HTC Hero v predaji

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

HTC Hero kúpite u nás spolu s českou lokalizáciou a 2GB MicroSD kartou už od 389€ bez DPH. Skladom máme čierny HTC Hero, ako aj bielu imidžovú verziu. K HTC Hero ponúkame množstvo zaujímavého príslušenstva.


HTC Hero je unikátny komunikátor s operačným systémom Google Android. Ako prvý je vybavený novým rozhraním HTC Sense™, ktorý je založený na troch základných princípoch - urob to po svojom, zostať nablízku a objav nečakané.

Urob to po svojom
HTC Hero umožňuje personalizáciu Vášho zariadenia ako nikdy predtým. S HTC Hero si vyberiete svoje widgety a umiestnite si ich priamo na plochu. Widgety si navyše môžete upraviť po svojom. Môžete meniť ich vzhľad, veľkosť poradie tak, ako to vyhovuje práve Vám.

S novou funkciou Scenes sa Váš HTC Hero premení na niekoľko telefónov v jednom. Vytvárajte a prepínajte medzi rôznymi profilmi, ktoré odrážajú rôzne okamihy Vášho života. HTC Hero Vám umožní relaxovať vďaka výberu vhodnej hudby, zostať v kontakte s obľúbenými priateľmi a zachytiť zaujímavé spomienky pomocou HTC Footprints™. A na cestách sa stane z Vášho telefónu Váš osobný sprievodca, ktorý Vám umožní prístup k informáciám o miestnom čase, počasí a k mapám.

Zostať na blízku
Dnes ľudia používajú mnoho komunikačných kanálov a aplikácií ako sú napríklad telefónne hovory, emaily, Facebook a pod. HTC Hero umožňuje vštky tieto aplikácie spojiť do jediného náhľadu. HTC Hero Vám dovolí osloviť Vašich priateľov rovnako jednoducho, ako keby stáli vedľa Vás. Jednoducho si prezriete aktualizácie, udalosti a nové fotografie, ktoré Vaši priatelia zverejnili na Internete.


Objav nečakané
Väčšina momentov vo Vašom živote sú zážitky, ktoré sa ťažko vysvetľujú. U HTC Hero Vás prekvapí aké jednoduché sú základné funkcie ako je vytočenie telefónneho čísla. Môžete nájsť vhodnú osobu vyťukaním čísla ale zadaním niekoľko prvých písmen z mena. HTC Hero Vám ihneď ponúkne zoznam s výsledkami vyhľadávania v adresári.

Hlavné funkcie

Make it Your Hero Prispôsobte si Váš HTC Hero, podľa Vašich požiadaviek vďaka super nastaviteľnému prostrediu. 
Photo Albums Zostaňte na blízku so svojimi priateľmi so všetkými emailovými diskusiami, Facebookom, foto albumami, záznamami telefónnych hovorov a pod.
Flash-based Sites Prezerajte web stránky na plnohodnotnom webovom prehliadači s podporou Adobe Flash.
View Your Inbox Zobrazte si Vašu poštovú schránku z rôznych uhlov. Pozrite si Vaše konverzácie, skupiny dôležitých poznámok, alebo celú Vašu knižnicu dokumentov.
Použite funkciu Scenes na vytvorenie rôznych nastavení, ktoré korešpondujú s Vašim životom. Každá Scéna je ako osobitý mobilný telefón pre prácu, zábavu alebo cestovanie.

 

Video:

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.