Distribúcia produktov firmy Sunnysoft

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

Spoločnosť SYNETICS s.r.o. sa stala výhradným distribútorom produktov firmy Sunnysoft.


Spoločnosť SYNETICS s.r.o. sa stala výhradným distribútorom produktov firmy Sunnysoft. Spoločnosť Sunnysoft je známym výrobcom aplikácií pre vreckové počítače založené na platforme Pocket PC (WM2003). V ponuke nájdete aj aplikácie pre zariadenia s operačným systémom MS smartphone, WM Phone Edition a Windows XP Tablet PC Edition. Medzi najznámejšie aplikácie patrí najmä slovenská lokalizácia InterWrite Pro, aplikácia pre prácu s mapovými podkladmi MapView alebo offline prehliadač internetových stránok World off-line. Portfólio aplikácií dopĺňajú rôzne utility a zaujímavé hry.
Pre firemných zákazníkov sú určené produkty mSolutions - riešenia na zber dát v teréne, spracovanie dotazníkov, Sales Force Automation, mobilné riešenia pre reštaurácie a sklady. 

Zákazníci si môžu tieto aplikácie zakúpiť online prostredníctvom internetového obchodu Notebookshop.© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.