Fitbit Versa Watch

Fitbit Versa Watch
Fitbit Versa sú inteligentné hodinky s operačným systémom Fitbit OS. Spájajú eleganciu a najnovšie technológie pre sledovanie pohybu, športovej aktivity a spánku. Sú vybavené farebným OLED displejom s vysokým jasom (1000 nit), novou generáciou Purepulse - technológie na nonstop sledovanie pulzu, snímačom SpO2 pre monitorovanie zdravia atď. Novou funkciou je sledovanie ženského zdravia. Hodinky umožňujú prehrávať hudbu bezdrôtovo alebo platiť cez Fitbit Pay. Hodinky Fitbit Versa sú vodotesné do 50m. Prispôsobiť si ich môžete rôznymi náramkami, ciferníkmi a dodatočnými aplikáciami z Fitbit Store. Fitbit Versa ponúkajú tiež unikátnu niekoľko dňovú výdrž na batériu.

Hlavné funkcie:

 • Dotykový farebný displej s vysokým jasom až 1000 nit.
 • Vymeniteľné náramky - kožený, kovový, elastomer…
 • Aplikácie - prístupujte k obľúbeným aplikáciám pre fitness, šport, novinky, cestovanie, dopravu a ďalšie jednoduchým klepnutím.
 • Prispôsobiteľné ciferníky - prispôsobte farebnú dotykovú obrazovku s vysokým rozlíšením na Fitbit Versa výberom z rôznych ciferníkov určených pre každú príležitosť.
 • Plavecký režim - používajte Fitbit Versa na meranie plaveckého tréningu vďaka vodotesnosti do hĺbky 50 metrov. Hodinky zobrazujú počet bazénov v reálnom čase a zaznamenávajú čas plávania a množstvo spálených kalórií.
 • Sledovanie ženského zdravia - pomocou Fitbit Versa a aplikácie Fitbit môžete zaznamenať svoje obdobie, zaznamenať príznaky a porovnať svoj cyklus s inými zdravotnými štatistickými údajmi, ako je spánok, aktivita a váha.
 • 15 športových módov -  sledujte špecifické tréningy v režimoch ako Beh, Bicykel alebo Posilňovanie, aby ste videli štatistiky v reálnom čase na obrazovke a získali súhrny po tréningu.
 • SmarTrack - automaticky zaznamenávajte vybrané cvičenia, ako je beh, jazda na bicykli a ďalšie a pozrite si ich uložené v aplikácii Fitbit.
 • Connected GPS - využíva GPS smartfónu na záznam trasy a zobrazenie aktuálnej rýchlosti.
 • Vylepšená technológia merania srdcovej frekvencie - hodinky Versa obsahujú vylepšenú technológiu PurePulse® na meranie srdcového tepu pri jazde na bicykli, behu a ďalších športoch.
 • Nový senzor SpO2 - nový snímač SpO2 otvára nové možnosti monitorovania vášho zdravia, ako napríklad monitorovanie príznakov spánkového apnoe.
 • Motivácia prostredníctvom hudby - nechajte mobilný telefón doma a počúvajte hudbu priamo z inteligentných hodiniek Fitbit Versa, ktoré obsahujú pamäť pre viac ako 300 skladieb (2,5 GB priestoru). Spárujte hodinky s novými bezdrôtovými slúchadlami Fitbit Flyer alebo akýmikoľvek inými Bluetooth slúchadlami.
 • Fitbit Pay - nechajte svoju peňaženku doma a plaťte elegantne s inteligentnými hodinkami Fitbit Versa. (Táto funkcia bude dostupná neskôr.)
 • Inteligentné upozornenia - prijímajte upozornenia na prichádzajúce hovory, textové správy, upozornenia a upozornenia z Facebooku, Gmailu, Instagramu, atď.
 • Niekoľkodenná výdrž na batériu - s výdržou batérie až 4 dni.  hodinky Fitbit Versa odsledujú akýkoľvek športový výkon a monitorujú spánok celú noc.

Dostupné v troch farbách:

Fitbit Versa

... a v špeciálnej edícii :

Fitbit Versa special Edition

Zvýšte odolnosť svojho monitora aktivity Fitbit voči poškriabaniu a voči baktériám!Titanium Drop pre Fitbit

Prečo by som mal použiť Titanium Drop na Fitbit?

Aj tie najkvalitnejšie tvrdené sklá, ktorými sú chránené rôzne fitness doplnky majú tvrdosť 7H. Aplikovanie Titanium Drop na displej smart hodiniek alebo trackera zvýši tvrdosť skla na 9H. Displej sa tak stane odolnejším voči poškriabaniu a opotrebeniu pri bežnom používaní. Čo je však u "nositeľností" (wearables) dôležitejšie, zvýši sa odolnosť voči baktériám o 97%. To všetko bez toho, aby na displeji bola viditeľná nejaká vrstva, ako je tomu u fólií. Titanium Drop tiež nemá vplyv na priehľadnosť a dotykové ovládanie displeja. Pri Fitbit Trackeroch, ktoré majú monitor tepu sa aplikuje Titanium Drop aj na tento senzor, ktorý sa tak stáva odolnejší voči poškriabaniu a aj voči baktériám.

