PalmShop - nový e-shop špecializovaný na predaj produktov Palm

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Garmin Dezl 580

Nová navigácia pre nákladné autá s ľahkým plánovaním prestávok, Wifi pre jednoduchú aktualizáciu, bezplatným príjmom dopravných správ a inteligentnými funkciami, ktoré pomáhajú vodičom počas každej jazdy.

Lenovo V

Notebooky Lenovo V poskytujú výborný pomer výkon/cena. Teraz vybrané modely v akcii s dodatočnou batériou.

Robotické stavebnice

Robotické stavebnice na zábavu, výuku programovania a rozvoj kreatívneho myslenia u detí.

Kategórie

Spoločnosť SYNETICS s.r.o., distríbútor značky Palm na Slovensku, spustila e-shop špecializovaný na predaj produktov značky Palm - PalmShop.


Na adrese www.palmshop.sk zákazníci nájdu kompletnú ponuku smartfónov a PDA značky Palm od cenovo dostupného Palm Centro, cez nový business komunikátor Palm Treo Pro až po novinku - revolučný Palm Pre. Nechýba ich detailný popis, fotografie, videá ako aj bohatá ponuka príslušenstva a softvéru. Súčasťou portálu sú aj horúce novinky, ktoré môžu zákazníci odoberať cez RSS alebo Twitter.

PalmShop

V rámci uvádzacej akcie dostane každý zákazník, ktorý si zakúpi PDA značky Palm, profesionálny prekladový slovník so slovnou zásobou 400 000 slov a funkciou vyslovovania slov a výrazov zadarmo.

O spoločnosti SYNETICS s.r.o.

SYNETICS s.r.o. sa špecializuje na predaj mobilných zariadení - notebooky, PDA, smartphony, GPS navigácie, príslušenstva pre tieto zariadenia a mobilné aplikácie. Od roku 1999 je autorizovaným predajcom produktov značky Palm a od roku 2008 distribútorom značky Palm na Slovensku.

Verzia pre tlač

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.