Nové notebooky Toshiba Satellite

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Garmin Dezl 580

Nová navigácia pre nákladné autá s ľahkým plánovaním prestávok, Wifi pre jednoduchú aktualizáciu, bezplatným príjmom dopravných správ a inteligentnými funkciami, ktoré pomáhajú vodičom počas každej jazdy.

Lenovo V

Notebooky Lenovo V poskytujú výborný pomer výkon/cena. Teraz vybrané modely v akcii s dodatočnou batériou.

Robotické stavebnice

Robotické stavebnice na zábavu, výuku programovania a rozvoj kreatívneho myslenia u detí.

Kategórie

V našej ponuke nájdete nové modelové rady notebookov Toshiba - Satellite L300, A300, P300, U400.


Toshiba Satellite L300

V ponuke sú nové notebooky radu Satellite L300, ktoré nahradzujú modelový rad L40. Rozdiely medzi L300 a L40:

  • Iný dizajn
  • L300 má web kameru, L40 nemá
  • Hmotnosť L40 je 2,8 kg, L300 váži 2,5 kg
  • L300 ma navyše predinstalovaný SW : Chicony Camera Assistant Software , Toshiba Face Recognition , Softvér spol. Google (panel s nástrojmi Google pre program Internet Explorer, Google Desktop, Picasa, Google Earth) ,McAfee Internet Security Suite 2008 – Toshiba Edition

Link na produkt

 

Toshiba Satellite A300

Ďalšou novinkou je rad Satellite A300, ktorý nahradzuje notebooky A200. Nové notebooky sú vybavené lepšími grafikami ATI Radeon HD 3470 až 3650 a novšími, rýchlejšími procesormi. Kryt notebooka má nový, neobyčajný a vysokoodolný dizajn so špeciálnym povrchom Fusion od spoločnosti Toshiba. Satellite Pro má titánovo-strieborný povrch.

Link na produkt

 

Toshiba Satellite U400

Satellite U400 je moderný multimediálny ultraprenosný notebook. Skvelý vzhľad Satellite U400 znamená, že ho budete chcieť vziať všade so sebou – a vďaka jeho nízkej hmotnosti to aj budete môcť robiť. S hmotnosťou menej než 2 kg je tento prenosný počítač vážnym a ultraprenosným módnym produktom so špičkovým dizajnom. Vďaka úchvatnému dizajnu Horizon so striebornými líniami v kombinácii s bielymi diódami LED je tento notebook jedným z najväčších elegánov v okolí.

Link na produkt

 

Toshiba Satellite P300

Satellite P300 nahradzuje notebooky Satellite P200. Je to výkonný systém pre používanie počítača v domácnosti a multimediálnu zábavu s neobmedzenou mobilitou prenosného počítača. Tento počítač, ktorý je vybavený najnovšou technológiou, je ideálny na sledovanie diskov DVD, úpravu fotografií, vytváranie domácich filmov a hranie hier. Jeho technológia obrazovky Toshiba TruBrite® zobrazuje špičkový a skutočne realistický obraz, zatiaľ čo vysokokvalitné reproduktory Harman Kardon® produkujú ohromujúci zvuk.

Link na produkt

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.