HTC Desire a HD mini v predaji

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Kategórie

V predaji je nový model s OS Android HTC Desire a novinka s Windows Mobile HTC HD mini. Staršie telefóny HTC kúpite teraz za nižsie výpredajové ceny.


HTC Desire

HTC Desire prichádza s oslňujúcim jasom, ostrým kontrastom a vernými farbami, ktoré zobrazuje kapacitný 3,7 palcový AMOLED display. 1 GHz procesor Qualcomm Snapdragon dáva tomuto zariadeniu neuveriteľnú rýchlosť pri súbežnom spracovaní niekoľkých aplikácii naraz.

Zostaňte stále v kontakte so svojimi blízkymi vďaka novej utilite Ľudia, pre jednoduchý prístup k hovorom, SMS, emailom alebo do sociálnych sietí.
Vďaka aplikácii Novinky môžete byť neustále v kontakte s najčerstvejšími správami a novinkami zo sveta tou najjednoduchšou formou, prostredníctvom webu.

Model Desire ponúka tiež automatické zarovnávanie textu pri zoomovaní. 

Hlavné prednosti:

  • velmi rýchly procesor Qualcomm® Snapdragon, 1 GHz
  • Android™ 2.1 (Éclair) s HTC Sense™ obsahuje jazyky: CZ, PL, RUS, ENG
  • obrovský kapacitný 3,7" AMOLED displej s rozlíšením 480 x 800 WVGA
  • vstravaný GPS prímač
  • 5 mpx fotoaparát s bleskom a funkciou automatického rozpoznania tváre
HTC HD mini

HTC HD mini spája široké možnosti  s jedinečným dizajnom, ktorý je jednoduchý, ale krásny. Čisté línie, kompaktná forma a elegantná konštrukcia dávajú HTC HD mini schopnosť, byť ideálny na akomkoľvek mieste, čase a okolnostiach. HTC HD mini obsahuje prostredie HTC Sense, ktoré je jednoduché na používanie, úžasné na pohľad a obohatené cennými aplikáciami.

Vyberte si z kompletnej ponuky smartfónov HTC

HTC U11
Obrázok produktu HTC U11 Snapdragon 835 (2.45 GHz), 5.5 palca, QHD:2560*1440, 4G+64G Memory, 12MP ultra pixel 3+16MP (f/1.7+f/1.8) Camera, 3000mAh Battery, EDGE SENSE

teraz iba  516 € / 619 €
   549 €
HTC One M8
Obrázok produktu HTC One M8 Lákadlom HTC One (M8) je 5" Super LCD3 displej s Full HD rozlíšením 1 080 x 1 920 bodov. Displeje od HTC už tradične patria k najlepším na trhu. Hoci sa tlačidlá presunuli na displej, pod nimi ostalo zbytočné miesto. Škoda. Keby sa toto nestalo, tele

569 € / 682 €
HTC One M9
Obrázok produktu HTC One M9 Špičkový dizajn so špičkovým softvérom: softvér s inteligentným prispôsobením sa umiestneniu, na zobrazenie informácií pre miesto, kde sa práve nachádzate. Bezkonkurenčný dvojfarebný dizajn so zrkadlovo lesklými hranami.

639 € / 766 €
HTC 10
Obrázok produktu HTC 10 Špičkový dizajn so špičkovým softvérom: softvér s inteligentným prispôsobením sa umiestneniu, na zobrazenie informácií pre miesto, kde sa práve nachádzate. Bezkonkurenčný dvojfarebný dizajn so zrkadlovo lesklými hranami.

649 € / 778 €

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.