versa-feat1.jpg versa-feat2.jpg versa-feat3.jpg versa-feat4.jpg versa-slider.jpg

Fitbit Versa Watch

Fitbit Versa Watch
Fitbit Versa
Fitbit Versa sú inteligentné hodinky s operačným systémom Fitbit OS. Spájajú eleganciu a najnovšie technológie pre sledovanie pohybu, športovej aktivity a spánku. Sú vybavené farebným OLED displejom s vysokým jasom (1000 nit), novou generáciou Purepulse - technológie na nonstop sledovanie pulzu, snímačom SpO2 pre monitorovanie zdravia atď. Novou funkciou je sledovanie ženského zdravia. Hodinky umožňujú prehrávať hudbu bezdrôtovo alebo platiť cez Fitbit Pay. Hodinky Fitbit Versa sú vodotesné do 50m. Prispôsobiť si ich môžete rôznymi náramkami, ciferníkmi a dodatočnými aplikáciami z Fitbit Store. Fitbit Versa ponúkajú tiež unikátnu niekoľko dňovú výdrž na batériu.

Fitbit Versa - 15 módov cvičení

Fitbit Versa - hudba v hodinkách

Fitbit Versa - 4 dni výdrž na batérie

Fitbit Versa - Aplikácie

Hlavné funkcie:

 • Dotykový farebný displej s vysokým jasom až 1000 nit.
 • Vymeniteľné náramky - kožený, kovový, elastomer…
 • Aplikácie - prístupujte k obľúbeným aplikáciám pre fitness, šport, novinky, cestovanie, dopravu a ďalšie jednoduchým klepnutím.
 • Prispôsobiteľné ciferníky - prispôsobte farebnú dotykovú obrazovku s vysokým rozlíšením na Fitbit Versa výberom z rôznych ciferníkov určených pre každú príležitosť.
 • Plavecký režim - používajte Fitbit Versa na meranie plaveckého tréningu vďaka vodotesnosti do hĺbky 50 metrov. Hodinky zobrazujú počet bazénov v reálnom čase a zaznamenávajú čas plávania a množstvo spálených kalórií.
 • Sledovanie ženského zdravia - pomocou Fitbit Versa a aplikácie Fitbit môžete zaznamenať svoje obdobie, zaznamenať príznaky a porovnať svoj cyklus s inými zdravotnými štatistickými údajmi, ako je spánok, aktivita a váha.
 • 15 športových módov -  sledujte špecifické tréningy v režimoch ako Beh, Bicykel alebo Posilňovanie, aby ste videli štatistiky v reálnom čase na obrazovke a získali súhrny po tréningu.
 • SmarTrack - automaticky zaznamenávajte vybrané cvičenia, ako je beh, jazda na bicykli a ďalšie a pozrite si ich uložené v aplikácii Fitbit.
 • Connected GPS - využíva GPS smartfónu na záznam trasy a zobrazenie aktuálnej rýchlosti.
 • Vylepšená technológia merania srdcovej frekvencie - hodinky Versa obsahujú vylepšenú technológiu PurePulse® na meranie srdcového tepu pri jazde na bicykli, behu a ďalších športoch.
 • Nový senzor SpO2 - nový snímač SpO2 otvára nové možnosti monitorovania vášho zdravia, ako napríklad monitorovanie príznakov spánkového apnoe.
 • Motivácia prostredníctvom hudby - nechajte mobilný telefón doma a počúvajte hudbu priamo z inteligentných hodiniek Fitbit Versa, ktoré obsahujú pamäť pre viac ako 300 skladieb (2,5 GB priestoru). Spárujte hodinky s novými bezdrôtovými slúchadlami Fitbit Flyer alebo akýmikoľvek inými Bluetooth slúchadlami.
 • Fitbit Pay - nechajte svoju peňaženku doma a plaťte elegantne s inteligentnými hodinkami Fitbit Versa. (Táto funkcia bude dostupná neskôr.)
 • Inteligentné upozornenia - prijímajte upozornenia na prichádzajúce hovory, textové správy, upozornenia a upozornenia z Facebooku, Gmailu, Instagramu, atď.
 • Niekoľkodenná výdrž na batériu - s výdržou batérie až 4 dni.  hodinky Fitbit Versa odsledujú akýkoľvek športový výkon a monitorujú spánok celú noc.

