Správy

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Výpredaj HP ZBook Mobile Workstation

Profesionálne výkonné notebooky HP ZBook za super ceny. K vybraným modelom, ktoré sú skladom, možnosť objednania so 4 ročnou zárukou zadarmo! Akcia platí do 22.9.2017.

iGO Navigation Pack

iGO navigation Pack je kompletné riešenie pre GPS navigáciu s navigačným softvérom iGO na veľkom 7" displeji za priateľnú cenu. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.

Lenovo Legion

Herné notebooky Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

Garmin Fénix 5

Akcia: Ku hodinkám Fénix 5 dostanete od nás navyše ďalší originálny remienok zadarmo! Nová séria Garmin fénix 5 ponúka osvedčenú výbavu a rôzne vylepšenia, ktoré si zamilujete.

Brother PocketJet 700

Mobilné tlačiarne PocketJet série 700 prinášajú vyššiu rýchlosť tlače, lepšiu výdrž na batérie flexibilné pripojenie cez Bluetooth alebo Wifi.

Kategórie

Garmin Drive 2017

Nová séria GPS navigácií Garmin DriveSmart, DriveAssist a DriveLuxe.

Garmin dezlCam

Garmin dezlCam je prémiová TRUCK GPS navigácia so zabudovanou kamerou a s funkciami pre bezpečnejšiu jazdu.

Garmin nüviCam

Garmin nüviCam je GPS navigácia so zabudovanou kamerou a s funkciami pre bezpečnejšiu jazdu.

TomTom Go World

Nové navigácie TomTom Go 510,610 a 5100 World s mapami celého sveta.

Zníženie cien akčných kamier VIRB

Akčné kamery Garmin VIRB teraz za ešte nižšie ceny a s pamäťovými kartami v cene.

Nové GPS navigácie TomTom

Úplne nové GPS navigácie TomTom GO a Tomtom Start s doživotnými aktualizáciami máp a prístupom k službe TomTom Traffic.

Garmin nuvi 2797LMT - 7

GPS navigácia s veľkým 7" displejom (17,8cm) s rozlíšením 800x480 bodov, Bluetooth Handsfree, Smartphone Link pre prepojenie s iPhone a Android. Doživotná aktualizácia máp a dopravné správy RDS TMC aj pre Slovensko Slovakia Traffic

Garmin zumo - to, čo motorkár potrebuje

Akciové ceny na navigácie pre motorkárov Garmin Zumo (až 15% zľavy) + akčné kamery Garmin VIRB.

Navigácie Garmin s dopravnými správami Slovakia Traffic

GPS navigácie Garmin prichádzajú s bezplatným príjmom RDS-TMC dopravných správ na Slovensku. Séria nuvi 2XX7 teraz ešte za nižšie ceny.

Turistické navigácie Garmin Oregon 600 a 650

Turistické navigácie Garmin Oregon 600 a 650 budú vašimi vernými spoločníkmi na cestách, či už sa budete v prírode pohybovať po svojich, na bicykli, vozidle alebo napr. na člne.

Riešenie na GPS monitorovanie od Garminu - GTU 10

GTU 10 je GPS lokalizátor, ktorý v kombinácií s (predplatenými) dátovými službami v sieťach mobilných operátorov umožňuje sledovanie zvierat (pes, kôň, iné), osôb alebo majetku (vozidlá, motocykle, bicykle, plavidlá, lietadlá a mnoho iného) na počítači, mobilnom telefóne alebo smartfóne s OS Android alebo iOS (iPhone, iPod).

Nové GPS navigácie Garmin na rok 2012

Nové cestné navigácie Garmin na rok 2012 - jednoduché nüvi 30, multimediálne nüvi 2585 s TV tunerom až po nüvi 3590 s doživotvou aktualizáciou nüMaps Lifetime a balíkom exluzívnych asistenčných služieb Garmin Assistance24.

Akcia: Navigácie NAVIGON 40 a NAVIGON 70

Za super ceny kúpite u nás navigácie NAVIGON 40 a NAVIGON 70. Kvalitné vyhotovenie, prepracovaná aplikácia, množstvo funkcií a 80% zľava na 2 ročnú aktualizáciu máp - FreshMaps. Akčné ceny na modely NAVIGON 40 Premium a NAVIGON 70 Premium Live.

Výrazné zníženie cien GPS navigacie GARMIN

Rok 2008 priniesol so sebou zníženie GPS navigácie značky GARMIN.

Novinka GPS navigáciách - Mio C720

Novinkou tohto týždňa je Mio C720, Najvyšší model navigačného zariadenia prichádza so širokouhlým displejom, vstavanou podporou TMC správ, so zabudovaným fotoaparátom 2,0 Mpix s fotobankou a MP3 prehrávačom. Jeho konkurenčnou výhodou oproti iným značkám je výborné mapové pokrytie a nízka cena.

25% zľava na navigátory TomTom Go 510 a 910.

So zľavou 25% Vám ponúkame navigátory TomTom Go 510 a 910. Ide o použité navigátory, ktoré sú však vo výbornom stave a ponúkame ich s plnou 2 ročnou zárukou:

Nüvi 250 skladom

Na sklade máme najnovší model z rady Garmin Nüvi. Nüvi 250 ponúka štýlový, ultra tenký dizajn, vyhotovenie prístroja s integrovaným vysokocitlivým GPS prijímačom.
Štandardne dostupná funkcia automatického výpočtu trasy k zvolenému cieľu “turn-by-turn”, čo poskytuje jednoducho obslužnú navigáciu vo veľmi priaznivej cene – dostupnej pre každého.

Novinka od GARMINU - Garmin Mobile

Skladom sú posledné novinky od Gaminu - riešenia pre PDA - Garmin mobile

Lepšie mapy Slovenska vo Wayfinder Navigatore

V produkte Wayfinder Navigator najdete podrobnejšie mapy Slovenska, ktoré je možné tiež stiahnuť na pamäťovú kartu.

Mio H610 v našej ponuke

Mio H610 je malý kvalitný GPS navigátor s predinštalovanými mapami východnej Európy a prejazdovými mapami západnej Európy, ďalej slúži ako audio/video prehrávač, foto album, obsahuje vstavané hry, aplikáciu WorldMate (predpoveď počasia, kurzy meny, veľkosť oblečenia, prevod jednotiek a veličín...), digitálny kompas, integrovaná pamäť 1GB, SD slot, hlasová navigácia v slovenčine.

Mio C510 - vynikajúci navigátor za bezkonkurenčnú cenu

MIO C510 je najvyspelejší model v rodine tzv. jednoúčelových navigácií do auta. Je to prenosná GPS navigácia do auta s fotobankou a MP3 prehrávačom a zároveň Bluetooth HandsFree sada pre Váš telefón.

Navicore Personal pre Symbian

Od dnešného dňa je dostupný navigačný softvér Navicore Personal 2006 pre mobilné telefóny s OS Symbian 3. verzie (N80,3250, E60, E61, N91...). Za výhodnú cenu ho kúpite spolu s Bluetooth GPS prijímačom a pripadne aj s držiakom do auta pre mobilný telefón.

TomTom Go 910

Navigátor do auta so 4" širokouhlou obrazovkou, 20GB harddiskom s predinštalovanými mapami západnej Európy, Česka, Poľska a Slovenska, USA a Kanady.

Lacnejšie navigátory TomTom

Výrazne zlacneli GPS navigátory TomTom a navigačný softvér TomTom Navigator.

Wayfinder na Slovensku

Spoločnosť SYNETICS s.r.o. dnes na Slovensku zahajuje predaj navigačného systému Wayfinder.

© Copyright 1998-2017 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.