Mivvy UMPC v ponuke

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

Mivvy UMPC v ponuke v uvádzacej akcii s interným GPS modulom a koženou taškou zadarmo.


Mivvy UM400

 

Mivvy UM400 je 720 gramový mini počítač formátu UMPC, ktorý disponuje 6,5" dotykovým TFT displejom, vstavanou kamerou, bezdrôtovú komunikáciu zabezpečuje Wifi, Bluetooth a cez USB je možné počítač vybaviť miniatúrnym 3G/HSDPA modemom s prenosovou rýchlosťou až 7,2 mbps. V uvádzacej akcii navyše dostanete zadarmo interný GPS modul a koženú tašku. Tento mini počítač využijete všade tam, kde je potrebný výkon bežného počítača s Windows XP (príp. Vistou), avšak bežný notebook je príliš veľký a ťažký. Ideálny je aj ako CAR PC - multimediálne centrum do auta. Vďaka internému GPS modulu a veľkému 6,5" TFT displeju využijete UM400 ako luxusný GPS navigátor. Pohodlnú kancelársku prácu zabezpečí VGA výstup na, ktorý môžete pripojiť druhý monitor a docking station (voliteľné príslušenstvo), ktorá obsahuje niekoľko rozširujúcich konektorov, pomocou ktorých môžete k Vášmu UMPC mivvy UM400 jednoducho pripojiť ďalšie periférie. Toto všetko dostanete v mimoriadne priaznivej cene od 20000 Sk.

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.