Viac informácií...

Technická špecifikácia

Obsah dodávky Fitbit Versa:

 • Hodinky Fitbit Versa
 • Remienky (malé a veľké)
 • Nabíjací kábel


Obsah dodávky špeciálna verzia Versa:

 • Fitbit Versa Special Edition
 • Tkané remienky (malé a veľké)
 • Klasické silikónové remienky (malé a veľké)
 • Nabíjací kábel

Bezplatné platby prostredníctvom služby Fitbit Pay
Senzory a komponenty
Trojosový akcelerometer
3-osý gyroskop
Optický monitor tepovej frekvencie
výškomer
Snímač okolitého svetla
Vibračný motor
Wi-Fi anténa (802,11 b / g / n)
NFC
Dotyková obrazovka
Farebný LCD
Batéria a napájanie: Životnosť batérie je viac ako štyri dni. Životnosť batérie a cykly nabíjania sa líšia v závislosti od použitia, nastavení a iných faktorov. skutočné výsledky sa budú líšiť. Odporúčame Vám každých pár dní účtovať Fitbit Versa, aby ste vždy sledovali.
Typ batérie: lítium-polymér
Doba nabíjania (0-100%): dve hodiny
Bluetooth 4.0
Pamäť: Ukladá 7 dní podrobných pohybových údajov - minútu za minútu, súhrn za posledných 30 dní
Ukladá údaje o tepovej frekvencii v intervaloch jednej sekundy počas sledovania cvičenia a v intervaloch päť sekúnd všetky ostatné časy
Odolnosť voči vode: Hodinky Fitbit Versa je vodotesný do 50 metrov. Po plávaní alebo pri zachytení pásky odporúčame vyschnúť remienok, pretože ako pri každom nositeľnom zariadení je lepšie pre vašu pokožku, ak je pás čistý a suchý. Neodporúčame nosiť tieto hodinky vo vírivke alebo v saune. 

Starostlivosť
Ak sa remienok navlhčí, alebo sa potíte, odstráňte vlhkosť a úplne ho vysušte. 

materiály
Klasický pásik Fitbit Versa je vyrobený z pružného odolného materiálu, ktorý je podobný tomu, ktorý sa používa v mnohých športových hodinkách a obsahuje hliníkové puzdro a sponu.

Tep srdca
Rovnako ako všetky technológie sledovania srdcovej frekvencie je presnosť ovplyvnená fyziológiou, umiestnením zariadenia a rôznymi pohybmi. 

Požiadavky na ochranu životného prostredia
Prevádzková teplota: -10 ° až 60 ° C
Maximálna prevádzková nadmorská výška: 8 535 m
Synchronizácia a upozornenia
Fitbit Versa sa automaticky a bezdrôtovo synchronizuje do počítačov a 200 zariadení s iOS, Android a Windows pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth LE.

Rozsah synchronizácie: do 6,1 m
Niektoré funkcie, ako napríklad upozornenia na smartfóny, môžu vyžadovať systém Android 5.0+. Skontrolujte kompatibilitu zariadenia.
Synchronizácia vyžaduje Bluetooth LE a pripojenie k internetu. Počítače so systémom Windows 10, ktoré nemajú rozhranie Bluetooth LE, budú potrebovať bezdrôtovú synchronizáciu pre synchronizáciu.

Synchronizácia so systémom Mac OS X 10.6 a vyšším, iPhone 4S a novší, iPad 3 gen. a neskôr zariadenia Android 4.3 a novšie a zariadenia Windows 10.
Ovládanie hudby cez Bluetooth Classic v zariadeniach so systémom Android a Windows. Ovládanie hudby prostredníctvom rozhrania Bluetooth LE na zariadeniach so systémom iOS.

Rýchla objednávka:

Názov tovaru Počet ksNabíjačka pre Fitbit Versa
USB nabíjačka pre Fitbit Versa. Pripojte do USB portu a nabíjajte svoj Fitbit Ionic.

