Nové profesionálne notebooky Acer Timeline

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Kategórie

Acer Timeline 8571, 8471 a 8371 sú profesionálne notebooky, ktoré poskytujú až 8 hodinovú výdrž na batérie, majú malú hmotnosť a ultraštíhly design. Sú dostupné s 13,3", 14,1" alebo 15,6" LCD s LED podsvietením.


TravelMate 8571 dokáže pracovať rovnako tvrdo ako Vy. Použité špičkové diely a najmodernejšie technológie sú zárukou vysokej produktivity v kancelárii i na cestách. Počítač napájaný batériou s celodenní výdrží ponúka spoľahlivý výkon aj vynikajúcu ovládateľnosť, a preto vám umožní zvládnuť aj tie najnáročnejšie úlohy.

Zvýšte produktivitu
Kritické situácie si vyžadujú vysoký výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Výkonný nízkonapäťový procesor a rýchla pamäť v počítači TravelMate 8571 umožňujú ľahko používať niekoľko aplikácií súčasne, a teda toho stihnete viac za kratší čas. Na jedno nabitie batérie dokáže pracovať dlhšie ako osem hodín - a to je viac než dosť na celodennú prácu. Technológia Acer Thermal Comfort udržiava nízku prevádzkovú teplotu notebooku, ktorý zostáva príjemný na dotyk aj pri dlhodobom používaní.
Ľahší náklad
Elegantný supertenký notebook, ktorý má hrúbku len 1 ", si môžete vziať so sebou kamkoľvek a všade vám bude robiť česť. Po náročnom pracovnom dni vám umožní vychutnať si aj príjemnejšie stránky života - uvoľniť sa a pozrieť pekný film na 15.6" širokouhlom displeji s vysokým rozlíšením. Pritom určite oceníte prepínateľnú grafiku, ktorá zaručuje optimálny vizuálny výkon.
Všetko pod kontrolou
Voliteľné riešenie Acer Bio-Protection Vám uľahčí prácu a zároveň ochráni notebook proti neoprávnenému používaniu. Využíva špičkovú biometrickú technológiu pre zabezpečenie systému aj prístup k dátam a vícedotykové polohovacie zariadenie zaisťuje pohodlnejšie navigáciu. Zdokonalená technológia Acer DASP (Disk Anti-Shock Protection) chráni pevný disk notebooku proti nástrahám každodenného mobilného používania. Dokovacia stanica Acer EasyPort IV uľahčuje prácu, pripojenie pomocou káblov aj rozšírenie.
Všetky systémy sú "zelené" a pripravené na cesty
Ak chcete zostať v spojení so svojou firmou aj mimo kanceláriu, máte k dispozícii 3G, Wi-Fi ®, Gigabit Ethernet alebo Bluetooth ®. Pri videokonferenciu oceníte profesionálnu kvalitu spojenia zaistenú webovou kamerou Acer Crystal Eye a dvoma zabudovanými stereofónnymi mikrofónmi. Na cestách má TravelMate 8571 o 40% nižšiu spotrebu energie ako typické notebooky a sieťový adaptér Acer PowerSmart ušetrí až 66% energie, ak je notebook pripojený k elektrickej sieti a nachádza sa v režime spánku.

Ak to myslíte s podnikaním vážne, TravelMate 8471 je presne pre vás. Tento 14.1" širokouhlý prenosný počítač, ktorý ponúka nekompromisný výkon, vynikajúcu bezpečnosť a ovládateľnosť spolu so širokými možnosťami pripojenia, zaručuje najvyššiu produktivitu na pracovisku aj mimo nich. Notebook, ktorý má výšku len 1" a váži necelé 2 kg, predstavuje prenosnú kanceláriu, ktorej si môžete vziať so sebou kamkoľvek.

TravelMate 8371 Timeline má hrúbku iba 1" a váži iba o niečo viac ako 1 kg. Spojuje ultraprenosnosť počítača malého formátu s dostatočným výkonom a vynikajúcou funkčnosťou notebookov štandardnej veľkosti. Notebook ponúka jasný obraz na 13.3" širokouhlom displeji, jednoduchý multitasking a spojenie so spolupracovníkmi všade, kde sa práve nachádzate. Bez ohľadu na obtiažnosť úloh, ktoré musíte riešiť, TravelMate 8371 Vám ich výrazne uľahčí.

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.