Aprílová akcia v Notebookshope

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Garmin Dezl 580

Nová navigácia pre nákladné autá s ľahkým plánovaním prestávok, Wifi pre jednoduchú aktualizáciu, bezplatným príjmom dopravných správ a inteligentnými funkciami, ktoré pomáhajú vodičom počas každej jazdy.

Lenovo V

Notebooky Lenovo V poskytujú výborný pomer výkon/cena. Teraz vybrané modely v akcii s dodatočnou batériou.

Robotické stavebnice

Robotické stavebnice na zábavu, výuku programovania a rozvoj kreatívneho myslenia u detí.

Kategórie

V apríli dostanete ku každému notebooku elegantnú strieborno-čiernu alebo čiernu USB klávesnicu zadarmo! (Akcia platí do 30.4.2006)


Elegantná klávesnica so slovenskými klávesmi v slim prevedení zaberá na stole minimum miesta, ale poskytuje komfort písania ako "veľká" klávesnica stolného počítača. Elegantné strieborno- čierne alebo čierne prevedenie tvorí súlad s designom notebooku (na požiadanie je možné dodať aj striebornú alebo bielu klávesnicu). Je vhodná najmä pre hráčov, ktorým umožní pohodlnejšie hranie hier a zároveň ochráni klávesnicu notebooku pred poškodením. Administratívni pracovníci zase ocenia komfort plnohodnotnej 101 znakovej klávesnice a prítomnosť numerickej klávesnice.

Okrem externej klávesnice dostanete odteraz ku každému notebooku slovenskú potlač kláves - fólie, ktoré sú vhodné najmä pre notebooky, ktoré sa dodávajú výlučne s českými klávesnicami (Acer, ASUS, Sony Vaio a ďalšie.)
Viac informácií na www.notebookshop.sk

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.