24 € / 28 €
Fitbit Versa Classic Band - náhradný športový náramok
Náhradný remienok pre Fitbit Versa. Je vyrobený z flexibilného, odolného elastomeru. Zabezpečí komfort a odolnosť bezohľadu na to, čo robíte. Remienok je vodeodolný. Je vybavený prackou z nerezovej ocele. Veľkosti: Large/veľký (180-220mm), Malý (140-180mm), farba: black - čierna, white - biela

35 € / 42 €
Fitbit Versa Leather Band - náhradný kožený náramok
Prémiový ručne vyrábaný kožený remienok pre Fitbit Versa. Je vyrobený z pravej kože zn. Horween. Je veľmi jemný a štýlový. Veľkosť a farbu náramku si zvolíte v objednávke. (Malý: 140-180mm, Veľký: 180-220mm). Dostupné prevedenia: Midnight Blue -tmavomodý a Cognac - tmavohnedý

58 € / 69 €
Fitbit Versa Metal Mesh Band - náhradný kovový náramok
Prémiový kovový náramok pre Fitbit Versa. Je vyrobený z nerezovej oceli. Prispôsobte si Váš Fitbit Blaze týmto módnym štýlovým náramkom. Jedna veľkosť pre zápästie s obvodom 140-204mm, čierna farba

89 € / 106 €
Fitbit Flyer - Wireless Fitness Heaphones
skladom!!!
Bezdrôtové slúchadlá vytvorené na šport. Sú malé, odolné voči potu a neskutočne odolné. Slúchadlá Flyer Vám dajú slobodu a pohodlie aj pri tých najťažších cvičeniach. Umožňujú tiež ovládanie hudby, príjem hovorov. Majú 2 mikrofóny s potlačením okolitého ruch, takže poskytnú kvalitné hovory v akomkoľvek prostredí. Flyer sú kompatibilné so Siri, Cortana a Google Asistant. Poskytujú vysokokvalitný čistý zvuk, so solnými basmi a širokým rozsahom. Výdrž na batérie je až 6 hodín. Spárované môžu byť a 2 zariadeniami zároveň pomocou Bluetooth 4.2. Určené najmä pre Fitbit ionic a iné smarthodinky pre bezdrôtové počúvanie hudby.

108 € / 129 €
Fitbit Versa Watch
Skladom v čiernom a ružovom prevedení!
Elegantné tenké smarthodinky od Fitbit vytvorenie pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný farebný displej, umožňujú uložiť hudbu na bezdrôtové počúvanie, majú nový snímač tepu 24/7, sledujú spánkové cykly, ženské zdravie, pokojový pulz a úroveň Cardio Fitness, sú vodotesné a vhodné aj na plávanie. Okrem toho sú elegantné - vyrobené z vysokokvalitného hliníka, vhodné na bežné nosenie aj vďaka vymeniteľným remienkom. Podporujú množstvo aplikácií, ciferníkov, mobilné platby a na jedno nabitie vydržia niekoľko dní. Dostupné v 3 farebných prevedeniach. Súčasťou dodávky sú náramky v oboch veľkostiach (140-180mm malý a 180-220mm veľký).

166 € / 199 €
Fitbit Versa Watch Special Edition
Predpokladaná dostupnosť: 20. Apríl
Špeciálna edícia s tkanými a silikónovými remienkami v balení.
Elegantné tenké smarthodinky od Fitbit vytvorenie pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný farebný displej, umožňujú uložiť hudbu na bezdrôtové počúvanie, majú nový snímač tepu 24/7, sledujú spánkové cykly, ženské zdravie, pokojový pulz a úroveň Cardio Fitness, sú vodotesné a vhodné aj na plávanie. Okrem toho sú elegantné - vyrobené z vysokokvalitného hliníka, vhodné na bežné nosenie aj vďaka vymeniteľným remienkom. Podporujú množstvo aplikácií, ciferníkov, mobilné platby a na jedno nabitie vydržia niekoľko dní. Dostupné v 3 farebných prevedeniach. Súčasťou dodávky sú náramky v oboch veľkostiach (140-180mm malý a 180-220mm veľký).

191 € / 229 €
Fitbit Ionic - Fitness Smartwatch + Fitbit Flyer
Smarhodinky Fitbit Ionic spolu s bezdrôtovými slúchadlami Fitbit Flyer Vám umožnia počúvať hudbu umoženú priamo v hodinkách počas cvičenia. Smarthodinky od Fitbit vytvorené pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný farebný displej, zabudovaný GPS, umožňujú uložiť hudbu na bezdrôtové počúvanie, majú nový snímač tepu 24/7, sledujú spánkové cykly, pokojový pulz a úroveň Cardio Fitness, sú vodotesné a vhodné aj na plávanie. Okrem toho sú elegantné - vyrobené z vysokokvalitného hliníka, vhodné na bežné nosenie aj vďaka vymeniteľným remienkom. Podporujú množstvo aplikácií, ciferníkov, mobilné platby a na jedno nabitie vydržia niekoľko dní. Dostupné v 3 farebných prevedeniach. Súčasťou dodávky sú náramky v oboch veľkostiach

teraz iba  389 € / 466 €
   399 €

Akcie Fitbit v mobile!
Pridať do Passbooku

Čo je Passbook? Passbook je inteligentný digitálny zľavový kupón, ktorý nezaberá miesto v peňaženke a je vždy aktuálny. Podporované smartfóny: iOS 6.0 a vyšší, Android s aplikáciou PassWallet, Windows Phone 8.1.

