Treo 750 v balíkoch Teacher a Navigator

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Garmin Dezl 580

Nová navigácia pre nákladné autá s ľahkým plánovaním prestávok, Wifi pre jednoduchú aktualizáciu, bezplatným príjmom dopravných správ a inteligentnými funkciami, ktoré pomáhajú vodičom počas každej jazdy.

Lenovo V

Notebooky Lenovo V poskytujú výborný pomer výkon/cena. Teraz vybrané modely v akcii s dodatočnou batériou.

Robotické stavebnice

Robotické stavebnice na zábavu, výuku programovania a rozvoj kreatívneho myslenia u detí.

Kategórie

Treo 750 - vynikajúci business komunikátor s HSDPA dostanete teraz v balíkoch Teacher alebo Navigator vo výborných cenách.


Treo 750 obľúbený business komunikátor si môžete zakúpiť buď samostatne za vynikajúci cenu 189 EUR (5693 Sk) vrátane DPH alebo v balíkoch Teacher alebo Navigator.

Balík Teacher je určený pre všetkých, ktorí pracujú s angličtinou alebo nemčinou, alebo sa anglický alebo nemecký jazyk ešte len učia. Balík pozostáva z obojstranného anglicko-slovenského a nemecko-slovenského hovoriaceho prekladového slovníka so slovnou zásobou 2x400000 slov, anglicko-slovenskej a nemecko-slovenskej hovoriacej konverzačnej príručky, ktorá obsahuje až 14000 nahovorených fráz z každého jazyka a zariadenia Palm Treo 750, ktoré Vám umožní ovládať tieto aplikácie komfortne pomocou dotykového displeja alebo Vám umožní zadávať znaky pomocou kvalitnej QWERTY klávesnice. Treo 750 je tiež výborný business komunikátor s OS Windows Mobile, ktorý má integrovaný webový prehliadač, email, office aplikácie (Pocket World, Excel...). Vďaka integrovanej technológii HSDPA, môžete byť stále online. miniSD slot umožňuje rozšírenie pamäťe pomocou pamäťových kariet. Treo 750 tak môže slúžiť ako skvelý MP3/video prehrávač. Súčasťou dodávky je tiež česká lokalizácia.

Balíky Teacher kúpite za 236 EUR (7109 Sk) vrátane DPH s anglickým alebo nemeckým jazykom alebo za 296 EUR (8917 Sk) s oboma jazykmi.

Palm Treo 750 Navigator Kit Europe je kompletný navigačný balík. Za výbornú cenu iba 296 EUR (8917 Sk) dostanete:

  • business komunikátor s OS Windows Mobile 6 s technológiou HSDPA,
  • kvalitný externý Bluetooth GPS prijímač s nabíjačkou do auta,
  • CL adaptér pre dobíjanie Treo 750 v aute,
  • držiak do auta na sklo alebo do mriežky auta
  • navigačný softvér Nav N GO iGO 8 Europe

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.