Počeštite si MDA Vario

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Kategórie

Ak Ste si zakúpili MDA Vario (Qtek 9100) s anglickým prostredím, máte možnosť jednoduchým spôsobom prepnúť jazyk do češtiny a používať zakávanie znakov s diakritikou.


IW Ponúkame Vám jednoduchý návod, ako zmeniť anglický jazyk v komunikátore MDA Vario (Qtek 9100) z anglického na český. Taktiež budete môcť zadávať znaky s diakritikou zo softvérovej a hardvérovej klávesnice a používať ďalšie funkcie, ktoré Vám uľahčia prácu s vreckovým počítačom.

  1. Stiahnite si lokalizáciu InterWrite Pro pre MDA Vario (6.3 MB), a uložte ju na disk.
  2. Pripojte MDA Vario k počítaču (na počítači musi byť nainštalovaný program ActiveSync)
  3. Rozbaľte archív lokalizácie a spustite súbor .exe. Spustí sa inštalácia, ktorá nainštaluje lokalizáciu do MDA Vario.

Po reštarte MDA Vario môžete lokalizáciu InterWrite Pro plnohodnotne využívať po dobu 14 dní. Vyskúšajte ju, nič Vás to nestojí. Ak ju nebudete chcieť používať, môžete ju jednoducho odinštalovať.

Ak sa rozhodnete lokalizáciu InterWrite Pro zakúpiť, stačí si objednať aktivačný kľúč tu. Aplikáciu nie je potrebné preinštalovať. Zadaním registračného kľúča sa z nej stáva plná verzia.

Navyše Vám k lokalizácii pribalíme zadarmo aplikáciu SunnyDays SK, ktorá Vám umožní zobraziť sviatky, narodeniny a dôležité poznámky na obrazovke Dnes.

 

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.