Fitbit skupina - Slovakia

Radi by sme Vás pozvali do skupiny pre používateľov Fitbit na Slovensku. V rámci skupiny si môžete vymieňať skúsenosti s ostatnými členmi, pristupovať k výsledkovým tabuľkám, takže si môžeme navzájom pomôcť byť viac aktívni.

Ak sa chcete pridať k nám, kliknite na tento link. Pre prístup k skupine Slovakia, musíte byť zaregistrovaní na stránke fitbit.com.

(Ak si chcete sledovať svoj pohyb a stravu, nemusíte vlastniť monitor aktivity. Údaje o aktivite, môžete zadávať aj ručne. Avšak s trackerom, ktorý to robí za Vás, je to zábavnejšie.)

Monitory aktivity Fitbit:

iPod Universal Cradle Dock
Obrázok produktu iPod Universal Cradle Dock Nová synchronizačná a nabíjacia univerzálna kolíska pre takmer všetky iPody s dokovacím konektorom. Vynikajúce pre domácnosti s dvomi alebo viac iPodmi .Teraz môžete využiť jedinú kolísku pre všetky Vaše iPody. Všetkých 5 adaptérov je súčasťou dodávk

19 € / 22 €
European universal travel adapter
Obrázok produktu European universal travel adapter adaptér, ktorý Vám umožní používať na Slovensku zariadenia dovezené zo zahraničia. Tento adaptér skonvertuje vidlicu, ktoré používajú zariadenia určené pre americký, azíjský alebo austrálsky trh na zásuvku s 2 ohrúhlymi vidlicami, ktorá sa používa vo

23 € / 27 €
Nabíjačka pre Fitbit Versa
Obrázok produktu Nabíjačka pre Fitbit Versa USB nabíjačka pre Fitbit Versa. Pripojte do USB portu a nabíjajte svoj Fitbit Ionic.

24 € / 28 €
Fitbit Versa Classic Band - náhradný športový náramok
Obrázok produktu Fitbit Versa Classic Band - náhradný športový náramok Náhradný remienok pre Fitbit Versa. Je vyrobený z flexibilného, odolného elastomeru. Zabezpečí komfort a odolnosť bezohľadu na to, čo robíte. Remienok je vodeodolný. Je vybavený prackou z nerezovej ocele. Veľkosti: Large/veľký (180-220mm), Malý (140-

35 € / 42 €
Fitbit Versa Leather Band - náhradný kožený náramok
Obrázok produktu Fitbit Versa Leather Band - náhradný kožený náramok Prémiový ručne vyrábaný kožený remienok pre Fitbit Versa. Je vyrobený z pravej kože zn. Horween. Je veľmi jemný a štýlový. Veľkosť a farbu náramku si zvolíte v objednávke. (Malý: 140-180mm, Veľký: 180-220mm). Dostupné prevedenia: Midnight Blue -tmavo

58 € / 69 €
Fitbit Versa Metal Mesh Band - náhradný kovový náramok
Obrázok produktu Fitbit Versa Metal Mesh Band - náhradný kovový náramok Prémiový kovový náramok pre Fitbit Versa. Je vyrobený z nerezovej oceli. Prispôsobte si Váš Fitbit Blaze týmto módnym štýlovým náramkom. Jedna veľkosť pre zápästie s obvodom 140-204mm, čierna farba

89 € / 106 €
Fitbit Versa Watch
Obrázok produktu Fitbit Versa Watch Skladom v čiernom a ružovom prevedení!
Elegantné tenké smarthodinky od Fitbit vytvorenie pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný farebný displej, umožňujú uložiť hudbu na bezdrôtové počúvanie,

166 € / 199 €
Fitbit Versa Watch Special Edition
Obrázok produktu Fitbit Versa Watch Special Edition Predpokladaná dostupnosť: 20. Apríl
Špeciálna edícia s tkanými a silikónovými remienkami v balení.
Elegantné tenké smarthodinky od Fitbit vytvorenie pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jas

191 € / 229 €

O výrobcovi Fitbit

Spoločnosť Fitbit je lídrom v oblasti vývoja produktov pre zdravie a fitness. Jej produkty pomáhajú zmeniť životy ľúdí tým, že motivujú k dosiahnutiu svojich cieľov a lepších výsledkov. My v spoločnosti SYNETICS s.r.o. sme radi, že môžeme prispieť rozšíreniu týchto skvelých produktov medzi ľudí. Veríme, že ľahko dosiahnete svoje ciele, ak to budete robiť s úsmevom a radosťou a tiež keď Vás niekto trochu poštuchne.

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.