Aprílová akcia v Notebookshope

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Kategórie

V apríli dostanete ku každému notebooku elegantnú strieborno-čiernu alebo čiernu USB klávesnicu zadarmo! (Akcia platí do 30.4.2006)


Elegantná klávesnica so slovenskými klávesmi v slim prevedení zaberá na stole minimum miesta, ale poskytuje komfort písania ako "veľká" klávesnica stolného počítača. Elegantné strieborno- čierne alebo čierne prevedenie tvorí súlad s designom notebooku (na požiadanie je možné dodať aj striebornú alebo bielu klávesnicu). Je vhodná najmä pre hráčov, ktorým umožní pohodlnejšie hranie hier a zároveň ochráni klávesnicu notebooku pred poškodením. Administratívni pracovníci zase ocenia komfort plnohodnotnej 101 znakovej klávesnice a prítomnosť numerickej klávesnice.

Okrem externej klávesnice dostanete odteraz ku každému notebooku slovenskú potlač kláves - fólie, ktoré sú vhodné najmä pre notebooky, ktoré sa dodávajú výlučne s českými klávesnicami (Acer, ASUS, Sony Vaio a ďalšie.)
Viac informácií na www.notebookshop.sk

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.