Správy

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Wahoo ELEMNT

Pokročilé bezdrôtové cyklopočítače Wahoo teraz za nižšie ceny a 2 nové modely Bolt a Mini.

Aktívne univerzálne držiaky pre tablety

Univerzálne držiaky pre tablety zn. Brodit s nabíjaním s certifikáciou Crash Test.

Akcia: Fitbit Blaze s náhradným náramkom

Fitbit Blaze teraz v znižených cenách. Iba u nás s náhradným náramkom zadarmo!

ASUS ZENBOOK 3

Iba 950 gramový ultrabook s hrúbkou 11,9mm s celokovovým telom s ikonickým brúseným povrchom.

Netatmo Presence

Vonkajšia inteligentná kamera so svetlometom, ktorá rozoznáva ľudí, zvieratá a autá.

Fitbit Flex 2

Flex 2 je tenký elegantný fitnes náramok, ktorý môžete nosiť kdekoľvek na tele.

Kategórie

Lenovo IdeaPad Y700

Výkonné multimediálne/herné notebooky s IPS displejmi s Full HD rozlíšením, zvukom JBL a grafikou Nvidia GF GTX 960M 4GB alebo ATI STRATO XT v super cenách.

Lenovo IdeaPad Yoga 500

Notebook a tablet s Windows 8 v jednom v dostupnej cene.

Lenovo IdeaPad Z51-70

Nové výkonné multimediálne notebooky s 15.6 Full HD displejom, kvalitným zvukom za rozumnú cenu.

Lenovo IdeaPad U41-70

Elegantný 1,6kg ultrabook so 14 palcovým LCD, krorý oceníte pri častom prenášaní.

Zníženie cien Lenovo Thinkpad Edge E550

Veľké zníženie cien notebookov ThinkPad Edge E550. Až o 100 €!

Lenovo ThinkPad T550, T450

Teraz so zľavou 50 € na dokovaciu stanicu! Notebooky ThinkPad T550 a T450 určené pre mobilných profesionálov. Maximálna odolnosť a spoľahlivosť v kombinácii s vysokým výkonom a najnovšími technológiami.

Lenovo IdeaPad Y50-70

Výkonné multimediálne/herné notebooky s displejmi s rozlíšením Ultra HD (3840 x 2160) a zvukom od JBL. Nové konfigurácie s grafikou Nvidia GF GTX 960M 4GB.

Lenovo IdeaPad B50

Cenovo dostupný notebook pre malé firmy a domácnosti. Mnoho funkcií zameraných na produktivitu, ktoré ocenia ekonomicky zmýšľajúci podnikatelia.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 3

Tretia generácia notebookov Thinkpad X1 Carbon prináša vyšší výkon, dlhšiu výdrž na batérie, staronový 3+2 trackpad a mechanickú klávesnicu.

Lenovo Yoga 3 Pro

Štíhly a ľahký 13,3 palcový viacrežimový Ultrabook ponúka štyri režimy na takmer akúkoľvek činnosť – Notebook, Stojan, Stan a Tablet – a inteligentný softvér, ktorý optimalizuje váš zážitok.

Lenovo IdeaPad M30-70

IdeaPad M30 je určený pre obchodníkov na cestách. S hmotnosťou iba 1,8kg a malým rozmerom sa ľahko zmestí do príručnej batožiny.

Lenovo IdeaPad B590

Všestranný a cenovo dostupný notebook Lenovo B590 v sebe spája robustný vzhľad a pocit ktorý prevýši vaše každodenné potreby vďaka najnovším univerzálnym funkciám a výkonu.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon New

Nový 14" notebook X1 Carbon váži len 1,28 kg, no vďaka konštrukcii z uhlíkových vlákien je zároveň odolný a plný prémiových funkcií, ako je napríklad adaptívna klávesnica, ktorá sa mení podľa používaných aplikácií, technológia rýchleho nabíjania batérií RapidCharge, patentovaný chladiaci systém a úžasný displej ThinkPad ColorBurst.

