Nové profesionálne notebooky Acer Timeline

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

Acer Timeline 8571, 8471 a 8371 sú profesionálne notebooky, ktoré poskytujú až 8 hodinovú výdrž na batérie, majú malú hmotnosť a ultraštíhly design. Sú dostupné s 13,3", 14,1" alebo 15,6" LCD s LED podsvietením.


TravelMate 8571 dokáže pracovať rovnako tvrdo ako Vy. Použité špičkové diely a najmodernejšie technológie sú zárukou vysokej produktivity v kancelárii i na cestách. Počítač napájaný batériou s celodenní výdrží ponúka spoľahlivý výkon aj vynikajúcu ovládateľnosť, a preto vám umožní zvládnuť aj tie najnáročnejšie úlohy.

Zvýšte produktivitu
Kritické situácie si vyžadujú vysoký výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Výkonný nízkonapäťový procesor a rýchla pamäť v počítači TravelMate 8571 umožňujú ľahko používať niekoľko aplikácií súčasne, a teda toho stihnete viac za kratší čas. Na jedno nabitie batérie dokáže pracovať dlhšie ako osem hodín - a to je viac než dosť na celodennú prácu. Technológia Acer Thermal Comfort udržiava nízku prevádzkovú teplotu notebooku, ktorý zostáva príjemný na dotyk aj pri dlhodobom používaní.
Ľahší náklad
Elegantný supertenký notebook, ktorý má hrúbku len 1 ", si môžete vziať so sebou kamkoľvek a všade vám bude robiť česť. Po náročnom pracovnom dni vám umožní vychutnať si aj príjemnejšie stránky života - uvoľniť sa a pozrieť pekný film na 15.6" širokouhlom displeji s vysokým rozlíšením. Pritom určite oceníte prepínateľnú grafiku, ktorá zaručuje optimálny vizuálny výkon.
Všetko pod kontrolou
Voliteľné riešenie Acer Bio-Protection Vám uľahčí prácu a zároveň ochráni notebook proti neoprávnenému používaniu. Využíva špičkovú biometrickú technológiu pre zabezpečenie systému aj prístup k dátam a vícedotykové polohovacie zariadenie zaisťuje pohodlnejšie navigáciu. Zdokonalená technológia Acer DASP (Disk Anti-Shock Protection) chráni pevný disk notebooku proti nástrahám každodenného mobilného používania. Dokovacia stanica Acer EasyPort IV uľahčuje prácu, pripojenie pomocou káblov aj rozšírenie.
Všetky systémy sú "zelené" a pripravené na cesty
Ak chcete zostať v spojení so svojou firmou aj mimo kanceláriu, máte k dispozícii 3G, Wi-Fi ®, Gigabit Ethernet alebo Bluetooth ®. Pri videokonferenciu oceníte profesionálnu kvalitu spojenia zaistenú webovou kamerou Acer Crystal Eye a dvoma zabudovanými stereofónnymi mikrofónmi. Na cestách má TravelMate 8571 o 40% nižšiu spotrebu energie ako typické notebooky a sieťový adaptér Acer PowerSmart ušetrí až 66% energie, ak je notebook pripojený k elektrickej sieti a nachádza sa v režime spánku.

Ak to myslíte s podnikaním vážne, TravelMate 8471 je presne pre vás. Tento 14.1" širokouhlý prenosný počítač, ktorý ponúka nekompromisný výkon, vynikajúcu bezpečnosť a ovládateľnosť spolu so širokými možnosťami pripojenia, zaručuje najvyššiu produktivitu na pracovisku aj mimo nich. Notebook, ktorý má výšku len 1" a váži necelé 2 kg, predstavuje prenosnú kanceláriu, ktorej si môžete vziať so sebou kamkoľvek.

TravelMate 8371 Timeline má hrúbku iba 1" a váži iba o niečo viac ako 1 kg. Spojuje ultraprenosnosť počítača malého formátu s dostatočným výkonom a vynikajúcou funkčnosťou notebookov štandardnej veľkosti. Notebook ponúka jasný obraz na 13.3" širokouhlom displeji, jednoduchý multitasking a spojenie so spolupracovníkmi všade, kde sa práve nachádzate. Bez ohľadu na obtiažnosť úloh, ktoré musíte riešiť, TravelMate 8371 Vám ich výrazne uľahčí.

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.