Nav N Go iGO 8 Western Europe v predaji

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

Spoločnosť SYNETICS s.r.o. uvádza do predaja novú verziu navigačného softvéru iGO 8 s podrobným pokrytím 23 štátov západnej Európy.


Spoločnosť SYNETICS s.r.o. dnes na Slovensku zahajuje predaj navigačného systému Nav N Go iGO 8 Western Europe. Nav N Go iGO 8 Western Europe je pokročilý navigačný systém pre zariadenia s Windows Mobile s nádherným užívateľským prostredím. Obsahuje najpodrobnejšie mapové podklady 23 krajín západnej Európy. iGO 8 však posúva GPS navigáciu o krok ďalej. Okrem mapy totiž iGO 8 zobrazuje realistický pohľad na krajinu: stúpanie, klesanie cesty, 3D terén, 3D mapy miest, 3D orientačné body, pohoria a pod., čím sa orientácia v priestore sa stáva jednoduchšou. Ovládanie iGO 8 je hračka aj pre začiatočníka, avšak na svoje si prídu aj technický zdatní používatelia. iGO 8 Western Europe sa dodáva na 2GB microSD karte s miniSD a SD adaptérom, čo zaručuje univerzálnu kompatibilitu so všetkými zariadeniami. Súčasťou dodávky je aj DVD, synchronizačná aplikácia a bonusové aplikácie (hry).

Nav N Go iGO 8 Western Europe je cenovo dostupná alternatíva pre používateľov, ktorí cestujú často do zahraničia a nepotrebujú mapy celej Európy. Dodáva sa v skvelej koncovej cene 2690 Sk bez DPH.

Viac informácií: igo.synetics.sk

----

O spoločnosti SYNETICS s.r.o.
SYNETICS s.r.o. sa špecializuje na predaj mobilných zariadení - notebooky, PDA, smartphony, GPS navigácie, príslušenstva pre tieto zariadenia a mobilné aplikácie. Od roku 2008 je výhradným distribútorom spoločnosti Nav N Go pre Slovenskú republiku.

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.