Lacnejšie navigátory TomTom

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Kategórie

Výrazne zlacneli GPS navigátory TomTom a navigačný softvér TomTom Navigator.


Navigátory TomTom kúpite teraz za znížené ceny.

TomTom One SK/CZ/PL/ HU 5min. To Go

Jedinečné all-in-one zariadenie s jednoduchou inštaláciou a obsluhou pre navigáciu v automobile. TomTom One má všetky funkcie ako štandardné Pocket PC verzie TomTom Navigator 5. Integrovaný Bluetooth pre príjem dopravných informácií cez mobilný telefón. V balení je všetko potrebné pre okamžitú navigáciu na Slovensku, Česku, Poľsku a Maďarsku. Mapy iných krajín je možné doplňovať pomocou SD kariet.

 

 

TomTom Go 700 Europe
Jedinečné all-in-one zariadenie s jednoduchou inštaláciou a obsluhou pre navigáciu a telefonovanie v automobile. TomTom Go 500 má všetky funkcie ako štandardné Pocket PC verzie TomTom Navigator 5, je ale rozšírený o Bluetooth Hands-free. V balení je všetko potrebné pre okamžitú navigáciu. TomTom Go 700 je veľmi podobný modelu 500, naviac má ale vstavaný pevný disk o kapacite 2,5GB, na ktorom sú predinštalované mapy celej Európy vrátane České republiky. Upgrade máp a softvéru prebieha cez Internet pri pripojení Go k stolnému PC.

 

 

TomTom Navigator 5 Europe
 
TomTom Navigator 5 Europe je jedným z najprepracovanejších navigačných systémov vôbec. Mapové podklady spoločnosti TeleAtlas dávajú záruku aktuálnosti a miery pokrytia. Obsahuje 18 štátov Európy, vrátane Českej republiky. Hlasová navigácia je v češtine, ako aj ovládanie programu. Aplikácia je určená pre PDA na platforme Windows Mobile alebo Palm OS.
 
 
 
 

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.