Dostupné v siedmych farebných prevedeniach:

Fitbit Versa

... a v špeciálnej edícii :

Fitbit Versa special Edition

Zvýšte odolnosť svojho monitora aktivity Fitbit voči poškriabaniu a voči baktériám!Titanium Drop pre Fitbit

Prečo by som mal použiť Titanium Drop na Fitbit?

Aj tie najkvalitnejšie tvrdené sklá, ktorými sú chránené rôzne fitness doplnky majú tvrdosť 7H. Aplikovanie Titanium Drop na displej smart hodiniek alebo trackera zvýši tvrdosť skla na 9H. Displej sa tak stane odolnejším voči poškriabaniu a opotrebeniu pri bežnom používaní. Čo je však u "nositeľností" (wearables) dôležitejšie, zvýši sa odolnosť voči baktériám o 97%. To všetko bez toho, aby na displeji bola viditeľná nejaká vrstva, ako je tomu u fólií. Titanium Drop tiež nemá vplyv na priehľadnosť a dotykové ovládanie displeja. Pri Fitbit Trackeroch, ktoré majú monitor tepu sa aplikuje Titanium Drop aj na tento senzor, ktorý sa tak stáva odolnejší voči poškriabaniu a aj voči baktériám.

Viac informácií...

Technická špecifikácia

Obsah dodávky Fitbit Versa:

 • Hodinky Fitbit Versa
 • Remienky (malé a veľké)
 • Nabíjací kábel


Obsah dodávky špeciálna verzia Versa:

 • Fitbit Versa Special Edition
 • Tkané remienky (malé a veľké)
 • Klasické silikónové remienky (malé a veľké)
 • Nabíjací kábel

Bezplatné platby prostredníctvom služby Fitbit Pay
Senzory a komponenty
Trojosový akcelerometer
3-osý gyroskop
Optický monitor tepovej frekvencie
výškomer
Snímač okolitého svetla
Vibračný motor
Wi-Fi anténa (802,11 b / g / n)
NFC
Dotyková obrazovka
Farebný LCD
Batéria a napájanie: Životnosť batérie je viac ako štyri dni. Životnosť batérie a cykly nabíjania sa líšia v závislosti od použitia, nastavení a iných faktorov. skutočné výsledky sa budú líšiť. Odporúčame Vám každých pár dní účtovať Fitbit Versa, aby ste vždy sledovali.
Typ batérie: lítium-polymér
Doba nabíjania (0-100%): dve hodiny
Bluetooth 4.0
Pamäť: Ukladá 7 dní podrobných pohybových údajov - minútu za minútu, súhrn za posledných 30 dní
Ukladá údaje o tepovej frekvencii v intervaloch jednej sekundy počas sledovania cvičenia a v intervaloch päť sekúnd všetky ostatné časy
Odolnosť voči vode: Hodinky Fitbit Versa je vodotesný do 50 metrov. Po plávaní alebo pri zachytení pásky odporúčame vyschnúť remienok, pretože ako pri každom nositeľnom zariadení je lepšie pre vašu pokožku, ak je pás čistý a suchý. Neodporúčame nosiť tieto hodinky vo vírivke alebo v saune. 

Starostlivosť
Ak sa remienok navlhčí, alebo sa potíte, odstráňte vlhkosť a úplne ho vysušte. 

materiály
Klasický pásik Fitbit Versa je vyrobený z pružného odolného materiálu, ktorý je podobný tomu, ktorý sa používa v mnohých športových hodinkách a obsahuje hliníkové puzdro a sponu.

Tep srdca
Rovnako ako všetky technológie sledovania srdcovej frekvencie je presnosť ovplyvnená fyziológiou, umiestnením zariadenia a rôznymi pohybmi. 

Požiadavky na ochranu životného prostredia
Prevádzková teplota: -10 ° až 60 ° C
Maximálna prevádzková nadmorská výška: 8 535 m
Synchronizácia a upozornenia
Fitbit Versa sa automaticky a bezdrôtovo synchronizuje do počítačov a 200 zariadení s iOS, Android a Windows pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth LE.

Rozsah synchronizácie: do 6,1 m
Niektoré funkcie, ako napríklad upozornenia na smartfóny, môžu vyžadovať systém Android 5.0+. Skontrolujte kompatibilitu zariadenia.
Synchronizácia vyžaduje Bluetooth LE a pripojenie k internetu. Počítače so systémom Windows 10, ktoré nemajú rozhranie Bluetooth LE, budú potrebovať bezdrôtovú synchronizáciu pre synchronizáciu.

