Nový navigačný systém iGO primo a iGO My Way 2009 pre Android

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Kategórie

Nový revolučný navigačný softvér Nav N Go iGO primo prichádza na Slovensko. Viac ako 30 nových funkcií, jednoduché intuitívne prostredie pre začiatočníkov aj profesionálnych používateľov.


Nový revolučný navigačný softvér Nav N Go iGO primo prichádza na Slovensko. iGO primo je novou vlajkovou loďou spoločnosti Nav N Go. iGO primo kombinuje jednoduchosť ovládania prevzatú z iGO Amigo, resp. iGO My Way 2009 spolu s množstvom pokročilých funkcií a možností z iGO8. Zárove�? iGO primo prináša viac ako 30 úplne nových funkcií a vylepšení.

iGO primo

GPS navigácie s iGO primo sú vďaka jednoduchému intuitívnemu prostrediu ideálne pre každého používateľa, či už pre začiatočníkov, ktorí navigáciu doteraz nevlastnili, ako aj pre profesionálnych vodičov, ktorí využívajú pokročilé funkcie.
Ako prvé prichádzajú so systémom iGO primo GPS navigácie zn. NAVON, ktoré sú vybavené najmodernejším GPS čipom SiRFatlasIV. NAVON N660 s 5” LCD je v ulra-slim prevedení s hrúbkou iba 12mm. NAVON N480 s 4.3” LCD s podrobnou mapou Európy a aktualizáciou máp na jeden rok zadarmo stojí iba 169€ vrátane DPH.

Pre mobilné telefńy s OS Android je k dispozícii navigačný softvér iGO My Way 2009, ktorý prináša skutočnú 3D vizualizáciu vrátane 3D terénu, budov, nadjazdov, podjazdov a 3D bodov zájmov, rýchle plánovanie trás a jednoduché používateľské prostredie.

iGO My Way 2009 pre Android

Dostupný je ako OEM produkt pre predajcov, distribútorov mobilných telefónov a pre mobilných operátorov. Koncový zákazník si tak môže zakúpiť priamo telefón s predinštalovaným iGO My Way 2009 za minimálny doplatok oproti cene samotného telefónu.

Viac info:
www.i-go.sk

Verzia pre tlač

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.