Nové notebooky Toshiba v ponuke

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

V našej ponuke nájdete nové notebooky radu Satellite C650, L650, L630, L670 a A660.


Rad prenosných počítačov Satellite C650 s výkonnými funkciami na prácu aj hranie hier bol vytvorený pre všetkých, ktorí sa chcú každý deň pripojiť, komunikovať, študovať a zabávať sa – doma alebo na cestách.

Pozrite si film, upravte video, vytvorte blog, napíšte domácu úlohu, spravujte svoj rozpočet, vytvorte zoznam skladieb alebo zostavte album fotografií z dovolenky – a to všetko na ceste domov z dovolenky. Keďže je k dispozícii viac konfigurácií prenosných počítačov ako v ktoromkoľvek inom rade výrobkov Toshiba, môžete si vybrať ten správny počítač pre svoj životný štýl. So spoločnosťou Toshiba vždy získate viac.

Notebooky Satellite L650, L650D sú určené pre zákazníkov, ktorý požadujú vyšší výkon. Sú vybavené 15,6" HD LED displejom a vyššie modely disponujú vysokým grafickým výkonom, ktorý zabezpečuje grafika grafika ATI Mobility Radeon™ HD 5650 s 1GB VRAM. V ponuke sú aj prenosné modely L630 s 13,3" LCD a L670 so 17,3" LED LCD:

Notebooky Satellite A660 ponúkajú najvyšší výkon vďaka výkonným procesorom Intel radu i5 a i7 a grafike NVIDIA® GeForce® GT 330M s technológiou CUDA™ 1GB VRAM. Najvyššie modely sú tiež vybavené Bluray napaľovačkou:

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.