Synchronizácia so systémom Mac OS X 10.6 a vyšším, iPhone 4S a novší, iPad 3 gen. a neskôr zariadenia Android 4.3 a novšie a zariadenia Windows 10.
Ovládanie hudby cez Bluetooth Classic v zariadeniach so systémom Android a Windows. Ovládanie hudby prostredníctvom rozhrania Bluetooth LE na zariadeniach so systémom iOS.

Rýchla objednávka:

Názov tovaru Počet ks


Špeciálne riešenia:

Fitbit Versa Watch Diabetes Edition

Diabetes Edition

Diabetes Edition je kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa. Umožňuje ľuďom s diabetes mellitus sledovať aktuálne hodnoty glykémie priamo na hodinkách. 

Hlavné funkcie:

 • Hodinky Fitbit Versa sú kompatibilné s veľkým množstvom smartfónov s OS Android a iOS.
 • Hodinky Fitbit Versa sú cenovo dostupné, univerzálne hodinky, vhodné na celodenné nosenie, na šport, aj na plávanie.
 • K dispozícii je niekoľko typov obrazoviek, z rôznymi možnosťami zobrazenia dát, ktoré si môžete navyše prispôsobiť.
 • Množstvo dát, ktoré sú ihneď k dispozícii na obrazovke (aktuálna hodnota glukózy, graf, trend - šípka, rozdiel... )
 • Automatická aktualizácia - údaje sa synchronizujú každé 2 min. (5 min v prípade Xdrip), prípadne ťuknutím na displej sa vykoná načítanie aktuálnych dát.
 • Alarmy - v prípade prekročenia mimo stanovených hodnôt hodinky upozornia zmenou farby na obrazovke, prípadne vibráciou.
 • Podpora aplikácii Nightscout, Spike, xDrip+, One Drop.
 • Nie je nutné mať nainštalovanú aplikáciu na sledovanie glykémie v mobile. Stačí mať hodnoty glykémie sprístupnené cez web

Obsah dodávky:

 • Hodinky Fitbit Versa s príslušenstvom (nabíjačka, podrobný manuál)
 • Podrobný návod pre nastavenie monitorovania glykémie na hodinkách Versa.
 • Technická podpora pre nastavenie monitorovania glykémie telefonicky a emailom.

Za malý doplatok je možné doobjednať službu Fitbit Start pre nastavenie hodiniek osobne u nás v predajni.


Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80004005'

[Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified

/LM/w3svc/70/ROOT/inshop/global.asa, line 2120

Akcie Fitbit v mobile!
Pridať do Passbooku

Čo je Passbook? Passbook je inteligentný digitálny zľavový kupón, ktorý nezaberá miesto v peňaženke a je vždy aktuálny. Podporované smartfóny: iOS 6.0 a vyšší, Android s aplikáciou PassWallet, Windows Phone 8.1.

Fitbit skupina - Slovakia

Radi by sme Vás pozvali do skupiny pre používateľov Fitbit na Slovensku. V rámci skupiny si môžete vymieňať skúsenosti s ostatnými členmi, pristupovať k výsledkovým tabuľkám, takže si môžeme navzájom pomôcť byť viac aktívni.

Ak sa chcete pridať k nám, kliknite na tento link. Pre prístup k skupine Slovakia, musíte byť zaregistrovaní na stránke fitbit.com.

(Ak si chcete sledovať svoj pohyb a stravu, nemusíte vlastniť monitor aktivity. Údaje o aktivite, môžete zadávať aj ručne. Avšak s trackerom, ktorý to robí za Vás, je to zábavnejšie.)

Monitory aktivity Fitbit:

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80004005'

[Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified

/LM/w3svc/70/ROOT/inshop/global.asa, line 2120

O výrobcovi Fitbit

Spoločnosť Fitbit je lídrom v oblasti vývoja produktov pre zdravie a fitness. Jej produkty pomáhajú zmeniť životy ľúdí tým, že motivujú k dosiahnutiu svojich cieľov a lepších výsledkov. My v spoločnosti SYNETICS s.r.o. sme radi, že môžeme prispieť rozšíreniu týchto skvelých produktov medzi ľudí. Veríme, že ľahko dosiahnete svoje ciele, ak to budete robiť s úsmevom a radosťou a tiež keď Vás niekto trochu poštuchne.

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.