PalmShop - nový e-shop špecializovaný na predaj produktov Palm

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

Spoločnosť SYNETICS s.r.o., distríbútor značky Palm na Slovensku, spustila e-shop špecializovaný na predaj produktov značky Palm - PalmShop.


Na adrese www.palmshop.sk zákazníci nájdu kompletnú ponuku smartfónov a PDA značky Palm od cenovo dostupného Palm Centro, cez nový business komunikátor Palm Treo Pro až po novinku - revolučný Palm Pre. Nechýba ich detailný popis, fotografie, videá ako aj bohatá ponuka príslušenstva a softvéru. Súčasťou portálu sú aj horúce novinky, ktoré môžu zákazníci odoberať cez RSS alebo Twitter.

PalmShop

V rámci uvádzacej akcie dostane každý zákazník, ktorý si zakúpi PDA značky Palm, profesionálny prekladový slovník so slovnou zásobou 400 000 slov a funkciou vyslovovania slov a výrazov zadarmo.

O spoločnosti SYNETICS s.r.o.

SYNETICS s.r.o. sa špecializuje na predaj mobilných zariadení - notebooky, PDA, smartphony, GPS navigácie, príslušenstva pre tieto zariadenia a mobilné aplikácie. Od roku 1999 je autorizovaným predajcom produktov značky Palm a od roku 2008 distribútorom značky Palm na Slovensku.

Verzia pre tlač

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.