnú dopravu.


iGO primo Truck

Nový revolučný navigačný softvér Nav N Go iGO primo Truck prichádza na Slovensko. iGO primo Truck od spoločnosti Nav N Go vychádza zo softvéru iGO primo, z ktorého preberá jednoduchosť ovládania s množstvom pokročilých funkcií a možností. iGO primo Truck obsahuje špeciálne funkcie a špeciálne mapy pre nákladnú dopravu.
iGO primo Truck je určený predovšetkým pre profesionálnych vodičov nákladných áut, kamiónov, autobusov a pod, ale dá sa samozrejme používať aj pre navigovanie v osobnom automobile pričom môžete využívať pokrokové funkcie určené pre profesionálnych vodičov.

Výpočet trasy sa vykonáva na základe prednastavených parametrov vozidla (dĺžka, výška, hmotnosť, počet náprav, a pod.) a navigácia sa potom snaží navigovať tak, aby sa vodič vyhol napríklad nízkym mostom, úzkym cestám, zákazom vjazdov, atď. Okrem toho navigácia tiež stráži povinné prestávky vodiča, maximálnu dĺžku jazdy, striedanie vodičov, umožňuje pokročilé plánovanie trás s veľkým množstvom prejazdných bodov, nakládok a vykládok, evidovanie spotreby paliva, záznam a evidenciu prejdených trás vrátane možnosti exportu do počítača a mnoho ďalšieho.

Vodič má možnosť nastavenia a optimalizovanie trasy pomocou nasledujúcich parametrov:

 • Dĺžka vozidla
 • Šírka vozidla
 • Výška vozidla
 • Prítomnosť návesu
 • Počet náprav
 • Maximálna povolená hmotnosť
 • Skutočná hmotnosť
 • Maximálna rýchlosť
 • Typ nákladu (napr. výbušniny, horľavé plyny, horľavé tekuté látky, horľavé tuhé látky, jedy, biologické nebezpečenstvo, korozívne látky...)
 • Počet vodičov a ich striedanie
 • Maximálny nepretržitý čas jazdy
 • Maximálna dĺžka prestávky
 • Maximálna doba jazdy počas dňa

Tieto (a ďalšie) parametre je možné nastavovať až pre tri rôzne profily, takže ak napríklad vodič strieda kamióny, tak nemusí všetko nastavovať znova, ale si len prepne konkrétne prednastavený profil.

Mapové podklady sú od spoločnosti NAVTEQ a obsahujú FPA (opisné čísla), FTR (nákladné cestné atribúty), FDA (dopravné výstrahy), HSP (inteligentné trasy podľa vyťaženosti ciest v priebehu dňa), HNR (predprogramované trasy pre typy rýchla , ekonomická, jednoduchá, krátka), POI body záujmu. 

Ako prvý prichádza s iGO primo Truck model NAVON N750 Truck, ktorý vychádza z modelu NAVON N750. Ide o výborne vybavenú navigáciu s veľkým 5" LCD displejom, RDS-TMC prijímačom, Bluetooth handsfree pre telefonovanie, FM transmitterom (vysielač) a ďalšími doplnkami ako je prehrávač filmov, hudby, fotiek, a pod. Navigačný softvér a mapy sú uložené na 4GB internej pamäti. K dispozícii je (voľný) slot na pamäťové karty do veľkosti až 32GB. NAVON N750 Truck je dostupný v cene 259 € bez DPH, ktorá patrí k najnižším spomedzi všetkých navigácií určených pre nákladné automobily.

Verzia pre tlač

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.