Lenovo IdeaPad M5400

Business notebook pre malé firmy s 15,6 palcovým displejom kombinuje najnovšie procesory s robustnými bezpečnostnými funkciami, business orientované aplikácie a priaznivú cenu.

Lenovo ThinkPad X240

Lenovo ThinkPad X240 Ultrabook ponúka vyšší výkon a lepšiu prenosnosť vďaka supertenkému a odolnému prevedeniu.Najnovšie procesory, ľahšia konštrukcia, dlhšia výdrž batérie a väčšia konektivita spoločne zaručujú neprerušované pracovné nasadenie, nech ste kdekoľvek.

Lenovo ThinkPad T540, T440

Nové notebooky ThinkPad T540 a T440 určené pre mobilných profesionálov. Maximálna odolnosť a spoľahlivosť v kombinácii s vysokým výkonom a najnovšími technológiami.

Lenovo IdeaPad Yoga 2 Pro

Yoga 2 Pro je všestranný 13,3 palcový viacrežimový Ultrabook s oslňujúcim QHD+ displejom a jedinečnými odporúčaniami aplikácií na základe každého zo štyroch režimov používania.

ThinkPad S440, S531 Ultrabook

Nové ultrabooky s hmotnosťou od 1,8 kg vybavené 4. generáciou procesorov Intel Core, dotykovým displejom, všetko zabalené v odolnom hliníkovom tele.

ThinkPad Edge E330

ThinkPad Edge E330 je navrhnutý pre profesionálov, ktorí potrebujú výkon a spoľahlivosť v malom a ľahkom prevedení.

ThinkPad X230/X230 Tablet

Ultraprenosný notebook/tablet ThinkPad X230 ponuka vysokú mobilitu a výkon v jednom. V akcii s myšou ThinkPad Bluetooth Laser Mouse zadarmo!

ThinkPad Twist

ThinkPad Twist - ultrabook, ktorý ponúka až štyri možnosti položenia - ako notebook, tablet, stojan alebo stan. V akcii s myšou ThinkPad Travel Mouse zadarmo!

ThinkPad Helix UltraBook/Tablet

Helix, prémiové konvertibilné zariadenie značky ThinkPad, definuje novú generáciu mobilných počítačov prostredníctvom svojho priekopníckeho dizajnu "Rip and Flip". Táto špeciálna konštrukcia umožňuje užívateľom použitie zariadenia štyrmi jedinečnými spôsobmi. Zabezpečený zámkom Kensington.

Lenovo IdeaPad Yoga

Jeden ohromujúci stroj a štyri úžasné polohy, to je Lenovo IdeaPad Yoga.

Nové ultrabooky Lenovo IdeaPad U310 a U410

Štýlové a predsa cenovo dostupné ultrabooky IdeaPad U310 a U410 inšpirované Intel technológiami s dlhou výdržou na batérie až 9 hodín, rýchlym štartom OS a technológiou Lenovo Smart Update.

Nové notebooky ThinkPad Edge E420 a E520

Lenovo predstavuje nové ThinkPady Edge E420 a E520 notebooky, ktoré pomôžu používateľom v obchodnom raste a zvýšiť ich produktivitu. Tieto tenké a elegantné notebooky ponúkajú používateľom možnosť sofistikovanej práce s počítačom a podnikového využitia.

Výpredaj profesionálnych notebookov Lenovo ThinkPad

Za výborné ceny teraz až s 20% zľavou dostanete profesionálne notebooky radu T, X a W. ThinkPad T510 s Intel i7 procesorom iba za 934€ bez DPH!

ThinkPad T60 v ponuke

Do ponuky sme zaradili notebooky ThinkPad T60.

Nové modely notebookov Lenovo

Spoločnosť Lenovo uviedla na trh novú radu notebookov určenú najmä pre domácich používateľov s označením L3K C100.

© Copyright 1998-2017 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.