PalmShop - nový e-shop špecializovaný na predaj produktov Palm

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

Spoločnosť SYNETICS s.r.o., distríbútor značky Palm na Slovensku, spustila e-shop špecializovaný na predaj produktov značky Palm - PalmShop.


Na adrese www.palmshop.sk zákazníci nájdu kompletnú ponuku smartfónov a PDA značky Palm od cenovo dostupného Palm Centro, cez nový business komunikátor Palm Treo Pro až po novinku - revolučný Palm Pre. Nechýba ich detailný popis, fotografie, videá ako aj bohatá ponuka príslušenstva a softvéru. Súčasťou portálu sú aj horúce novinky, ktoré môžu zákazníci odoberať cez RSS alebo Twitter.

PalmShop

V rámci uvádzacej akcie dostane každý zákazník, ktorý si zakúpi PDA značky Palm, profesionálny prekladový slovník so slovnou zásobou 400 000 slov a funkciou vyslovovania slov a výrazov zadarmo.

O spoločnosti SYNETICS s.r.o.

SYNETICS s.r.o. sa špecializuje na predaj mobilných zariadení - notebooky, PDA, smartphony, GPS navigácie, príslušenstva pre tieto zariadenia a mobilné aplikácie. Od roku 1999 je autorizovaným predajcom produktov značky Palm a od roku 2008 distribútorom značky Palm na Slovensku.

Verzia pre tlač

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.