Aprílová akcia v Notebookshope

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Kategórie

V apríli dostanete ku každému notebooku elegantnú strieborno-čiernu alebo čiernu USB klávesnicu zadarmo! (Akcia platí do 30.4.2006)


Elegantná klávesnica so slovenskými klávesmi v slim prevedení zaberá na stole minimum miesta, ale poskytuje komfort písania ako "veľká" klávesnica stolného počítača. Elegantné strieborno- čierne alebo čierne prevedenie tvorí súlad s designom notebooku (na požiadanie je možné dodať aj striebornú alebo bielu klávesnicu). Je vhodná najmä pre hráčov, ktorým umožní pohodlnejšie hranie hier a zároveň ochráni klávesnicu notebooku pred poškodením. Administratívni pracovníci zase ocenia komfort plnohodnotnej 101 znakovej klávesnice a prítomnosť numerickej klávesnice.

Okrem externej klávesnice dostanete odteraz ku každému notebooku slovenskú potlač kláves - fólie, ktoré sú vhodné najmä pre notebooky, ktoré sa dodávajú výlučne s českými klávesnicami (Acer, ASUS, Sony Vaio a ďalšie.)
Viac informácií na www.notebookshop.sk

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.