Nový navigačný systém iGO primo a iGO My Way 2009 pre Android

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Garmin Dezl 580

Nová navigácia pre nákladné autá s ľahkým plánovaním prestávok, Wifi pre jednoduchú aktualizáciu, bezplatným príjmom dopravných správ a inteligentnými funkciami, ktoré pomáhajú vodičom počas každej jazdy.

Lenovo V

Notebooky Lenovo V poskytujú výborný pomer výkon/cena. Teraz vybrané modely v akcii s dodatočnou batériou.

Robotické stavebnice

Robotické stavebnice na zábavu, výuku programovania a rozvoj kreatívneho myslenia u detí.

Kategórie

Nový revolučný navigačný softvér Nav N Go iGO primo prichádza na Slovensko. Viac ako 30 nových funkcií, jednoduché intuitívne prostredie pre začiatočníkov aj profesionálnych používateľov.


Nový revolučný navigačný softvér Nav N Go iGO primo prichádza na Slovensko. iGO primo je novou vlajkovou loďou spoločnosti Nav N Go. iGO primo kombinuje jednoduchosť ovládania prevzatú z iGO Amigo, resp. iGO My Way 2009 spolu s množstvom pokročilých funkcií a možností z iGO8. Zárove�? iGO primo prináša viac ako 30 úplne nových funkcií a vylepšení.

iGO primo

GPS navigácie s iGO primo sú vďaka jednoduchému intuitívnemu prostrediu ideálne pre každého používateľa, či už pre začiatočníkov, ktorí navigáciu doteraz nevlastnili, ako aj pre profesionálnych vodičov, ktorí využívajú pokročilé funkcie.
Ako prvé prichádzajú so systémom iGO primo GPS navigácie zn. NAVON, ktoré sú vybavené najmodernejším GPS čipom SiRFatlasIV. NAVON N660 s 5” LCD je v ulra-slim prevedení s hrúbkou iba 12mm. NAVON N480 s 4.3” LCD s podrobnou mapou Európy a aktualizáciou máp na jeden rok zadarmo stojí iba 169€ vrátane DPH.

Pre mobilné telefńy s OS Android je k dispozícii navigačný softvér iGO My Way 2009, ktorý prináša skutočnú 3D vizualizáciu vrátane 3D terénu, budov, nadjazdov, podjazdov a 3D bodov zájmov, rýchle plánovanie trás a jednoduché používateľské prostredie.

iGO My Way 2009 pre Android

Dostupný je ako OEM produkt pre predajcov, distribútorov mobilných telefónov a pre mobilných operátorov. Koncový zákazník si tak môže zakúpiť priamo telefón s predinštalovaným iGO My Way 2009 za minimálny doplatok oproti cene samotného telefónu.

Viac info:
www.i-go.sk

Verzia pre tlač

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.