Distribúcia produktov firmy Sunnysoft

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Garmin Dezl 580

Nová navigácia pre nákladné autá s ľahkým plánovaním prestávok, Wifi pre jednoduchú aktualizáciu, bezplatným príjmom dopravných správ a inteligentnými funkciami, ktoré pomáhajú vodičom počas každej jazdy.

Lenovo V

Notebooky Lenovo V poskytujú výborný pomer výkon/cena. Teraz vybrané modely v akcii s dodatočnou batériou.

Robotické stavebnice

Robotické stavebnice na zábavu, výuku programovania a rozvoj kreatívneho myslenia u detí.

Kategórie

Spoločnosť SYNETICS s.r.o. sa stala výhradným distribútorom produktov firmy Sunnysoft.


Spoločnosť SYNETICS s.r.o. sa stala výhradným distribútorom produktov firmy Sunnysoft. Spoločnosť Sunnysoft je známym výrobcom aplikácií pre vreckové počítače založené na platforme Pocket PC (WM2003). V ponuke nájdete aj aplikácie pre zariadenia s operačným systémom MS smartphone, WM Phone Edition a Windows XP Tablet PC Edition. Medzi najznámejšie aplikácie patrí najmä slovenská lokalizácia InterWrite Pro, aplikácia pre prácu s mapovými podkladmi MapView alebo offline prehliadač internetových stránok World off-line. Portfólio aplikácií dopĺňajú rôzne utility a zaujímavé hry.
Pre firemných zákazníkov sú určené produkty mSolutions - riešenia na zber dát v teréne, spracovanie dotazníkov, Sales Force Automation, mobilné riešenia pre reštaurácie a sklady. 

Zákazníci si môžu tieto aplikácie zakúpiť online prostredníctvom internetového obchodu Notebookshop.© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.